2015’in Trend Bileklik Modelleri

Kadınların vazgeçemediği aksesuarlardan takılar, son birkaç yıldır farklı modellerde tasarlanarak hemen hemen her kadının tarzına hitap ediyor. Özellikle yaz gelir gelmez kolları süslemeye başlayan bileklikler, son yıllarda her mevsim kullanılan bir aksesuar haline geldi. Bu durumdan en çok yazı seven ve yazın bittiğini bileklerin çıkışından anlayıp hüzünlenenler memnun kaldı. Her mevsim kullanılan bileklik, yazın havasını tüm mevsim yaşamanızı sağlıyor. Bu senenin trend bileklik modelleri de o kadar çeşitli ki hem yaz havasını dört mevsim yaşayabileceğiniz gibi cıvıl cıvıl hem de kışın kapalı giysilerinden dışarı taşacak kadar gösterişli hem de sadeliği sevenler için ince ve zarif olarak tasarlanmış. Yani, bu senenin bileklikleri herkesi memnun edecek.

Yazın rengarenk giydiğimiz elbiselerimize uygun, cıvıl cıvıl bileklikleri, kışın soğuk ve puslu havasında da kullanmaya devam edebiliriz. Üstelik kışın seçilen koyu renk kıyafetlerle uzun kollu kazakların, elbiselerin altından kendisini gösterecek yakut bir bileklik, kışın hüznüne neşe getirebilir.

pirlanta-bileklik-eros-pirlanta

Diğer taraftan dikkat çekici bileklikleri seviyorsanız bu sezon trend bileklik modellerinden kalın bileklikleri deneyebilirsiniz. Bu bileklikleri kazak kollarının üzerine çıkarmak ve bileklikleri sergilemek sezonun trendi. Eğer bu şekilde kalın bilekliğiniz yok ise, iki bilekliği aynı anda takabiliyorsunuz. Bunların ikisi de aynı kalınlıkta bileklikler olabilir. Birlikte kullanıldığında şık bir görünüme sahip olmanın yanında senenin bileklik trendini de uygulamış olacaksınız.

Kalın ve rengarenk bileklikleri sevmeyenlerdenseniz; fakat bu trendi de uygulamak istiyorsanız size göre de seçenekler mevcut. Bir kere bu sezonun en önemli bileklik trendi, birden fazla bilekliği sıra sıra kollara dizmek. Bu ince ince 8-10 tane bilekliğin yan yana gelmesi ile oluştuğu gibi orta kalınlıkta 3-4 bileklik ile de yapılabilir. Bu yüzden de hem evinizdeki ince bileklikleri kullanabilirsiniz hem de yanına yeni modellerden satın alarak farklı bileklik kombininizi oluşturabilirsiniz. Örneğin, kırmızı ipli pırlanta bir bileklik ile evinizdeki bilekliklerden bir kombin yapabilirsiniz. Başka bir kombin de aynı bilekliğin farklı renkleri ile olabilir.

pirlanta-bileklik-eros-pirlanta2

Bu sene, yan yana dizilmiş, farklı tarzdaki bileklikleri kullanmaktan çekinmeyiniz. Asıl olan kendi stilinizi yansıtabilmek. Böylece belli kurallara takılıp kalmıyoruz. Kendi bileklik kombinlerimiz sayesinde, kazak ve elbiselerimizin kollarından taşan bilekliklerle şıklığımızı tamamlıyoruz. Üstelik de zahmetsiz ve kendiliğinden gelişen bir tarza sahip olarak trendleri yakalıyoruz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!