Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Hem mutlu hem de yepyeni bir ömre başlayacağınız hayatın en renkli günü düğününüzde, Ankara sokaklarına çıkıp aşkınızı dört bir yana taşımaya hazır mısınız? Cevabınız ‘evet’ ise sizi bu yolculuğa çıkaracak gelin arabasının da muhteşem olması gerektiğini unutmayın! Biz hayalinizdeki gelin arabasına ulaşabilmeniz için Ankara’nın en güvenilir araç kiralama firmalarını sizin için araştırdık. Gelin arabanız hala hazır değilse karar vermeden önce mutlaka göz atın deriz.

1- Gelin Arabamız Düğün Hizmetleri – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Düğün organizasyonu hazırlıkları sırasında bir çok konuda yardıma koşan firma, Keçiören’de hizmet veriyor. Geniş bir otomobil seçeneği listesiyle, çiftlerin en güzel günlerinde yanında olan firmanın özellikle lüks otomobillerine bayılacağınızı düşünüyoruz.

2- Gelin Arabam – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Türkiye’nin dört bir yanında gelin arabası kiralama hizmeti veren firma, Ankara’da yapılan düğünler için de en çok tercih edilen şirketler arasında. Siz de 50’li yıllardan kalma ilk günkü kadar harika bir Chevrolet’le hayatınızın en romantik, bir o kadar da eğlenceli turunu atmak isterseniz web sitelerine mutlaka göz atmalısınız.

3- Genç Oto Kiralama – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

1998 yılından bu yana çiftlerin gelin arabası kiralama konusunda yanında olan firma, Ankara’nın dört bir yanı için hizmet veriyor. Özellikle modern araçlarıyla dikkat çeken kiralama firması her bütçeye uygun onlarca seçenek sunuyor.

 

4- Emircan Rent a Car – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Bembeyaz bir limuzinle, şöyle bir Ankara turu atsanız fena mı olur? Ankara gelin arabası kiralama firmaları arasında en güvenilirlerinden biri olan Emircan Rent a Car, size bu fırsatı ayrıcalıklı bir hizmetle sunuyor. Ayrıca firmanın lüks bir limuzinin yanı sıra son model spor arabalara kadar birçok seçeneği de bulunuyor.

5- klasikgelinarabamiz.com – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Tam 7 farklı klasik modele sahip olan bu sitede, oldukça göze çarpan arabalar yer almakta. Hatta bazılarının kod adı bile var. Viski kod adlı Kırmızı Cabrio Vosvos‘ları var ki sormayın gitsin. Bembeyaz deri koltuklarında rahat bir tur atarken, püfür püfür essin isterseniz, çok doğru bir seçenek olacaktır. Gene üstü açık 1963 Pembe Cabrio Chevrolet Impala uzun ver geniş araç severler için hem klasik hem eğlenceli bir seçenek olacaktır. Bizim önerimiz Impala için arkaya bir kaç kişiden oluşan bir orkestra çok şık durur. Ayrıca Impala toz pembe rengiyle çok dikkat çekeceğe benziyor.

6- Vosvos Severler İçin – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Ben Vosvos’dan şaşmam abi. Hatta birazda değişik bir modifiyeye sahipse bayılırım! diyorsanız. Tam da sizin için bu site. Gene kod adları var bu Vosvos’ların. Hele ki Şerafettin’in çok orijinal bir model olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Biz düğün turumuzu arkadaşlarımızla atmak istiyoruz derseniz iki güzel sürprizimiz var sizin için. Zilli Zarife kod adlı arabaları tam da sizler için!

 

7-  – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Ankara limuzin düğün arabası kiralama için uygun bir yer mi tartışılır. Ama dizilerde oynamış arabalarla düğün turunuzu gerçekleştirmek ister misiniz? Türk dizi tarihinde önemli yerleri bulunan dizilerde oynayan bu klasik arabaların içinde, en mutlu gününüzde siz de olabilirsiniz. Tam 14 yılı geride bırakmış olan firma, epey tecrübeli. Araçlarını uzman kişilere her hafta düzenli olarak bakım yaptırıyorlar. Ayrıca  arabalar ait tüm donanımı ve özel bilgileri de gene site içerisinde görebilirsiniz. Detaylı fotoğrafları da site içerisinde bulabiliyorsunuz.


8– Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Sitesinde çok az bilgiye yer veren ankaraklasikaraba.com ayrıntılı bilgiler için irtibat numaraları ve yüzyüze iletişimi tercih ediyor.

