Ankara Düğün Pastası Firmaları

Ankara düğün pastası firmalarının hepsi birbirinden köklü ve eskidir. Yıllardır tüm başkenti tatlandıran kaliteli ve başarılı pastaneler, düğününüzün en tatlı anını yaşatacak düğün pastası seçimini zorlu hale getiriyor. Düğün pastası seçimi kesin olarak eğlenceli bir seçim. İşin içine usta eller, uzman görüşler de girince daha da güzelleşiyor. Ankara düğün pastası firmalarının eskiye dayanan hikayeleri ve ömürlük tecrübeleri de size yol gösterecektir. Düğün pastanızın hem göze hem de mideye hitap etmesi için düğün pastası firmasının neler sunduğuna bakmanız gerekiyor. Mutfağındaki usta ellerin çıkardığı işleri de tatmanız gerekir. İşte Ankara düğün pastası firmalarından en iyileri…

icerik_galeri_1342092748

Angora Pastanesi- Ankara Düğün Pastası Firmaları

Turan Güneş Bulvarı üzerinde bulunan bu kocaman pastane uzun ve güzel bir öyküye sahip. Ankara pastaneleri içinde evlere servisi başlatan Angora’dır. İlkleri gerçekleştirmekte oldukça başarılılar. Yapacağınız en güzel şey, düğün gününüzün en lezzetli dakikalarını onlara emanet etmek. Karar verirken havuçlu keklerinin tadına bakmayı unutmayın.

buyuk7a13bf0e2576a320554cf78ef30cef4e

Leda Bistro- Ankara Düğün Pastası Firmaları

1986 yılından Ankara’da en sevilen yerlerden biridir Leda Bistro. Her zaman ürün kalitesini korumayı başarmıştır. Düğün pastası menüleri oldukça dolu ve lezzetlidir. Düğününüzde pastanız Leda’dan geliyorsa bütün dikkatleri üzerine çekecek demektir.  Lezzet konusunda ise hiçbir şüpheye gerek yok. Özellikle çikolatalı ürünlerin vazgeçilmezi Leda Bistro’dur.

2016-dugun-pastasi-modelleri-pembe

Deniz Atı- Ankara Düğün Pastası Firmaları

Deniz Atı pastanesi aile kuruluşudur ve ilk günden beri aynı çizgide ilerlemeyi başarmış bir pastanedir. 1974 yılından beri özel günlere harika tarifleri ve kusursuz görsellikte pastalarıyla iz bırakmışlardır. 4. kuşağın işletmesini yaptığı Deniz Atı pastanesinde lezzet ve görsellik oldukça önem taşımaktadır. Papatyalı Cup Cake ağacı son yıllarda alternatif çiftlerin oldukça ilgisini çekiyor.

Liva Pastanesi- Ankara Düğün Pastası Firmaları

4 şube ile Ankara’nın ağzını tatlandıran Liva Pastanesi, Türkiye’de günlük pasta üretimine başlayan ilk pastanedir. Böyle referanslar söz konusuysa güven kaçınılmaz olarak karşınıza çıkıyor. Aklınızda bir pasta varsa onu da gerçeğe dönüştürebiliyorlar. Zengin menüden seçim de yapabiliyorsunuz. Web sitelerinden de sipariş vermek mümkün. Ankara’nın her yerine servisleri bulunuyor. Düğün pastası olarak ballı ve renkli tercihler arıyorsanız Liva Pastanesi’ne bakmanız gerekiyor.

Gümüş Pasta- Ankara Düğün Pastası Firmaları

 

Ankara’nın köklü pastanelerinden biri de Gümüş Pasta’dır. Uzun yıllardır özel günlere damgalarını vurmuş ve herkesin akıllarında hemen yer edinmiştir. Düğün pastanız için dilediğiniz rengi, deseni veya görseli seçebilirsiniz. Aynı zamanda açık mutfağı ziyaret edebilir ve pastaların nereden geldiğine şahit olabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!