2016 Beymen Damatlık Fiyatları

Erkeklerin hayallerini süsleyen en moda takım elbiseleri hakkında bilgi verirken aynı zamanda da Beymen damatlık fiyatları ve modelleri için ipuçları sunuyoruz.

Kadınlar kadar erkekler de evlilik öncesi hazırlıklara fazlası ile önem verirler. Bu özel günü sorun yaşamadan geçirmek isteyen erkekler bu dönemde damatlık modelleri ve ücretlerini araştırırken birçok markanın kampanyalarına rastladığı halde en çok merak edilen şey Beymen damatlık fiyatları oluyor. Her bütçeye göre damatlık takım elbise üreten sevilen giyim şirketi, 2016 yılına damga vuracak takımları hazırlamaya başladı bile.

beymen-damatlik7

Beymen her bütçeye göre damatlık modelleri incelerken modern tasarımlardan da asla vazgeçmiyor. 2016 yılının Beymen damatlık fiyatları her bütçeye uygun olduğu gibi aynı zamanda da bütün damat adaylarının ilgisini çekiyor. 2016 yılının en iyi takım elbiseleri sadece renkleri ve malzemesi ile değil, tasarımıyla da dikkat çekiyor. Fiyatları ise 600 – 6.000 TL arasında değişen bu damatlıklar, bütçeyi zorlamayacak şekilde alıcılarını sevindiriyor. Üstelik bu fiyatlar paketler halinde müşterilere sunuluyor. Kemer ve ayakkabı renkleri gibi detaylara önem verilen bu damat paketlerinin tasarımları, pamuklu gömleklerden İngiliz smokinine, Fransız paçadan İspanyol gömlek düğmelerine kadar dünya modaları baz alınarak yapılıyor.

Çiftler en ince ayrıntılarına kadar her şeyi düşündükleri bu özel günlerinde, hep birlikte unutulmaz bir rüya yaşamak istiyorlar. Bunu gerçekleştirmek için ise yapılması gereken planlar var. Bunlar düğün öncesi ve sonrası olmak üzere ikiye ayrılıyor. Düğün öncesi Beymen damatlık fiyatları inceledikten sonra erkekler düğün gününde giyecekleri modern tasarıma ve eksin hatlara sahip olan takım takım elbise için artık karar verebilirler. Ayrıca bu takım ile beraber yine aynı mağazadan alacağı bir ayakkabı ile tarzlarını daha da güçlendirirler.

beymen-damatlik

Her fiyata göre damatlıklar hazırlayan Beymen’in yüzde yüz yün ceketli ve çift yırtmaçlı pantolon sunan paketleri 700 TL altında satışa sunulurken, yüzde yüz pamuk Valentino takımları ise 6000 TL’nin üstündeki rakamlarla satışa sunuluyor. Mağazadaki uzman danışmanlardan sezon ürünleri için yardım alabileceğiniz gibi kendi beden ölçülerinize göre, istediğiniz kumaş ile oldukça havalı bir takım elbise yaptırabilirsiniz. Üstelik tadilat işlemleri tamamen ücretsiz! Satın aldığınız harikulade tasarıma sahip takımları düğününüzde giyebileceğiniz gibi aynı zamanda da günlük hayattaki etkinliklerde de kullanabilirsiniz. Size özel olarak yapılan bu takımın bedeli ise Beymen damatlık fiyatları oranlarından fazla olmayacağı gibi pamuk ve yün oranlarına göre değişiklik gösterebilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!