9- Tursoy VIP Ulaşım Hizmetleri – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Tursoy VIP Taşımacılık alanında güzel işler yapıyor. Zırhlı araç kiralamadan makam aracı tahsiline kadar taşımacılığın pek çok kolunda çalışıyor. Güzel simsiyah son model full donanım bir Mercedes Vito ile evinizden alıyor. DVD-TV ve buzdolabı da barındıran bu araçta son derece rahat hissedeceksiniz.

10- Dugun.com – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Bu siteyi incelediğinizde aslında düğün hakkında hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz. Arabalarına baktığımızda iste alışılagelmişin dışına çıkılmış bir kaç modele rastlamak mümkün. Şöyle ki arabayı bizzat kendileri kiralamıyorlar. Anlaşmalı oldukları firmaların sayfalarını bu arayüzde paylaşıyorlar. En güzel tarafı ise sadece Ankara değil bir çok şehirde aynı sistemi uygulamışlar. İçerisinde bir çok organizasyon şirketi ve gelin aracı kiralayan firma da bulunduruyor.

11- Timak Limousine – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Timak Limousine firması tek bir yere odaklanmak yerine hem modern hem de klasik araçlar bulunduruyor bünyesinde. Bembeyaz bir Q7 ile Ankara’da düğün turunuzu gerçekleştirirken bütün gözlerin üstünüzde olacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca klasik araçları sergide yer almış çok büyük bir firmadır. Uzun limuzin şeklinde bir de Vosvosları var. Gerçekten görülmeye değer, sergilerin göz bebeği bu arabanın içerisinde olmak size çok büyük fiyatlara da patlamıyor. Sitesi şu an aktif olmadığı için firmaya ulaşabileceğiniz bir sahibinden adresi bırakıyoruz.

12- www.kiralikgelinarabasiankara.com – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

15 Yıldır bu işi yapan firmada çok renkli klasik araçlar bulmak mümkün. Üstü açık ve kapalı bir çok klasik araca sahip olan firmaya internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

13- Beyaz Vizyon Organizasyon – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Bir Vosvos düşünün, Türk kaportacılar sayesinde limuzine çeviriliyor. Sonra bir süre çalışmıyor ve çürümeye bırakılıyor. Sonrasında Beyaz Vizyon Organizasyon sayesinde keşfedilip tekrardan hayata döndürülüyor. Bembeyaz gıcır gıcır olan bu Vosvos’da Türk ustaların parmak izleri bulunmakta. Ünlü Vosvos hayata döndükten sonra Star TV ve Kanal 52’ye haber olmuştur. Bu kadar ünlü ve farklı bir Vosvosla Ankara’da güzel bir tur atabilirsiniz. Beyaz Vizyon sizler için düğün salonu, organizasyonu, ankara düğün arabası süsleme ve bu eşsiz Vosvos’u sağlayabiliyor. Ayrıca Vosvos’u daha yakından takip etmek resimlerini ve hikayesini görmek için

14-Ankara Vipline Transfer – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Ankara Vipline Transfer firması sizler için düğün arabası hizmeti veriyor. Ankara düğün arabası kiralama fiyatları ortadayken, şoför dahil güzel ve uygun bir fiyata düğün arabası hazırlıyor. Trafiği düşünerek bu özel günü mahvetmemek için güzel bir alternatif.

15- Seçil VIP Car – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Seçil VIP Car sizler için düğün turunuzda kullanabileceğiniz VIP limuzinler ve şoför sağlamakta. Ayrıca sektöründe güzel işler yapan firma Jet transferleri de yapıyor. Size kalmış isterseniz karayollarından turlayarak gidersiniz, isterseniz sizi şehrinizin havalimanından jet ile alabilirler. Seçim şansı sizde. Ne isterseniz isteyin Seçil VIP Car bunu karşılayacaktır.

16- Ankarayı Helikopterle Turlayın – Ankara Gelin Arabası Kiralama Firmaları

Konunun araba kiralama olduğunun farkındayız ama adamlar yapmış. Evet isterseniz düğün turunuzu havada atabilirsiniz! “Bu gün benim çok özel, sıradan bir düğün turu atmayacağım diyorsanız” neden olmasın? Hem kaç kişinin gelinlikle helikopterin içinde fotoğrafı var ki? Bence siz bunu düşünün.

Sizlerin de önerebileceğiniz Ankara’da gelin arabası firmaları varsa yorum yaparak yeni evlenecek çiftlere yardımcı olabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!