Alice Harikalar Diyarı Düğün Teması İçin Öneriler

Hayalini kurduğunuz o evlenme teklifi gerçekleşti ve sıra şimdi hazırlıklarda! Küçüklüğünüzden beri hayran olduğunuz Alice Harikalar Diyarı’nın hem kitabını okumuş hem de filmini izlemiş biri olarak, düğün temanızı da bunun üzerine kurmaya kararlısınız. Sizin düğününüzün konsepti kesinlikle Alice Harikalar Diyarı olmalı!

Fantastik diyarları anlatan eserlere olan düşkünlüğünüz Alice Harikalar Diyarı konseptinin ne kadar doğru bir  karar olduğunu destekler nitelikte. Bizim de sizler için oluşturduğumuz yazımızda Alice Harikalar Diyarı düğün konsepti için öneriler yer almakta. İksirli içecekler, köstekli saatler, bolca tavşan ve tırtıl figürleri ve kısaca fantastik öğelere yer verilen her şey ama her şey sizin düğününüzde olacak! Evet, şimdi sıra geldi düğününüz için bulunacağımız önerilere. Önerilerimizle, hazırlık sürecini sizler için hızlandırabildiysek eğer ne ala!

Gelinlik — Alice Harikalar Diyarı Düğün Teması

Alice Harikalar Diyarı temasında gelinliğinizi dilerseniz Alice tarzı bir elbise tarzında dilerseniz de o döneme ait bir gelinlik formunda tercih edebilirsiniz. Gelinliğinizde kullanacağınız aksesuarlarınızın da konsepte uygun olmasına dikkat edin. Örneğin  fincan motifli yada fincan formunda bir saç aksesuarı konsepte oldukça yakışacaktır. Sizler için önerdiğimiz gelinliklerden ilham alarak gelinliğinize karar verebilirsiniz. Alice gibi karpuz kollu, uçuk mavi ve kabarık bir elbise giyebilir ya da fantastik çizgiler taşıyan bir başka gelinlik de tercih edebilirsiniz.

Davetiye — Alice Harikalar Diyarı Düğün Teması

Alice Harikalar Diyarı temasında, filmden ve kitaptan ilham alarak bazı şeylere karar verebilirsiniz. Öyle ki filmde ya da kitapta olsun, size ilham verecek malzeme bir hayli fazla. Bizim sizler için önerecek olduğumuz davetiyelerde size fikir verebilir. Eğer aradığınızı bizim yazımızda bulabilirseniz de iyi bir tasarımcı ile bu işi halledebilirsiniz. Siz, motif ve figürlere karar verin ve sonrasını tasarımcının ellerine bırakın!

Dekorasyon — Alice Harikalar Diyarı Düğün Teması

Alice Harikalar Diyarı düğün teması için önerilerde en eğlenceli bölüme geldi sıra. Alice’in hikayesi hafızalara kazılı ise ne istediğinizi çok iyi bilmeniz gerekmekte. Birlikte çalışacağınız organizatör ile de buna karar verebilirsiniz. Fincanlar, köstekli saatler, tırtıllar, şapkalar, çalar saatler ve daha nicesi düğün mekanınızın dekorasyonunu oluşturmaya yeter de artar bile. Renklere ve kullanacağınız mevsim çiçeklerine de karar verdiyseniz eğer, geriye kalan her şeyi profesyonel ellere bırakmakta fayda var.

Gelin Buketi — Alice Harikalar Diyarı Düğün Teması

Düğününüzde bir günlüğüne dünyanızı değiştirip Alice Harikalar Diyarı’nın kapılarını aralayacaksanız eğer hikayeniz gibi diğer öğelerde fantastik olmalı. Gelin buketinize karar verirken fantastik öğeler taşımasına özen gösterin. Mevsim çiçekleri ile kompoze edilmiş bir gelin buketi hayallerinizi süslüyorsa eğer dev çiçekler kullanabilir ya da buketinize köstekli saat gibi şeyler ekleyebilirsiniz.

Masa Süslemeleri — Alice Harikalar Diyarı Düğün Teması

Düğün konseptinizin oldukça renkli olması masaları da şenlendirecek. Harika renk komposizyonları ile oldukça şık ve dikkat çekici masalar yaratmanız mümkün. Dekorasyon ile büyük bir uyum içerisinde olacak olan masa süslemelerinde de bazı figürlere yer verebilirsiniz. Size önerdiğimiz görsellerden ilham alarak hoş masalar yaratabilirsiniz. Bizden söylemesi; şapkalar, kitaplar ve fincanlar masaya yakışan en harika şeyler olacaktır!

Pasta — Alice Harikalar Diyarı Düğün Teması

Düğündeki her öğe gibi pastanızında fantastik olması, konseptiniz ile uyumlu, görsel bir şölen etkisi yaratacaktır. Oldukça göz önünde olacak olan pastanıza gelinliğiniz kadar özen göstermelisiniz. En yaratıcı fikirlerin beslediği formlarla şekillenecek olan pastanız için bizlerin de önerileri bulunmakta. Sizler için seçtiğimiz pastalara bakarak fikir edinebilir ya da onlardan ilham alabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!