2015’in Trend Kolye Modelleri

Kolye insanlık tarihi kadar eski olan takılardan biri. Hemen hemen her kadının vazgeçilmezi olan kolyeler günümüzde genellikle süs olarak kullanılmakta. Eskiden ise bu aksesuar bir güç gösterisi olarak dahi kullanılmış. Günümüzde birçok şekilde gördüğümüz kolye modelleri özellikle değerli taşlarla buluşunca daha iç açıcı oluyor. Gökyüzünün mavisinden safiri, aşkın renginden yakutu, yeşilin her tonundan zümrütü taşıyan ve tabi ki pırıltının en ihtişamlısı olan elmas ve pırlanta bu yıl kolyelerde asaleti simgeliyor.

Hanımların pırlantaya düşkünlüğünü bilmeyen yoktur. Uzun süredir favori olan pırlanta kolyeler 2015’te de oldukça revaçta olacak. Her kadının hayalini süsleyen pırlanta kolyeler zarif görüntünüzü tamamlayacak. Özellikle tektaş kolyeler bu yıl da hanımların göz bebeği olacak. Pırlanta kolyeler 2015 yılında yıldızlar gibi parlamanızı sağlayacak. Gerdanınızda asil bir şıklık taşıyacaksınız.

Bilinen en dayanıklı maden olan elmas da bu yıl kolyeleri süsleyecek. Sonsuza kadar sizinle olacak elmas kolyelerle buluşacak ve 2015′ te sizi herkesten farklı bir görünüme kavuşturacak. Genellikle elmas kolyelerde farklı taşlara pek rastlamayız ama bu yıl elmaslar incilerle de buluşacak. İnci-elmas birleşimi eminiz birçok kadının beğenisini kazanacak. Otantik tarzlar bu yıla damgasını vuracak bu durumda elması gözardı etmek imkansız gibi duruyor. Ne de olsa elmas ile hazırlanan kolyeler en otantik tasarımların başında geliyor.

Yüzyıllar boyunca ihtişamın simgesi olan yakutlar, zümrütler ve safirler bu yıl da göz önünde olacak. Şıklığına şıklık katmak isteyen bayanların ilk sıralarda tercih edecekleri değerli taşların özellikle pırlantalarla buluşturulması tercih edilecek. Yüzyıllar boyunca krallara, sultanlara ihtişam veren bu olağanüstü güzellikteki taşlar bu yıl ihtişamlı geçeceğini gösteriyor. Özellikle pırlantanın eşsiz pırıltısıyla buluşacak olan safir, yakut ve zümrütler göz kamaştıracak.

 

yakut-kolye-eros-pirlanta

Bu yıl da en fazla tercih edilecek ürün pırlanta taşların süslediği kolyeler olacak. Çok büyük olmayan minik ama parlak objelerle birleşen pırlantalar en çok tercih edilenler arasında olacak. Değerli taşların zarifliği daha çok göze çarpacak. 2015 in trend kolye modelleri şıklığı ve ihtişamı iç içe barındıracak.

2015te günlük olarak kullanabileceğiniz kolye modelleri de değerli taşlarla buluşuyor. Özellikle pırlanta, günlük kolyelerinizin de değerine değer katıyor. Bu yıl ihtişam geri geliyor. Sultanların ihtişamını yaşamanız için kolyeler pırlantalarla ve diğer değerli taşlarla buluşuyor. Kibar, şık, asil… Abartıdan uzak küçük bir değerli taş etrafındaki pırlantalardan oluşturulan kolyeler diğerlerini gölgede bırakacak.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!