Ankara Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Yaşamındaki en özel geceyi ferah bir atmosferde geçirmek isteyen Ankaralı aşıklar! DüğünYardımcısı.com olarak organizasyon yeri seçimi sürecinde kullanacağın harika bir Ankara açık hava düğün mekanları bloğu oluşturduk. 2021 yılındaki en güncel fiyatları işlediğimiz içeriğimizde birçok kampanya & indirim avantajı da seni bekliyor.

Ankara Açık Hava Düğün Mekanları

Ankara açık hava düğün mekanları yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan kampanyalı düğün paketleri bir telefon uzağında bulunuyor. Tamamen ücretsiz hizmet veren organizasyon danışmanlarımız ile görüşerek site okuyucumuz olma ayrıcalığını saniyeler içerisinde tadabilirsin. Haydi, mekanları ve fiyatları incelemeye geçelim!

Ankara Açık Hava Düğün Mekanları

Ankara’da Açık Hava Düğün Fiyatları Ne Kadar?

“Ankara’da açık hava düğün mekanları fiyatları ne kadardan başlıyor?” sorusu site ziyaretçilerimiz tarafından en çok merak edilenlerin başında yer alıyor. Ancak DüğünYardımcısı.com olarak belirtmeliyiz ki; bu rakamları tamamen sen belirleyebiliyorsun. Nasıl mı? Sayfayı aşağıya kaydırarak okumaya devam et.

Ankara Açık Hava Düğün Mekanları

Ankara’da yemekli ve içkili düğün fiyatları, kokteylli düğün fiyatları ile karşılaştırıldığında büyük bir fark ortaya çıkıyor. Ayrıca en uygun Ankara düğün fiyatları için pasta & meşrubat ikramı barındıran düğün organizasyonu seçimi yapman en isabetli seçimlerden biri olacak. Ayrıca kampanyaları takip etmek de düğün bütçeni bir hayli rahatlatabilir.

Ankara Açık Hava Düğün Mekanları

Ankara’da açık hava düğün fiyatları, yemekli & kokteylli düzenler haricinde birçok değişkene göre de farklılıklar gösteriyor. Fiyatları etkileyen bu faktörlerden en önemlisi de konum. Takdir edersin ki; Gölbaşı düğün fiyatları ile Ümitköy düğün fiyatları aynı frekanslara sahip değil.

İçeriğimizin devamından ilçelere göre Ankara açık hava düğün mekanları fiyatları konusunda en güncel bilgileri edinebilirsin.

En Popüler Ankara Açık Hava Düğün Yerleri

“Ankara’da açık hava düğün nerede yapılır?” sorusu da DüğünYardımcısı.com ziyaretçileri tarafından en çok merak edilip & araştırılanlardan bir tanesi. Başta Gölbaşı olmak üzere; Yenimahalle ve Keçiören, Ankaralı çiftler tarafından en tercih edilen açık hava düğün yerleri arasında geliyor. Peki, bu ilçelerde en çok hangi mekanlar rezervasyon alıyor?

Ankara Açık Hava Düğün Mekanları

En iyi Ankara açık hava düğün mekanları örnekleri vermeden önce bir konuya daha açıklık getirmek istiyoruz. Aşağıda sana sunduğumuz mekanlar ile ilgili daha fazla bilgi almak ve mekan yetkilileri tarafından sunulan özel fiyatları öğrenmek sadece 1 dakika. DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz destek servisini aramayı unutma!

Gölbaşı Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Ankara’da açık hava düğün denildiğinde ilk olarak akıllara Gölbaşı ilçesi geliyor. Özellikle İncek semti ve göl manzarası ile Gölbaşı, en popüler Ankara düğün yerleri arasında lider konumda bulunuyor. Mevkide en çok dikkat çeken mekanlar arasında Çınar Kasrı, Şirin Bahçe, İncek Hasbahçe ve Botanik Gardens geliyor.

Ankara Açık Hava Düğün Mekanları

Gölbaşı’nda açık hava düğün mekanları fiyatları da her bütçeye hitap etmesi ile daha geniş kitlelere hitap ediyor. Açık hava düğün fiyatları kişi başı 10 TL ile 140 TL arasında değişiyor. Ancak taleplere ve düğün tarihi gibi değişkenlere göre bu düğün fiyatları 200 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Çınar Kasrı

Çınar Kasrı, sadece Gölbaşı değil Ankara açık hava düğün mekanları arasında en popüler seçeneklerden bir tanesi. Nikah, after-party, özel fotoğraf çekim alanı gibi farklı özelliklere sahip olan Gölbaşı kır düğünü mekanı, toplamda 2000 kişi ağırlayabiliyor.

Çınar Kasrı’nda düğün fiyatları 80 TL’den başlıyor. Kokteylli etkinlikler için geçerli olan bu rakam, yemekli & içkili düğünler için 200 TL’ye kadar yükselebiliyor. Çınar Kasrı’nın daha detaylı bir şekilde bilgiler almak için görsele tıklayabilirsin.

