2015’ın Trend Küpe Modelleri

Gün geçtikçe değişen moda akımları sadece kıyafet ve saçta değil aksesuarlara da modern ve çarpıcı bir hava katıyor. Popüler moda akımlarının etkisiyle tasarlanan takılarda, yaratıcı desenler ve gösterişli taşlar kullanılarak zarif bir tarz yakalanıyor. Elbette şıklığı tamamlayıcısı olan küpelerde bu zarafetten payına düşeni alıyor. Modern akımların hakim olduğu 2015 yıllının trend küpe modellerine kısaca bir bakalım.

kupe-modelleri5

İlk olarak kadınların vazgeçilmezi olan pırlanta küpe modellerinde modern tasarımların öne çıktığını söyleyelim. Son yıllarda küpe modellerine hakim olan sallantılı tarzın, altın ve pırlanta küpelerde de geçerli olduğunu görüyoruz. Uzun ve sallantılı kısmı pırlanta ve inci gibi taşlarla ve yaprak gibi zarif süslemelerle bezeli küpeler kadınların en çok tercih ettiği modellerin başında geliyor. Bu modellerde ağırlıklı olarak kullanılan parıltılı taşları ile bu küpeler, günlük yaşamdan ziyade şık davetler ve özel günlerde kullanıma uygun.

kupe-modelleri

Pırlanta küpelerden bahsederken tektaş pırlanta küpelere değinmeden olmaz. Genellikle günlük yaşamda her türlü kıyafetle kombinlenebilen tektaş küpeler, sade tasarımı ile ilk tercih edilen model. Zarif tasarımı ve klasik yapısı ile pırlanta tektaş küpeler, şık görünümleri ile yıllar geçse de modası geçmeyecek trend küpe modellerinden biri oluyor. Genellikle beyaz altın kullanılan tektaş küpelerde geçmiş yıllara oranla daha modern fakat fazla değişmeyen bir tarz hakim.

kupe-modelleri2

2015’in en göz alıcı modelleri ise safir, zümrüt, yakut küpe modelleri oluyor. Günlük yaşamdan ziyade şık davetlerde, özel partilerde ve gece hayatında kullanılan trend küpe modelleri, genellikle parıltılı küçük taşlar ile süslü. 2015 yıllında elmas küpelerde ise Osmanlı esintileri ve bronz rengin hakim olduğunu görüyoruz. Yakut, safir ve zümrüt küpelerde ise küçük taşlarla çevrili gösterişli modeller daha ağırlıklı kullanılıyor.

kupe-modelleri3

Kadınlar için her daim güncelliğini koruyan altın küpe modellerinde ise önümüzdeki yıl modern tasarımlar dikkat çekiyor. Parlak altın sarısının küçük taşlarla süslendiği, modern desenler ve şekillerin hakim olduğu altın küpeler, hem günlük yaşamda hem de özel davetlerde kullanılabilecek tasarımlara sahip. Sallamalı altın küpelerde ise yeni desenler ve dantel işlemeler ön plana çıkıyor. Bunun yanında geçmiş yıllara hakim olan büyük çiçek desenleri ve modern tarzı ile iç içe geçmiş beyaz, bronz ve sarı altın renginin kullanıldığı modeller oldukça yaygın.

kupe-modelleri4

Son olarak sokak modasına trend küpe modellerinde bakalım. Bu yıl olduğu gibi 2015’de de sokak modasında cesur tasarımlar öne çıkıyor. Sallamalı, uzun ve renkli tüylerle süslü trend küpe modelleri genç kızların şıklığına şıklık katacak. Bunun yanında gösterişli ve canlı tasarımlarda çelik zincirler, çiçeklerle süslü küpeler ağırlıklı olarak kullanılıyor. Renkli cam taşlar, uzun zincirler ve fiyonk gibi desenlerin kullanıldığı modeller de 2015’in popüler modelleri arasında yer alıyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!