5 Adımda Prenses Bir Gelin Olmanın Yolları

kapak

Her genç kızın en büyük hayali prensesler gibi bir gelin olmak. Peri masalı hikayelerinden çıkmışçasına muhteşem görünmeyi hangi gelin istemez ki zaten! Bu kez o gelinler için kolları sıvadık ve prenses gibi bir gelin olmak isteyen romantikleri 5 adımda istedikleri görüntüye ulaştıracak tüyoları sıraladık.

Zarafetinizi Gelinliğinizle Gösterin!

Prenseslerin her zaman kabarık eteklerle dolaştıklarını düşünsek de son yıllarda o modellerin rafa kalktığını söyleyebiliriz. Öyle ki modern zaman prensesleri bile artık düğünlerinde kabarık gelinlikleri tercih etmiyor diyebiliriz. Biz de trendlerin peşinden giderek aslında kabarık olmayan ama prenseslerin zarafetini yansıtan gelinliklerin izini sürdük. Örneğin dantelli kısa kollar ve yine eteklerde kullanılan dantel detaylarla muhteşem görünebilirsiniz. Ya da eskiyle yeniyi birbirine karıştıran yarı kabarık bir gelinlikle hem geleneksel hem de modern bir prenses olabilirsiniz.

Gelin Tacını Unutmayın!

Her ne kadar modern zamanların prensesi olsanız da şıklığınızı tamamlamak için kesinlikle harika bir gelin tacına ihtiyacınız var. Beyaz çiçekler ve incilerle bezenmiş bir gelin tacı özellikle kış gelinleri için muhteşem bir aksesuar seçeneği olabilir mesela. Ya da Helenistik Dönem’e dönüp o yılların prensesi olmak isteyen gelinler için taşlı bir gelin tacı harika bir seçenek bizce. Tabii gelin tacı modelinizi belirlerken gelinliğinizle olan uyumunu göz ardı etmemek gerek!

5

Aksesuarlarla Gelen Şıklık

Tabii ki prenseslerin dillere destan mücevherlerine sahip olmanız gerekmiyor. Ancak hayatınızın en özel gününde değerli takılar takmak sizin de hakkınız. Bu konuda ise yardımınıza aileniz koşacak diyebiliriz. Özellikle gelin setinizi kendiniz seçeceğinize göre, klasikleşmiş altın setler yerine taşlı modeller tercih edebilirsiniz. Minik taşları olan bir bileklik ya da değerli taşların gösterişine sahip bir gerdanlıkla prenseslerin ışıltısını yakalayabilirsiniz.

Sıra Gelin Çiçeğinde!

Bir gelinin olmazsa olmaz aksesuarı çiçekler gelinliği tamamlayan en değerli parçalardan olduğuna göre prenseslere yakışır bir gelin çiçeği seçmeniz oldukça mühim. Bu konuda ise imdadınıza incili gelin çiçeklerinin koşacağını söyleyebiliriz. Hem şık hem farklı bir hava yaratan inci toplarıyla toparlanmış bir gelin çiçeğinin gelinliğinize çok yakışacağına eminiz. Ya da geleneksel çiçeklerden vazgeçemeyenlerdenseniz pastel tonlardaki güllerle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Geceye Damganızı Ayakkabılarınızla Vurun!

Ayakkabı alışverişi denildiğinde her kadının kendinden geçtiği bir gerçek! Anca bu kez durum çok daha farklı, çok daha özel… Hayatınızın en özel dansını ederken prenseslerin sahip olduğu o muhteşem edaya sahip olmayı hangi gelin istemez! O halde gelin ayakkabısı modellerinden çok, rahat ayakkabıların izini sürseniz iyi olur. Çünkü zarafetin yolu topuklu ayakkabıyla yürüme sanatından geçiyor. Tabii ki rahat olmasının yanında şık bir model seçmeniz de oldukça mühim. Mesela platform gelin ayakkabıları ile hem rahat hem şık görünebilirsiniz. Ya da geçmişten gelen ihtişamı yansıtmak için hafif topuklu vintage bir gelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!