Ankara Gelin Hamamı Keyfi

Ankara gelin hamamı keyfi yapmak isteyenlere harika önerilerimiz var. Evlilik teklifinden sonra girmiş olduğunuz tempo sizi epey yormuş olmalı. Söz, nişan, kına gecesi derken düğününüze sayılı günler kaldı. Mekandan gelinliğe, aksesuarlardan düğün organizatörlerine kadar her şeye koşturdunuz ve bu yoğun dakiklarda kendinizi dinlendirmeye hiç zaman bulamadınız. Düğünden önce hem kendinizi dinlendirmek, hem de o güne bütün tatlı yorgunluklarınızı unutarak girmeye ne dersiniz?

Ankara’nın birbirinden özel hamamlarını sizler için araştırdık. Tarihi hamamdan otel hamamına kadar seçkilerimizde yer verdik. Her birinde klasik hamam keyfini bulacak ve unutulmaz dakikalar yaşayarak rahatlayacaksınız. Şimdi ayaklarınızı şöyle bir uzatın, kahvenizi de yanınıza alın; size en yakın hamamı seçerek, randevunuzu ayarlayın!

Tarihi Karacabey Hamamı- Ankara Gelin Hamamı

Ankara’da düğün öncesi hamam keyfi, tarihi dokusuyla sizi büyüleyecek olan Tarihi Karacabey Hamamı’nda yaşanır. Yapının kendisi dahi Osmanlı’dan izler taşırken, burada geleneksel hamam keyfi yaşamak gerçekten de paha biçilemez. Tarih ile modernliğin kaynaştığı, mis gibi mermerleri üzerinde yaşayacağınız keyif ile kendinizi sultanlar gibi hissedecek, bu keyfe doyamayacaksınız. Altı asırlık bu büyülü mekanın tarihi izleri başınızı döndürecek.

Yenişehir Hamamı- Ankara Gelin Hamamı

1970 yılında hizmet vermeye başlayan Yenişehir Hamamı, yeni olmasına rağmen Osmanlı Hamamı tipi olma özelliğindedir. Hamamın yanı sıra; yüzme havuzu, kuru sauna, buharlı sauna, göbektaşında masaj, kese, SPA,  spor merkezi, güzellik salonları ve çeşitli aktiviteleri ile de büyük beğeni toplayarak müdavimlerini oluşturmuştur. Bay ve bayan bölümlerinin ayrı olduğu hamamda, klasik hamam keyfi yaşayabilmeniz için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Peştamaliniz ve terliğiniz size özel hazırlanırken, siz de bu günü kendinize adayın ve düğün gününüz için büyük bir keyifle hazırlanın.

Şengül Hamamı- Ankara Gelin Hamamı

Ankara’da bir diğer tarihi hamam, Şengül Hamamı’dır. 15. Yüzyılın ikinci yarısında inşa edilen 19. yüzyılda tadilat ve 2009 yılında da restorasyon gören Şengül Hamamı, mimari özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Hamamın kullanımı daha çok yeni olmasına rağmen, tipik Osmanlı hamamı özelliklerini ve geleneğini burada görmeniz mümkün. Hem hamam mimarisi özelliklerini görmek hem de bu güzel ortamda hamam keyfi yaşamak isterseniz adresiniz kesinlikle Şengül Hamamı olmalı.

Ramada Plaza- Ankara Gelin Hamamı

Hamam keyfinizi tipik Osmanlı usulünde yaşamak ama otel hizmeti de almak isterseniz eğer, kendinizi Ramada Plaza’ya bırakın deriz. Ramada Plaza’dan bir oda kiralayıp, sonrasında hamam keyfini yaşayabilirsiniz. Hamamdan sonra tekrar odanıza çıkarak günün keyfine buradan devam edebilirsiniz. Bu size bütün bir günün keyfi demek! Yorgunluğunuzu atmak ve gün boyu dinlenmek için Ramada Plaza sizin için doğru bir tercih olacak.

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!