Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Başkent Ankara’nın gelinleri, gelin saçı ve makyajı için hangi firmaları tercih ediyor ve en çok hangisi başarılı sizler için araştırdık. Bir de Ankara’da gelin olmanın ayrıcalıklarını es geçmemek lazım. Çoğu insanın ön yargılı olduğu şehir Ankara’nın gelinleri için en önemli güzellik etrafına toplanan insanlardır. Ankara’daki sağlam dostluk ve arkadaşlıklar düğün gününü daha da duygusallaştırır. Yazları sıcak ve aydınlık bir gökyüzü, kışları da karlı beyaz sokakları vardır Ankara’nın. Atakule’den Başbakanlık Köşkü’ne giden yoldaki düğün konvoyunun güzelliğini de yaşamayan bilemez.

1- Paris Kuaför-Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Ankara’nın en meşhur ve en başarılı kuaförlerinden biri Paris Kuaför’dür. Paris Kuaför’ün felsefesi, kurulduğundan beri tüm dünya kuaför ve modacıları ile birlikte çalışıp dünya modasındaki yenilikleri Türkiye’ye kazandırmak için devamlı teknik, idari ve mesleki gelişimleri kadrolarına aşılamasıdır. Kuşaktan kuşağa ailelerin gelinlerini hazırlamış olan Paris Kuaför, Ankara gelin saçı ve makyajı firmalarının içinde en başarılısı.

2- Sezar Sak Make Up Agency-Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Ankara’da makyaj denildiği zaman ilk akla gelen isim Sezar Sak’tır. Fotoğraf çekiminizden başlayıp, düğün anına kadar her makyajınızla özel olarak ilgilenen ekibi Koza Sokak’ta hizmet veriyor. Kendinizi özel ve ayrıcalıklı hissetmeniz için Sezar Sak Make Up Agency sizi bekliyor.

3- Red & White Kuaför-Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Ankara’nın yine en eski ve başarılı kuaförlerinden biri olan Red&White Kuaför, gelin saçı ve makyajı konusunda ustalaşmıştır. Ankara’nın en güzel semtlerinden biri Çankaya’da 1985 yılından beri hizmet vermektedir. Kendi özel tasarımlarını ve koleksiyonlarını da yayınlayan Red&White her Ankara gelininin hayallerini süslüyor.

4- Beyaz Kuaför-Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

2002 yılında iki ortak tarafından kurulan Beyaz Kuaför, kısa sürede oldukça iyi bir izlenim yaratarak Ankara’da en çok konuşulan kuaförlerden biri olmuştur. Loreal’in özel eğitimleriyle ekibini sürekli geliştiren Beyaz Kuaför’e gelin saçı ve makyajı konusunda güvenebilirsiniz.

5- Uzel Kuaför-Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Topuzlarda ve makyajlarda büyük ödüllere sahip Uzel Kuaför, güvenilir gelin saçı ve makyajı firmalarından biridir. Ödüllü ve eğitimli ekibine istediğiniz makyaj ve saç için güvenebilirsiniz. Uzel Kuaför ilk açıldığı günden beri en çok tercih edilen firmalardan.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!