3 Dakikada 100 Yıllık Gelinlik Modelleri Yolculuğu

Düğününüzü planlamaya üç dakika ara verin ve 100 yıl boyunca gelinlik modellerinin değişimini izleyin. 1915 yılından 2015 yılına kadar her dönemin gelinliklerini izledikten sonra hangi dönem en çok ilginizi çekiyor, ona bakıp kendi gelinlik modeliniz için ilham alın.

gelinlik-modellerinin-100-yillik-degisimi_8862709-10010_1280x720

Düğününüzü planlamaya üç dakika ara verin ve 100 yıl boyunca gelinlik modellerinin değişimini izleyin. 1915 yılından 2015 yılına kadar her dönemin gelinliklerini izledikten sonra hangi dönem en çok ilginizi çekiyor, ona bakıp kendi gelinlik modeliniz için ilham alın.

Gelinlik modellerinin 1900’lü yıllardan günümüze nasıl geldiğini merak ediyorsanız, bu video ile 3 dakikada 100 yıllık gelinlik modellerini görmeniz mümkün. 1915 yılındaki gelinlik modeli ile başlayan video ile 3 dakikada 100 yıllık gelinlik modasını izliyorsunuz. 100 yıl boyunca gelinler beyaz rengi tercih etti. Etek boylarının uzun olması gelinlik modellerinin en sık tercih edilenleri oldu. Her zaman gelinlerin favori aksesuarı ise duvaklar oldu. Saçlara taçlar ve çiçekler takıldı.

Dantellerin ve işlemelerin ön planda olduğu 1915 yılındaki gelinlik modellerinde yüksek yakalar, uzun kollar ve duvaklarda danteller göze çarpıyor. 1955’te kabarık bilek boyu etekli gelinlikler moda olurken, 1975’te modadaki bohem trend gelinliklere yansıdı. 1980lere gelindiğinde kabarık kollu gelinlik modelleri karşımıza çıkıyor. 1990lardan sonra daha modern ve fazla işleme ve dantelin olmadığı gelinlikler moda oldu. 2000lerde de bu trend devam ederken gelinlik modellerinde dekolteler ön plana çıkmaya başladı.

100 yıla boyunca gelinlik modellerinin kumaşı, etek uzunluğu, dokusu, işlemeleri ve tasarımları birbirinden çok çeşide sahip. Her dönemin gelinler için saç, makyaj ve aksesuarlarda değişim gösteriyor.

100 yıl boyunca gelinlerin buketleri de dönemlere göre değişiklik gösteriyor. Büyük çiçeklerden hazırlanan buketlerden minik, avuç içi buketlere kadar birbirinden farklı model var.

Her genç kızın hayali dünyanın en güzel gelinliğini giyerek düğününün yıldızı olmak ve herkesin hayranlığını kazanmak. Düğününü onun için unutulmaz yapacak o muhteşem gelinliktir. Moda ve trendlerin hızlı değişimi ile hangi gelinliği giyeceğine de kolay karar veremez. Seçeneklerin fazla olması bir anlamda iyidir fakat bir anlamda da hayal ettiği gelinlik modeline karar vermesini zorlaştırır. Uzmanların yardımı ile hayalinizdeki ve size yakışacak gelinlik modeline karar vermek şimdi daha kolay. Bu video sizlere gelinliğiniz için ilham olurken gelinlik modeliniz, saçınız, duvağınız, buketiniz ve makyajınız için yazılarımızdan bilgi alarak düğününüzü unutulmaz yapabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!