2017 Dans Müzikleri ile Bulutlara Romantik Bir Dokunuş

Sadece sizin için ve bir ömür boyu sürecek aşkınıza şahitlik etmek için yanınızda olan tüm sevdiklerinize o en güzel düğün gecenizde hissettiğiniz benzersiz duyguları hatırlatacak, onların da sevdiklerine ilk günkü gibi bakmalarını sağlayacaksınız.

Yöresel ya da klasik bilinen tüm düğünlerde büyük bir merakla beklenir o sihirli anlar. Müstakbel eşinizin ve sizin güm güm atan kalplerle ilk çıkışınızdır sizi bekleyen kalabalığın önüne. Ne yapacağınızı bilemeden birbirinizin elini daha sıkı tutar, herkese yarı utangaç gülüşlerle bakarak ilerlersiniz size dönük ışıklar ve şen alkışlar arasından.

ppqvbj

Ve işte şimdi eşinizle birlikte el ele salonun merkezinde, kalabalığın tam ortasındasınız. Daha ne yapmanız gerektiğini düşünmeye bile fırsat bulamadan size dönük yoğun sarı-beyaz bütün ışıklar yumuşak bir geçişle kapanıyor, yerini loş ve ruhunuzu okşayan pembe, mor, yeşil renklerdeki küçük ışık damlalarına bırakıyor. Aşkın renkleri yavaşça üzerinizde dönmeye, zeminde ayaklarınızın çevresinde dans etmeye başlıyor ve işte o an…

Öyle sevdim ki ben seni

Tarifi yok hiçbir dilde

Dünyanın en mutlu insanı yaptın beni

En kötü günümde bile

Sihir Hiç Bitmemeli…

Eğer söz konusu aşk ise, en uzun zamanlar bile an gibi gelir insana. Tek bir dans asla yetmez. Tam aşık olduğunuz ve hayatınızı birleştirdiğiniz insanla birlikte bulutların üzerinde pamuklarla sarmalanmışken bu büyülü zamanın uzadıkça uzamasını istersiniz.

v4dyyp

Konuklarınız ve tüm sevenleriniz de eşleriyle birlikte yeni evlendikleri o düğün gecesine dönmüş, aynı aşkla pistte size eşlik ediyorken dans zamanı devam etmeli. Gözlerinizi hiç açmadan anın tadını çıkarın çünkü bu an sizi o bulutlardan kimse çekip alamaz. Hiç boşluk bırakmadan daha büyük bir geçişle işte ruhunuzu doruklara taşıyacak diğer melodi…

Ben dünyanın en büyük aşığı olabilirim

Ben koynunda 100 sene 1000 sene durabilirim

Ben Leyla’yı Mecnun’u Ferhat’ı Aslı’yı Kerem’i bilmem ama

Bağdat’ı iki gözüm kapalı bulabilirim

Bir Rüyaya Uyanmak…

Hangisi rüya hangisi gerçek? Gözlerinizi kapatsanız da, açsanız da aynı mutluluk sizi öylesine kuşatmış ki, sevdiğinizin kollarında bir ömür bu şekilde durabilirsiniz. Etrafınızdaki herkes, düğün salonunuzun duvarları, tavanından bahçesine her karede tek bir kelimeyi haykırıyor. Yaşadığınız bu gerçekleşen masalla birlikte herkesin kalbine yeni filizler atılıyor.

kv3zmd

Bakıyorsunuz ki az önce karşı masada oturan en yakın arkadaşınız da cesaretini toplamış, sizi izlerken hissettiği heyecanla, uzun zamandır kalbini açamadığı sevdiğini dansa kaldırmış. Bu gece oldukça kutsal bir gece ve siz her şeyin en iyisine layıksınız. Hareketlenmeye başlamadan önce, bu geceye en çok yakışacak 2016 dans müziklerinin güzel bir örneğiyle sevenler ayrılmasın diye bu rüya öylece devam etmeli.

Bugün bizim en mutlu günümüz

Bize yazılan bir kader var yeniden başlıyoruz

Bugün bizim yeniden doğum günümüz

Allah’ım sana sonsuz teşekkürler ediyoruz

Şimdi düğün gecenizi bir ömre taşıyabilir, şimdiden unutulmaz olan bu harika heyecanı unutulmayacak kadar özel bu dans müzikleriyle bir ömür boyu hafızanızda taze tutabilirsiniz. Unutmayın ki bu gece her şey sizin için ve size özel.

Bir şarkıyı özel yapan, o şarkıyı kaç kişinin dinlediği değil, onu dinlerken yaşadıklarınızdır. Sözlerinde yeniden anlam bulmanızı sağlayacak bu masal kokan 2017 dans müzikleriyle aşkınızı sonsuza taşıyın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!