5 Adımda Audrey Hepburn Stilinde Gelin Olun!

Hem 50’li yılların hem de günümüzün genç kadınlarına ilham veren Audrey Hepburn’ün zarif stilini yansıtan bir gelin olmak ister misiniz? Hangi gelin istemez ki! Zarif, asil ve şık… Onu en iyi tanımlayan özellikleri düğün töreninize taşımak istiyorsanız 5 adımda onun stiline ulaşmanızı sağlayacak ipuçlarımıza mutlaka göz atın deriz.

Audrey Hepburn Gelinliğiyle Göz Kamaştırın!

Audrey’in Funny Face filmindeki gelinliği yıllar boyu pek çok genç kızın hayallerini süsledi. Midi boydaki şahane modelin bu kadar ilgi toplamasında tabii ki Adrey Hepburn’ün naif havasının etkisi de büyük. Ancak gelinliğinin 50’li yıllardaki en güzel modeller arasında olduğu da bir gerçek! Eğer Audrey Hepburn stilini yansıtan bir gelin olmak istiyorsanız bu modelden ilham alarak kabarık etekli, düşük kollu bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

Audrey Hepburn Makyajından İlham Alın!

Ünlü stil ikonunun dillere destan güzelliğinin en büyük sırlarından biri de uyguladığı makyaj modeli diyebiliriz. Yıllar boyu aynı makyaj stiliyle karşımıza çıkan güzelin kullandığı teknik gelinliğinizle muhteşem bir uyum yakalayabilir. Derin bakışlar için kullandığı eyeliner oyunlarını uygulayabilirsiniz mesela. Dudakları ön plana çıkaran rujlar ise Audrey Hepburn’ün olmazsa olmazlarından olduğuna göre gelin makyajınızda kırmızı ve pembe tonlardaki rujlara yer vermeyi unutmayın.

Gelin Aksesuarlarında İhtişamlı Takılar

Breakfast at Tiffany’s filmindeki güzelliğiyle yıllardır hafızalarımıza kazınan stil ikonunun filmdeki takıları da gelin aksesuarları için oldukça ihtişamlı bir seçenek olabilir. Örneğin şık topuzuna taktığı gösterişli taç neden sizin gelin saçınızı da süslemesin! Ya da taşlı şık küpeleri, sizce de gelinliğinize çok yakışmaz mı? Güzelliğinizi ışıldatacağını garanti edebiliriz. Tiffany & Co’nun ihtişamlı modellerinin bütçenizi zorlayacağını düşünüyorsanız imitasyon modellerle de aynı havayı yaratabilirsiniz.

Gelin Saçlarında Audrey Hepburn Havası

Düğün töreninizde Audrey Hepburn stilini yansıtmak istiyorsanız ismiyle özdeşleşen saç modellerinden birini de düğününüze taşıyabilirsiniz. Yine Breakfast at Tiffany’s filmindeki şık topuzun gelinliğinize çok yakışacağını garanti edebiliriz. Ya da onun uzun yıllar boyu kullandığı kısa saç modelinden de gelin saçınız için ilham alabilirsiniz.

Gelin Duvaklarında Audrey Hepburn Etkisi

Audrey Hepburn’ün duvağı neden sizin havanızı da değiştirmesin! 50’li yılların ruhuna yakışan bir duvak modeliyle düşlediğiniz Audrey Hepburn stiline ulaşabilirsiniz. Omuz boylarındaki duvak modelleri bu konuda yardımınıza koşabilir. Şık toparlanmış bir saç modeliyle kullanabileceğiniz duvaklar, hem masum hem de zarif bir görüntüye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!