Ananevi Düğün Konsepti İçin Öneriler

kapak1

Kimimiz yenilikler prensesi, kimimiz eskiye bağımlı kimimiz ise her iki zamana da adapte olabilmiş. Bizim hedefimiz hangisi olursa olsun, harika bir düğün konsepti için sizlere yardımcı olabilmek. Şimdilerde gözlerinizin ışıl ışıl parlamasına neden olan evlilik teklifi, sizi bambaşka bir diyara sürükleyecek olan hazırlırlıklarla beraber ayaklarınızı yerden kesmeye devam ediyor. Düğün konseptinden mekana kadar her şeye müstakbel eşiniz ile birlikte karar veriyor olsanız da son sözü yine siz söylüyorsunuz. O halde kendinizi iyi dinleyin ve içinizdeki sese kulak verin. Siz o dantellerden, eski objelerden, klasik koltuklardan ve loş ışıklandırmalardan hoşlanan biriyseniz eğer konseptiniz artık belli olmuş demektir! Ananevi düğün konsepti için önerilerimizi dikkata alarak, kusursuz bir düğün planınında temellerini şimdiden atmış sayılabilirsiniz.

gelinlik

Gelinlik

Ananevi düğün konsepti için önerilerde ilk sırayı her zaman olduğu gibi gelinlik alıyor. Siz gelinliğinize karar verirken aslında damatlığın nasıl olacağına dair tüyoları da yine siz belirlemiş oluyorsunuz. Ananevi bir konsept için en uygun gelinlik ya yıllanmış bir gelinlik olacaktır ya da dantel ve güpürlerin form bulduğu bir gelinlik. Hatta anneannenizin ya da babaannenizin gelinliği duruyorsa üzerinize uygun yaptırıp neden giyinmeyesiniz. Eminiz bu oldukça hoş bir kullanımı beraberinde getirirken yakınlarınızın da duygulanmasına neden olacaktır. Gelinliğinizi diktirecekseniz de eğer sizler için seçtiğimiz gelinlik modellerinden ilham alarak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

pasta

Pasta

Oldukça detay gibi görünen pastanın pabucu sonlara atılsa da aslında dikkat etmeniz gereken önemli unsurlardan birini oluşturur. Pastanın oldukça görkemli bir şekilde sunulduğunuzu düşünürseniz flaslar patlarken konsept ile uzaktan yakından ilgisi olmayan bir pastanın önünde poz verip bir dilim pastayı mideye indirmek istemezsiniz. Bunun için yapacağınız şey, konsepte, düğünde kullanacağınıza detay ve renklere göre pastayı belirlemenizdir. Sade bir pasta tercih edecekseniz eğer ananevi bir konsepte yakışacak olan lavantalara pasta süslemelerinde yer verebilirsiniz. Daha ihtişamlı şeyler isterseniz de eğer altın sarısı renklerini, incilerle ve dantel süslemeleri ile kullanabilirsiniz.

masavesandalye

Masa ve Sandalye Süslemeleri

Ananevi düğün konsepti için önerilerde bulunacağımız en önemli mihenk taşlarından biri de masa ve sandalye süslemeleri. Birlikte çalışacağınız organizatörünüz ile birlikte karar aşamalarından bazı önemli noktaları unutmamakta fayda var. Ananevi düğün konseptini eksiksiz sunmak istiyorsanız eğer masalardan sandalyelere kadar kullanılacak her türlü süslemelerde abartıdan uzak ama konsept ile uyumlu malzemeler kullanmanız gerekmekte. Masa süslemelerinde dantel örtüler, pastel tondaki bardaklar ve porselen tabaklar konsept ile harika bir uyum içerisinde olacaktır. Sandalye süslemelerinde abartıdan uzak mevsim çiçeklerine yer verin; bu hem konuklar sandalyesindeyken burnununa hoş kokular gelmesini de sağlayarak oldukça hoş bir ambiyans oluşturacaktır.

onemlibirkacsey

Önemli Birkaç Şey

Önemli birkaç şey, ananevi düğün konsepti için olmazsa olmazlardan. Geleneksek şeyleri bizlere hatırlatan fotoğraf çerçeveleri örneğin. Düğün davetiyelerinizi ufak aparatlarla fotoğraf çerçevesi görünümüne kavuşturarak hoş bir sunum gerçekleştirebilirsiniz. Bizleri eskilere götüren kasnaklar, kanaviçe işli örtüler her zaman hatıralarımızda yer edinmiş olan öğelerdir. Bunun için kasnaklar çeşitli süslemeler ve yaratıcı fikirler için oldukça ideal şeylerdir. Çamaşırlarımızın arasında bulunan keseler bizlere yine nostalji yaşatacak birkaç şeyden biri. Davetlileriniz için nikah şekeri yerine lavanta doldurulmuş keseleri sunarak onlar için de anılarını hatırlatacak bir neden bırakabilirsiniz.

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!