2016 Askılı Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçiminin zorlu bir süreç olduğunu biliyoruz. Her gelin adayının hayalinde kendini içinde görmek istediği bir gelinlik vardır. Tarzınıza uygun olanı bulacağınız süreç de oldukça uzun. Öncelikle  vücut şeklinize göre bir gelinlik bulmanız gerekiyor ve sıra gelinliğin modeline geliyor. Yaz aylarında genel olarak straplez gelinlikler tercih ediliyor. 2016 Askılı gelinlik modelleri ise farklı görünmek isteyen gelinlerin tercihi oluyor.

Yeni sezon trendlerinin başını çeken askılı gelinlik modelleri bu yıl şimdiden çok fazla aranmaya başlandı. Diğer modellerden daha rahat hareket etmenizi  de sağlayan bu modeller, birçok ünlü markanın da 2014 koleksiyonunda yerini alıyor. Klasik motiflerle dikilen veya Fransız dantellerle süslenen askılı gelinlik modelleri oldukça şık seçenekler. Askılarınızı oluşturan kumaşlardan ister gelinliğin bel bölgesi ister etek uçları süslenebilir. Bu da gelinliğinizi hoş bir bütün haline getirecektir. Sade görünmek adına çiçeklerle süslenmiş veya dantelle dikilmiş askıları es geçebilir spagetti askılı gelinliklere de bakabilirsiniz. Askılı gelinlik modellerinin en sade ve bir o kadar da şık seçeneği spagetti askılardır.

Kalın Askılı Gelinlik Modelleri

 Kalın askılı gelinlik modelleri genel olarak göğüsleri büyük gelin adaylarının tercihi oluyor. Kalın askılar iddialı bir dekoltenin de koruyucusu olabilirler. Dekoltenizden ödün vermeden oldukça rahat hareket edebilirsiniz.  Kalın askılı gelinlik modelleri, bel kısmına süslenecek taşlar ve dökümlü dantelden yapılmış gelinlikler gösteriş arayan gelin adayları için iyi bir seçenek olabilir.  Kalın askılı bir gelinliğe karar veriyorsanız kabarık bir eteğe sahip olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Sırt dekoltesiyle  beraber kalın askılar kullanmak da mümkün. Ön tarafı kalın seçip, sırtınızda incelerek gelinliğin kenarıyla birleşen askılı modeller 2014’te sıkça karşımıza çıkacaklar.

 İnce Askılı Gelinlik Modelleri

İnce askılı gelinlik modellerinin en önde gelenleri taşlardan oluşan askılar. Zarif ve parıldayan bir gelinlik için, gelin adayları taşlarla süslenmiş modelleri tercih edebilirler. Taşlar her zaman gelinliklerde kibar bir görüntü ortaya çıkarıyor.  İnce askılı modeller yaz aylarında daha çok tercih ediliyor. Dantel ve tül kumaşlarla da ince askıları tercih edebilirsiniz. İnce askılı gelinlik modellerinin denizkızı gelinlik modelleriyle birleşmiş halleri de koleksiyonlarda yerini aldı.

Boyundan Askılı Gelinlik Modelleri

Boyundan askılı gelinlik modelleri yine  2014 sezonunda sık sık kataloglarda karşımıza çıkacak. Straplez  modellere farklı bir hava katan boyundan askılı gelinlik modelleri, sıra dışı ve farklı gelinlerin tercihi olabilir. Geniş omuzlarınız varsa boyundan askılı gelinlik modelleri size çok yakışacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!