Ankara Düğün Mekanları

Ankara’nın soğuk havasına inat sımsıcak bir düğün mekanına ne dersiniz? Ankara’da gönül rahatlığıyla düğün töreni yapmak için mekan arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Bu kez Ankara’da düğün yapmak isteyen takipçilerimiz için Ankara’da Düğün Mekanları araştırmasına girdik. Sizin için oluşturduğumuz listede kır bahçelerinden otel balo salonlarına kadar uzanan mekanlar var. Eminiz, Ankara’da yapılacak düğününüz için beklentilerinize en uygun mekanı bu yazıda bulacaksınız.

1- Dedeman Ankara – Ankara Düğün Mekanları

45 yılı aşkın tecrübesiyle ve görkemli balo salonuyla gösterişli bir düğün töreni için Ankara’daki en iddialı düğün mekanlarından biri Dedeman Ankara. Eğer aklınızdan düğün mekanı olarak otel balo salonu geçiyorsa Dedeman Ankara iyi bir seçim olabilir.

2- Büyülü Bahçe – Ankara Düğün Mekanları

Kim demiş Ankara’da kır düğünü yapabilecek mekan yok diye? Ankara’da aslında çok şık kır düğünü mekanları var, Büyülü Bahçe de bunlardan biri. Tüllerle sarmalanmış bahçe kır düğünü isteyen çiftlerin düğün mekanı olabilir.

3- Şahhane Ankara – Ankara Düğün Mekanları

Beyazlar içerisinde imzalarınızı atmaya ne dersiniz? Ankara’nın gözde düğün mekanı sizin düğün töreninizi de masallardaki balo salonlarından birine çevirebilir, yeter ki mekan yetkililerine isteklerinizden bahsedin.

4- Sheraton Ankara – Ankara Düğün Mekanları

Sheraton zinciri düğün organizasyonu konusunda oldukça iddialı. Sheraton’ın birçok şehirde çiftlerin hayalini gerçekleştirecek bir düğün mekanı sunan oteli var. Sizin de düğününüz Ankara’da olacaksa Sheraton Ankara alternatif olabilir.

5- Risapark – Ankara Düğün Mekanları

Ankara’nın merkezi Çukurambar’da kır düğünleri ile havuz başı düğünlerini harmanlayan bir mekan Risapark. Mekan küçük gruplu düğünler için isteğinize göre dekore edilebiliyor. Küçük, aile arası düğünleriniz için Risapark’ı tercih edebilirsiniz.

6-  JW Marriott Ankara – Ankara Düğün Mekanları

Şık, gösterişli ve ihtişamlı… Marriott Ankara’nın balo salonu bir düğün mekanından çok daha fazlasını yaşatıyor. Gerçek bir saray düğünüyle ilk adımınızı atmak istiyorsanız Marriott tam size göre.

7- Çakıl Wedding – Ankara Düğün Mekanları

Ankara’da gürültüden uzak, sakin bir düğün mekanı arıyorsanız Çakıl Wedding’i seçenekleriniz arasına alabilirsiniz. Kır düğünü konseptini taşıyan mekanda muhteşem bir düğüne imza atabilirsiniz.

8- Göl Restaurant – Ankara Düğün Mekanları

Ankara’da da sosyal tesisler düğünler için mekan alternatifi oluyor. Bunlardan biri de Göl Restaurant. Samimi atmosferi ve etkileyici dekoru ile konuklarınızı kusursuzca ağırlayan mekan sizin düğününüze de sahne olabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!