2016 Damatlık Fiyatları ve Markalar

Düğün denince en çok merak edilen gelinlik olur oysa gelin müstakbel eşinin giyeceği damatlığını da merak eder. Bu yazımızda sizlere 2016 Damatlık Fiyatları ve Markaları hakkında bilgi vereceğiz.

12_0546

Toplum olarak bizler düğünlerde daha çok gelinin ne giyeceğini merak ederiz. Fakat gelinin merak ettiği de, bakmaya doyamadığı eşinin yanında nasıl bir yıldız gibi parlayacağıdır. Evlilik kadın için olduğu kadar erkek için de çok önemlidir. Sonuçta yeni bir hayat kuracak, hayallerini ve evini paylaşacağı bir sürece adım atıyor olacak erkek de. Bu yazımız da 2016’nın yeni çiftlerine yardımcı olabilecek damatlık fiyatlarına ve markaların koleksiyonlarına değineceğiz.

Damatlık fiyatları:

Piyasa da tüm bütçelere uygun damatlıklar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra büyük markaların da bu sezon ürettiği ve koleksiyonuna kattığı eşsiz damatlıklarda var.

D’S Damat, Vakko, Sarar, Hatemoğlu, Altınyıldız, Ramsey, Kiğılı vb. markaların 2016 damatlık fiyatları aralıklarını kontrol ettiğimizde Sarar da 500₺ ile 3,000₺ arasında değişiyor fiyatlar.

Vakko da 300₺ ile 7,000₺ arası.

D’S Damat da 899₺ ile üst sınır taleplerinize göre fiyatlar artabiliyor.

Yeni sezon damatlıklar Hatemoğlu’nda 250₺ ile 700₺ arasıdır.

Altınyıldız da smokin fiyatları 500₺ ile 700 ₺ arasıdır.

Ramsey yeni koleksiyonunu 600₺ ile 2.000₺’den online sitesine koydu.

Yine Kiğılı’da da enfes takımları bütçenize uygun olarak bulabilirsiniz. Farklı stil ve farklı tasarımları giymek size bütçe olarak uygun da gelebilir. Fakat tercih yine de sizin son karar size ait elbette. Çünkü bu hayatınızda giyebileceğiniz en önemli elbiseniz.

Damatlıklardaki fiyat farkının sebepleri:

Her damat düğünün de en az gelin kadar özel ve şık görünmek ister. Gösteriş kadınlar kadar erkeklerin de göz ardı etmediği bir konu. Damatlık fiyatlarındaki uçurum farklar sizi korkutmasın. Daha önce de belirttiğimiz üzere tüm bütçelere uygun olan takım elbise, smokin ve farkları bulabilirsiniz. Büyük markaların ürünlerine bu fiyatları biçmesinin elbet bir sebebi var. Öncelikle kaliteyi benimsemiş markalar müşterilerine ciddi anlamda önem verir ve onların talepleri doğrultusunda hareket eder. Ürünlerini buradan yola çıkarak dizayn eder. Şayet siz kesenin ağzını açacak olursanız elbette düğününüzün parlayan tek yıldızı olabilirsiniz. En popüler damatlık modellerinin olmazsa olmazı yelek, kuşak, papyon, frak, smokin bu fiyatı katlayan parçalardır. Fakat siz yine de en iyisi ile kendinizi taçlandırın. Takım elbise bir erkeğe yakışan, bir erkeğin güçlü, şık ve kararlı görünmesini sağlayan en iyi parçalardır.

Yelekli-damatlik-modelleri-2016

Siz nasıl ki müstakbel eşinizi gelinliğiyle gördüğünüz de tutulup kalıyorsanız, emin olun müstakbel eşiniz hanımefendi de sizi o en mutlu günde öyle görüp tutuluyor. Bu küçük teferruatlar en büyük uğraşınız olsun yeter ki mutluluğunuz daim olsun. En güzel takım elbiseyi giyip eşinizin karşısına çıkma şansına sahipseniz dünyanın da en mutlu insanısınız demektir. O büyülü atmosfer de emin olun tabir-i caizse çuval da giyseniz sevinciniz, keyfiniz sabittir. Çünkü siz kendinizden önce gelininizi düşünür asıl onun her şeyinin iyi olmasına önem verirsiniz. Çünkü fedakar yapıya sahipsiniz. Bu yönünüzle zaten takdire şayansınız. Dileriz en güzel günler sizin olur ve her ortamın parlayan yıldızı olursunuz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!