Ücretsiz Destek Al

Şirin Bahçe

400 kişilik kapasitesi ile samimi bir açık hava düğün organizasyonu vadeden Şirin Bahçe, fiyatları ile de seni mutlu edecek. Konumu ve çiçek aranjmanları ile fark yaratan Gölbaşı kır düğünü mekanı, dışarıdan organizasyon firması ile çalışmana da izin veriyor.

Şirin Bahçe Kır Düğünü Fiyatları

Şirin Bahçe’de düğün fiyatları 60 TL’den başlıyor. Hafta sonu yemekli düğün fiyatları için ise bu rakam 100 TL’ye yükseliyor. Ayrıca DüğünYardımcısı.com olarak Şirin Bahçe ile organizasyonundan en az 4 ay önce iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

İncek Hasbahçe

3000 kişilik kapasitesi ile Ankara’nın en büyük açık hava düğün mekanı ile tanışmalısın. Açılır – kapanır tavan sistemi ile organizasyonunu hava muhalefetlerinden de koruyan İncek Hasbahçe, 1000 araçlık bir otopark alanı da sunuyor.

İncek Hasbahçe’de düğün fiyatları 100 TL ile 200 TL arasında farklılaşıyor. Kokteylli düğün organizasyonu için 100 TL talep eden mekan, yemekli ve hafta içi düğünleri için ise 150 TL’lik bir değer belirlemiş. Ayrıntılı bilgi için görsele tıklayabilirsin.

Ücretsiz Destek Al

Yenimahalle Açık Hava Düğün Mekanları ve Fiyatları

Gölbaşı açık hava düğün mekanları ardından rotamızı Yenimahalle yönüne doğru çeviriyoruz. Gerek birbirinden şık düğün mekanları gerek ise de her bütçeye uygun düğün paketleri ile Yenimahalle, Ankara açık hava düğün yerleri arasında adından söz ettiriyor. Ayrıca Yenimahalle düğün yerleri, kolay ulaşılabilirliği ile de ön plana çıkıyor.

En çok tercih edilen Yenimahalle düğün yerleri listesine de tam bir çekişme hakim. Salkım Söğüt Garden, Ankara Konağı, Kırrda 312 Wedding, Begonya Park ve Elmalı Bahçe ise bu listenin başında geliyor. Ayrıca Yenimahalle düğün mekanlarından bahsetmişken Aqua Garden’ın incelenmesi gereken bir açık hava düğün yeri olduğunu söyleyelim.

Ankara Konağı

Muhteşem bir Ankara manzarası, şatafatlı bir açık hava düğünü! 750 kişilik kapasitesi ile Ankara Konağı, seni ve misafirlerini benzersiz bir geceye davet ediyor. Yemek & kokteyl menüleri ile de fark yaratan Yenimahalle düğün mekanı, 23.00’a kadar hizmet veriyor.

Ankara Konağı’nda düğün fiyatları 30 TL gibi cüzi bir rakamdan başlıyor. Kokteylli etkinlikler için belirlenen bu rakam yemekli düğünler için ise 80 TL’ye kadar yükseliyor. Ankara Konağı’nın kampanyalı düğün paketleri ise bir telefon uzağında bulunuyor.

Ücretsiz Destek Al

Salkım Söğüt Garden

Ankara’da boheme bir düğün teması sunan Salkım Söğüt Garden, düğün organizasyonu kapsamında sunduğu aksesuarlar ile bir hayli popüler. Görsel anlamda davetlileri mest eden Salkım Söğüt Garden Yenimahalle, sunduğu hizmeti ile de sükse yaratmış durumda.

Salkım Söğüt Garden’da düğün fiyatları ortalama 75 TL olarak karşımıza çıkıyor. DüğünYardımcısı.com kullanıcıları tarafından sıklıkla mercek altına alınan Yenimahalle kır düğünü mekanı, ödeme kolaylıkları sağlaması ile de çiftler tarafından alkış topluyor.

Ücretsiz Destek Al

Begonya Park

1000 kişilik kapasitesi ve tanıdığı özgürlükler ile tanınan Begonya Park, en uygun Ankara açık hava düğün mekanı olarak biliniyor. Ayrıca Yenimahalle düğün mekanı, catering ekibi profesyonelliği ile de tam bir fiyat / performans mekanı.

Begonya Park düğün fiyatları kişi başı ortalama 40 TL olarak karşımıza çıkıyor. Buna ek olarak düğün fiyatları, taleplere ve tarihe göre 30 TL skalasına kadar da geriliyor. Görsele tıklayarak Begonya Park hakkında daha fazla da bilgi alabilirsin.

Ankara’da Açık Hava Düğün Mekanı Alternatifleri

Açık hava düğünü denildiğinde akıllara hep kır düğünü gelir. Ancak açık hava düğünü aslında havuz başı düğün, kumsal düğünü, tekne düğünü gibi birçok farklı türü içerisinde barındırıyor. Peki Ankara’da açık hava düğün mekanı alternatifleri arasında hangi organizasyon türü başı çekiyor? 

