2016 En Çok Satılan Nişan Tepsileri

Evliliğe ilk adımın atılacağı nişan merasiminde en özel detayların en ince ayrıntısına kadar eksiksiz düşünülmesi hayal ettiğiniz o muhteşem günü kusursuz kılar. Bunların başında nişan törenlerinin olmazsa olmazı nişan tepsileri yer alır…Nişan tepsinizi seçerek ve küçük dokunuşlar yaparak hayat katmaya ne dersiniz?

Çiftlerin bir ömür boyu yürüyecekleri yolda ‘Evet’ demeye bir adım kala kendilerine ve ailelerine verdikleri söz nişan törenlerinin en unutulmaz anıdır. Parmaklarına takacakları ve aşklarının simgesi olan alyansları kendilerine sunulurken kusursuz bir sunum bu özel anı taçlandıracaktır. Bu sunumu özel yapan ise kusursuz bir nişan tepsidir. Çiftlerin isteklerine ve zevklerine uygun 2016 ‘ da en çok satılan nişan tepsileri modellerini inceleyelim.

Çiçekli ve aynalı nişan tepsileri, sunumunda yanında baharı da getirecek kadar canlı ve rengarenk bir görünüme sahip olduğundan çiftler tarafından en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

nisan-tepsisi1

nisan-tepsisi2

nisan-tepsisi3

Farklı tasarımları seven ve sıra dışılığını ön plana çıkartmak isteyen çiftler içinde birçok seçenek mevcuttur.

nisan-tepsisi4

nisan-tepsisi5

nisan-tepsisi6
Hayatının her alanında şıklığa önem veren çiftlerin seçebileceği bu tepsiler şıklığın yanında zerafeti de temsil eder niteliktedir.nisan-tepsisi7

nisan-tepsisi8

nisan-tepsisi10

İyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta ama bir yastıkta…diyorsanız tam size göre seçenekler mevcut.

nisan-tepsisi11

nisan-tepsisi12
Farklı ürün tasarımlarında her sene yerini alan nazar boncukları 2016 nişan tepsilerinde de yerini almış durumdadır. Sizde nazar boncuğunu nişan tepsisinde sunmaya ne dersiniz?

  • Son trendlerden biri olan evlilik kararlarını denizin huzurunda almış çiftlerin nişan törenlerinde seçebilecekleri bu nişan tepsileri ile bu büyülü havayı hem devam ettirebilecek hem de tüm sevdikleriyle beraber tekrar yaşayabileceklerdir .
  • Her türlü bütçeye uygun nişan tepsilerini zevkinize göre temin edebileceğiniz gibi kendinizde yapabilirsiniz. Ahşap boyama tekniği ile evde çok kolay ve eğlenceli olarak nişan tepsinizi hazırlayabilirsiniz. Çok fazla bütçe ayırmadan yaratıcılığınıza bağlı olarak çok güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Eğer ahşap boyama yöntemini tercih ederseniz kullanacağınız malzeme sadece boyanacak tepsiniz, ahşap boyası ve fırça olacaktır.
  • Kolay şekilde temin edebileceğiniz taşlarla da dekoratif nişan tepsinizi yapmanız mümkün. Hızlı ve pratik olarak uygulayabileceğiniz bu yöntem ahşap boyama kadar el beceresi gerektirmemesi açısından daha pratik gözüküyor. Işıkta pırıl pırıl parlayan bir tepsi sizin zevkinize hitap ediyorsa tuhafiyelerden ya da internetten kolayca sipariş edebileceğiniz dekoratif taşlarla harikalar yaratabilirsiniz.
  • Nişan tepsinizin size özgü olmasını istiyorsanız bu şekilde küçük dokunuşlarla tepsinizi renklendirebilir ya da tasarlayabilir böylece hayalini kurduğunuz güne hazır edebilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!