Alyans Seçimi İçin Önemli Öneriler

Aşkınızın, sadakatinizin ve en önemlisi evliliğinizin en özel simgesidir alyans… Bu yüzden de sıra onun seçimine geldiğinde en kararlı çiftleri bile küçük bir telaş hali sarar. Dile kolay yıllarca parmağınızda aşkınızın nişanesi olarak taşıyacaksınız onu. Peki, alyansınızı yıllar boyu değiştirmeden aynı hevesle takmanın altın kuralları neler biliyor musunuz? Ya da alyansınızı seçerken hangi modelleri tercih etmeniz gerektiğini? Biz biliyoruz ve sizi hayalinizdeki alyans modelleriyle buluşturacak bir yazıyla baş başa bırakıyoruz.

alyans-yuzuk-eros-pirlanta

Renginizi Belirleyin!

Alyans modelleri konusunda çiftleri en çok zorlayan detaylardan biri altın rengi oluyor. Özellikle yüzük takmaktan hoşlanmayan damat adaylarının tercihi genel olarak beyaz altından yana olabiliyor. Üstelik son yıllarda beyaz altın alyans modellerinin öyle nefis modelleri var ki damatların bu tutumunu destekler nitelikte. Fakat aynı alyansla bir ömür geçirmek istiyorsanız ve ona her şeyden çok değer veriyorsanız kesinlikle sarı ya da kırmızı altınları tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü beyaz altın modası belki birkaç yıl sonra değişebilir. Fakat sarı ve kırmızı altının yüzyıllardır değişmeyen güzelliğini önümüzdeki uzun yılların da eskiteceğiniz sanmıyoruz.

alyans

Ergonomik Alyans Modellerini Tercih Etmeye Özen Gösterin!

Alyans modelinize karar vermenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Fakat doğru alyans modellerini ayırt edebilirseniz yüzlerce modeli bir anda birkaç model seçeneğine düşürebilirsiniz. Nasıl mı? Mağaza yetkilisinden en kullanışlı alyans modellerini çıkartmasını isteyin. Çünkü aslında beğendiğiniz pek çok alyans modeli sandığınızın aksine rahatsız edici olabiliyor. Bu yüzden tasarım bir alyans seçmeye çalışırken kullanamayacağınız bir model tercih etmeyin. Alyansınız uyurken, çalışırken hatta spor yaparken bile rahat edebileceğiniz bir seçenek olduğunda, ondan yıllarca vazgeçemeyeceğiniz anlamına geldiğini unutmayın.

0001196_altin-alyans

Tarzınıza Uygun Alyans Modellerini Seçerken Dikkat!

Alyans modeli seçerken yapılan en büyük yanlışlardan biri de el şeklini dikkate almamak oluyor. Tıpkı damatlık ve gelinlik modelinizi vücut tipinize uygun seçtiğiniz gibi aslında alyans modeline karar verirken el ve parmak şeklinizin de en önemli etken olduğunun unutulmaması gerekiyor. Örneğin parmak boyu konusunda şanslı değilseniz kalın alyans modellerinden uzak durmalısınız. Onun Yerine daha ince modellere göz gezdirebilirsiniz. Ya da parmaklarınızın kalın olduğunu düşünüyorsanız alyansınız kesinlikle parmağınıza tamamen oturan bir model olmamalı. Küçük bir şişik anında bile alyansınızdan birkaç günlüğüne vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz çünkü.

alyans-yuzuk-dovme2

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!