“Ankara’da deniz yok ki.” diyenlere inat havuz başı düğünü ile dünya evine girmek isteyenleri bir görelim! Açık hava düğünü denildiğinde akıllara yemyeşil bir alan değilde masmavi bir havuz geliyorsa içeriğimizin devamı tam da seni ilgilendiriyor. En çok merak edilen o soru ile başlayalım; Ankara’da havuz başı düğün fiyatları ne kadar?

Ankara Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Gold Garden Pool, Gizli Vadi, Doruk Gölbaşı, Cennet Bahçesi, Pembe Köşk ve daha niceleri… Eğer havuz başı düğünü yapmak istiyorsan ve Ankaralı isen, çok şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Ankara açık hava düğün mekanları ve havuz başı mekanları birleştirmiş iken Beypazarı Zirve Tesisleri’ni de anmadan sözlerimizi bitirmeyelim.

Seni daha fazla meraklandırmayalım ve hemen odağımızı Ankara havuz başı düğün fiyatları ve maliyetlerine doğru çevirelim. Yazımızın en başında bahsettiğimiz konum, tarih ve katılımcı sayısı gibi değişkenler havuz başı düğün organizasyonu & etkinliği için de kritik bir öneme sahip. 

Gizli Vadi

500 kişi kapasitesi ile Sincan ilçesinde yer alan Gizli Vadi, havuz başı düğünü denildiğinde Ankara’da önde gelen mekanlar arasında yer alıyor. Gizli Vadi Sincan, 1500 kişilik kır bahçesi alanı ile de tam anlamı ile bir açık hava düğün mekanı.

Gizli Vadi düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor. Yemekli düğünler için bu rakam kişi başı 50 TL’ye yükseliyor. Ayrıca Gizli Vadi Havuz Başı yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel sunulan düğün kampanyaları da son dönemlerde oldukça ilgi çekiyor.

Ücretsiz Destek Al

Bonus; Ankara’da Dış Çekim & Düğün Fotoğrafçıları 

Neden ihtiyacın olmasın ki? Birçok Ankara açık hava düğün mekanı dışarıdan düğün fotoğrafçısı ile çalışmana olanak tanıyor. Ayrıca Ankara açık hava düğün yerleri, işbirliği içerisinde olduğun düğün fotoğrafçısı için gerekli çalışma koşullarını da oluşturuyor. Peki, Ankara’da dış çekim & düğün fotoğrafçısı fiyatları ne kadardan başlıyor?

Ankara’da dış çekim & düğün fotoğrafçısı fiyatları 750 TL ile 4000 TL arasında değişiyor. Hizmetleri iki farklı paket halinde sunan Ankara dış çekim & düğün fotoğrafçıları, dönem dönem yaptıkları kampanyalar ile düğün bütçesini de sarsmıyor. Hiç vakit kaybetmeden organizasyon danışmanlarımızı arayarak dış çekim kampanyalarını öğrenebilirsin.

Bonus; Ankara’da Gelinlik ve Damatlık

Ah, çok pardon. Ankara’da dış çekim & düğün fotoğrafçısı hakkında bilmen gerekenleri sıraladık ancak ya gelinlik ve damatlık? Ankara’da gelinlik ve damatlık nereden alınır? Hemen aklındaki soruları cevaplamaya başlayalım. Ankara’da gelinlik almak için ilk ziyaret etmen gereken yerlerden bir tanesi Tunalı Hilmi Caddesi.

Beyler! Damatlık için de Tunalı Hilmi Caddesi ilk ziyaret edeceğiniz yerlerden bir tanesi olmalı. Ayrıca daha çok seçenek görmek, daha geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapmak istersen sana Çankaya’yı karış karış dolaşmanı öneriyoruz. Peki, Ankara’da gelinlik ve damatlık fiyatları ne kadardan başlıyor?

Aslında Ankara açık hava düğün mekanları için geçerli olan fiyatlandırma sistemi gelinlik & damatlık için de geçerli. Buna ek olarak Ankara’da gelinlik ve damatlık kiralamak da en uygun fiyatları doğuruyor. Hazır model gelinlik ve damatlık fiyatları ise 1000 TL ile 3500 TL arasında yer alıyor.

Ankara’da özel dikim gelinlik modelleri hakkında bilgi mi almak istiyorsun? Buraya!

Ankara’da bulunan açık hava ve düğün mekanlarını hizmet yelpazelerinden tasarımsal özelliklerine kadar tüm ayrıntıları ile inceledik. Gelinlik ve damatlık önerilerine de yer verdiğimiz yazımızda beğendiğin mekanların hizmetlerinden aktif kampanyalar aracılığıyla faydalanmak ister misin? Hemen ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin. 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!