2015’in En Trend Bileklik Modelleri Hangileri Olacak?

Biz kadınlar sürekli farklı olmayı tercih ederiz. Kendimizi farklılaştırmaya da ilk olarak, kendimizle bütünleştirdiğimiz, zevklerimizi yansıttığını düşündüğümüz takılarımızdan başlarız. Bazen daha az gösterişili, bazen de çok fazla gösterişli takılar takmaya bayılırız. Ama bir gerçek var ki onlarsız yapamayız..

Biz kadınların aslında en çok taşımaktan hoşlandığı takıların başında gelir bileklikler. Geçmişten günümüze tüm kadınlar, kollarını süsleyen dönemin en trend bileklikleriyle zevklerini yansıttıklarına inanırlar.

Bileklikler asla modası geçmeyen, trend ne ise hemen kendini yenileyebilen bir takı çeşididir. Öyle ki günümüzde de artık trend bileklik takmayan neredeyse kimse kalmadı diyebiliriz.

Bu yılın en trend bileklikleri pırlantalı olanlardır. Pırlantalı bileklikler, her zaman gösterişili, zarif ve şık kavramlarını en iyi yansıtan bilekliktir.

bileklik-modelleri-eros-pirlanta-3

İkinci sırayı her zaman olduğu gibi altın zincir üzeri pırlantalarla süslenmiş bileklikler almaktadır. Bu bileklikler genelde kişilerin kendi zevkleri çerçevesinde de yapılacağı gibi en çok tercih edilenler arasındadır.

bileklik-modelleri-eros-pirlanta-2

Pırlantalı ve aynı zamanda da sembollü bileklikler de yılın trend bileklikleri arasına çoktan girmişlerdir. Genelde kalp, sonsuzluk işareti, ya da sizin için önemli olan bir tarihi ya da farklı bir sembolü de çok rahat kullanabilirsiniz.

bileklik-modelleri-eros-pirlanta

Nazar boncuklu pırlantalı bileklikler, her zaman olduğu gibi bu yıl da trend bileklik modelleri arasında yerlerini almış bulunmaktadırlar. Birçok farklı tasarımlarıyla, kişilerin zevklerine uyum sağlayan bu bileklikler bizce bu yılın en çok satılan bileklikleri olacaklardır.

Halat ip üzerine pırlanta taşlı bileklikler de bu yılın en trend bileklikleri arasındadır. Çok gösterişli takılardan hoşlanmayan, genellikle sadeliği tercih edenler için bu bileklikler son derece şık bir takı tercihi olacaktır. Bu tarz bileklikler de genelde kişilerin kendi zevklerine göre belirlenebilen, farklı tasarımlara uygun bilekliklerdir.

bileklik-modelleri-eros-pirlanta-4

En başta da söylediğimiz gibi biz kadınlar takılarımızla farklılık yaratmayı çok severiz. Kimi zaman sade olan takılarımızı kimi zaman fazlasıyla abartırız. Bazen de bize özel, bizi yansıtan, bizim seçimimiz olan takıları kullanmak isteriz. Taktığımız takıları bazen tek başına, bazen de setiyle kullanabilmek isteriz. Bu yüzden bileklikler her zaman en çok tercih ettiğimiz takı çeşidi olmuştur.

Son olarak hiç bir zaman modası geçmeyen, pırlantalı bileklik çeşitleri biz kadınların her zaman tercihleri arasında olmalıdır. Bilekliklerimizi her zaman tek başına kullanabileceğimiz gibi, çoğu zamanda kolye ve küpe ile de kullanabiliriz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!