Alternatif Bir Gelin Ayakkabısı Olarak: Babet

babet-kapak

Düğün günü hızla yaklaşıyor ancak siz hala gelinliğinizle uyumlu bir ayakkabı modeline rastlamadınız. Üstelik kararsızlığınız devam ederse hayalinizdeki gibi bir gelin ayakkabısına ulaşmanız da oldukça zor görünüyor. Şimdi bu telaşınızı yavaşça bir kenara bırakın! Çünkü biz rahatlığıyla gelinlerin süper kahramanı olan babetlerlerden oluşan harika bir gelin ayakkabısı listesi hazırladık.

Tabii ki topuklu bir gelin ayakkabısı düşlüyor olabilirsiniz. Ancak gece boyunca özgürce dans etmek istiyorsanız mutlaka yanınızda şık bir gelin babeti bulundurmanız gerektiğini de unutmayın!

babet-1

Biraz Şımarmaya Ne Dersiniz?

Bir gelinin en büyük silahı şıklığıdır. Bu yüzden de gelin ayakkabınız için topuklu ayakkabı tercih etmeseniz de en az onun kadar iddialı bir babet seçebilirsiniz. Eğer bütçenizi zorlanmayacaksa dünyaca ünlü bir markanın babet koleksiyonunu karıştırarak başlayabilirsiniz işe. Mesela biz Prada imzalı bu taş fiyonklu somon babetlere bayıldık. Şıklığı kalitede arayanlardansanız ünlü markaların katalogları arasında tam da hayalinizdeki gibi bir modele ulaşmanız mümkün.

babet-2

Hem Rahat Hem Şık Gelin Babetleri

Gelin adaylarının ayakkabı seçiminde en çok özen gösterdikleri konu rahatlık olduğuna göre bu babetler tam da bu amaç için tasarlanmış diyebiliriz. Işıltılar ve taş detaylarla zarafetinizi tamamlayacak babet modellerine pek çok yerde rastlamanız da mümkün üstelik. Özellikle yaz ya da bahar gelini olacaksanız çok şanslısınız. Topuklu bir gelin ayakkabısına ihtiyaç olmadan gün boyu rahat edebileceğiniz şık bir babetle bu günü atlatabilirsiniz çünkü.

babet-3

Tasarım Harikası Muhteşem Babetler

Özgün tasarımlarla farklı bir hava yaratmanın gelinler için ne kadar mühim olduğunu biliyoruz. İşte tam da bu sebeple sizin için kusursuz çizgilere sahip olan muhteşem gelin babetleri seçtik. Üstelik son yıllarda bu işi başarıyla yerine getirecek pek çok ayakkabı tasarımcısı ortaya çıkmışken sadece size özel bir gelin ayakkabısı tasarlatmanız mümkün. Ya da hayal gücünüzü harekete geçirerek kendi tasarımınız olan bir babet bile yaptırabilirsiniz.

babet-4

Renklerden Vazgeçemeyenler İçin…

Geçtiğimiz sezonda gelin olanların pek çoğu gelin ayakkabısı olarak renkli modelleri tercih etti diyebiliriz. Sarıdan turuncuya, kırmızıdan yeşile kadar uzanan bir renk paletinde birbirinden iddialı renkler kullanıldı. Eğer siz de bu renklerin büyüsüne kapılan gelin adaylarından biriyseniz neden sizin gelin babetleriniz de renkli olmasın! Mesela mavi babetler gelin ayakkabısı olmak için harika bir aday! Renklerle oynamayı seviyorsanız sadece maviyi değil, istediğiniz herhangi bir tonda gelin babeti tercih etmekte özgürsünüz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!