5 Adımda Evlilik Teklifi Hazırlığı

Birlikte çok özel zamanlar geçirdiniz. En büyük mutlulukları beraber yaşadınız ve artık daha fazlasını istiyorsunuz. Birlikte yaşlanmak, birlikte uyanmak… O halde harekete geçme zamanı gelmiş demektir. Bir adım daha atın ve onu ne kadar önemsediğinizi ve hayatınızı birleştirmek istediğinizi anlatan teklifi yapın.

Evlilik teklifi etmenin hazırlıkları erkeklerin uykularını kaçırır. Nasıl bir sürpriz olsun, nerede olsun, tek taşı nasıl olsun… Hepsi birbirine karışır, o gün geldiğinde ise hep bir eksik kadınların dikkatini çeker. Kadınların diline düşmek istemiyorsanız çok özverili bir evlilik teklifi hazırlığı sizi bekliyor. Bu işler bana göre değil, mutlaka bir şeyi atlarım diyenler için  evlilik teklifi hazırlığında neler yapmanız gerekiyor bir araya  getirdik. Kusursuz bir teklif günü için hazırlıklara başlamadan mutlaka yazımıza göz atın! İşte 5 adımda evlilik teklifi hazırlığı…

1- Tek taşa günler öncesinden karar vermeyi unutmayın!

Bu kadar zaman geçirdiğinize göre parmak ölçüsünü bilmeniz gerekli. Bilmiyorsanız bir bahaneyle hemen öğrenin ama kesinlikle evlilik teklifi hazırlığı içerisinde olduğunuzu fark etmemesi gerekiyor. Bu nedenle en yakın kız arkadaşından destek almanızda fayda var. Sonrasında nasıl bir model seçeceğinize karar vermeniz gerekiyor. Bu konuda ise yine onun zevklerini düşünmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Yüzük alındıktan sonra evlilik teklifi hazırlığının ilk evresi tamamlanmış demektir. Tek taş yüzük seçimi konusunda karar vermenizi kolaylaştıracak Pırlanta Seçmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler yazımıza göz atın.

2- Evlilik teklini nerede edeceksiniz?

Bu detay da çok önemli. Teklif için ikinizin sevdiği özel bir restoranı tercih edebileceğiniz gibi sıra dışı bir mekan da bulabilirsiniz. Teklif günü için rezervasyon yaptırmayı unutmayın yeter. Masanız ya da mekan için küçük süslemeler yapılmasını istiyorsanız mekan yetkilisini uyarın ve son gün gitmeden mekanı arayarak isteklerinizi mutlaka teyit edin. Evlilik Teklifi İçin Özel Mekanlar ve Sürprizler yazımız sizin için rehber görevi görecektir.

3- Pastayı atlamayın!

Kadınlar tatlılara bayılır. Evlilik teklifi için de iki kişilik küçük bir pasta yaptırmayı unutmayın. Son zamanlarda çok tercih edilen şeker hamurlu pastaları, duygularınızı anlatmanızı kolaylaştıracaktır.

4- Müzik seçimi önemli!

Siz en güzel şeyleri söylerken bir şeye daha ihtiyaç var ki size destek olsun. Birlikte en sık dinlediğiniz ya da onun çok sevdiği bir şarkıyı evlilik teklifi hazırlığı listenize eklemeyi unutmayın. Sözlerin tükendiği yerde aşkınızı seçtiğiniz müzikle ifade edebilirsiniz. Nasıl bir müzik seçmeniz gerektiğine karar veremiyorsanız Evlilik Teklifi Şarkıları yazımız size yardımcı olacaktır.

5- Ve son adım…

Evlilik teklifi edeceğiniz gün sevgilinizin sevdiği çiçekleri almayı unutmayın. Geleneğin kırmızı gül olduğunu sanmayın, nasıl çiçekler seviyorsa ona göre hazırlatın buketinizi. Ve son olarak söyleyeceklerinizi kafanızda bir canlandırın. Eğer doğaçlama bir konuşma yapamayacağınızı düşünüyorsanız, Evlilik Teklifi Sözleri yazımız size fikir verecektir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!