Anadolu Yakası Düğün Mekanları

Evlenecek çiftler için en önemli konulardan biri de düğünün yapılacağı yerdir. Hatta evlenmek, evlenecek kişiyi bulmaktan daha zordur derler. Nasıl olacak? Nerede yapacağım? Konuklar beğenecek mi? İstediğim gibi bir düğün olacak mı? Limonata-kuru pasta ikilisinden başka seçeneğim yok mu? Bunlar gibi birçok soru aklınızı kurcalıyor olacak. Eğer Anadolu yakasında düğün mekanları arıyorsanız karşınıza bir sürü de seçenek çıkacak. Düğün salonlarından kır düğünlerine kadar birçok imkana sahipsiniz ancak bunlar arasından hangisini seçeceğiniz size kalmış. İsterseniz lüks bir otelin salonunu kiralayabilir ya da Boğaz’da tarihle iç içe unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Anadolu yakası düğün mekanları emrinize amade. Siz ihtiyaçlarınızı belirleyin, ne istediğinize karar verin, gerisi kolay. Gözünüzün korkmasın yapılacaklar listesi karşısında. İşte sizin için seçtiğimiz Anadolu yakası düğün mekanları…

Anadolu Yakası Düğün Mekanları- Düğün salonları

Düğün dediğin salonda olur, çocuklar pistte koşturur diyenlerdenseniz Anadolu yakası düğün mekanları konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Atölye kıvamından saray ihtişamına kadar bir dolu seçenek mevcut. Mesela Gülşah Düğün Salonu sıcak ve samimi havasıyla ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayabilecek bir yer. Geniş kapasitesiyle de oturacak masa bulamayan akraba gerginliğinizden eser kalmayacak.

Anadolu Yakası Düğün Mekanları – Oteller

Düğününüzde hiçbir masraftan kaçınmak istemiyorsanız ve ‘Lükslerimi bana verin, ihtiyaçlarım olmadan da yaşayabilirim’ diyenlerdenseniz lüks otellerden birinin balo salonunu kiralayabilirsiniz. Anadolu yakasındaki düğün mekanlarından bu isteğe uyan yerlerden biri de Bosphorus Palace Hotel. Beylerbeyi’ndeki bu tarihi otelde boğaza nazır dilere destan bir gece geçirebilirsiniz.

Anadolu Yakası Düğün Mekanları – Tarihi Yerler

Kendi tarihinizi baştan yazan düğününüzü, tarihi yerlerden birinde yapmak istiyorsanız Anadolu yakası düğün mekanlarının başında Adile Sultan Sarayı gelir. Sultan Abdülmecit’in kardeşi Adile Sultan’ın yazlık olarak kullandığı bu eşsiz mekan, Boğaz’ın en güzel yerlerinden birinde ve İstanbul sosyetesinin gözdesi. Eğer ihtişamla tarihi buluşturmak istiyorsanız düğününüzde, ne yapmanız gerektiğini artık biliyorsunuz.

Anadolu Yakası Düğün Mekanları – Sosyal Tesisler

Standartları yüksek olsun ama daha sakin ve uygun bir yer olsun düğünümü yapacağım yer diyorsanız sosyal tesislerden şaşmayın sakın. Anadolu yakası düğün mekanları olarak da kullanılabilen sosyal tesislerden biri de Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri. Hizmetler kaliteli, manzara şahane, düğün sorunsuz. Hem de fiyatlar oldukça uygun. Her damadın hayali budur herhalde.

Anadolu Yakası Düğün Mekanları – Kır Düğünleri

Bahar geldi mi insanın kendini ota çayıra vurası gelir. Bağ bahçe gezmek, doğayla iç içe saatler geçirmek ister herkes. Sıcak mevsimlere denk gelen düğünlerin de kırlara taşması kaçınılmazdır. Siz de Anadolu yakası düğün mekanları konusunda kır düğününe karar verdiyseniz eğer Rüya Bahçe tam aradığınız yer. Şehrin içinde ama şehirden çok uzakta olan Rüya Bahçe, düğününüzün rüya gibi geçmesini sağlayacak.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!