Ankara Gelinlik Dikim Evleri

Ankara gelinlik dikim evleri önerilerimizle Ankara gelinlerinin işini kolaylaştırırken heyecanlarına da ortak olmayı hedefliyoruz. Çünkü hayallerinizin adım adım gerçekleştiği şu günlerde heyecandan yerinizde duramadığınızı biliyoruz. Düğün için ilk iş gelinlik bakmak olduğundan, siz de o hayallerinizdeki görüntüye kavuşmak için çabalıyorsunuz. Gelinlik için yakınlarınızdan tavsiyeler alıyor, gelinlik dergilerini karıştırıyor ve bir türlü aradığınız “o” gelinliği bulamıyorsunuz. Belki de hazır gelinlik yerine diktirerek, sadece sizde olan özel bir gelinlik istiyorsunuz. İşte bu noktada da Ankara gelinlik dikim evleri hayalindeki gelinliği bulamayanlar için harika bir çıkış noktası oluyor.

Bizler, sizin için ince eleyip sık dokuduk ve dilediğiniz görünüme kavuşmanız için de Ankara’daki gelinlik dikim evlerini saptadık.

Sheda Moda Evi- Ankara Gelinlik Dikim Evleri

Unutamayacağınız bir günde, unutamayacağınız bir gelinliğin sahibi olmak istiyorsanız eğer Sheda Moda Evi doğru bir tercih. Sizi dinleyen ve çalışmalarını o doğrultuda yönlendiren ekip, size hayallerinizdeki ile birebir örtüşen  gelinliğinizi dikecek ve siz gözlerinize inanamayacaksınız.  Tek yapmanız gereken, web sitelerine girerek telefonlarına ulaşmak ve randevu almak.

 

GümüşAy Moda- Ankara Gelinlik Dikim Evleri

2006 yılından bu yana hizmet veren GümüşAy Moda, Ankara’daki gelinlik dikim evleri içerisinde hatırı sayılır bir potansiyele sahip. Havva Öz imzalı hazır dikilmiş gelinliklerin dışında, istediğiniz tasarımı da kendi elleri ile diken Öz, sizlere birçok alternatif sunmakta. Kusursuz dikiş anlayışı ile birlikte siz gelinlerin mutluluğunu da aynı ölçüde değerlendiren Öz’ün işine duyduğu saygı  güven verici.

Şemsinur Moda Evi-Ankara Gelinlik Dikim Evleri

Düğün gününde gözler sizin üzerinizde olacak ve siz gelinliğiniz ile birlikte parlamak, hafızalara kazınmak istiyorsunuz.  Oysa aradığınız gelinliği hazır giyimlerde bulamıyorsunuz. Bu noktada diktirmek hem sizi özel kılacak hem de gelinliğiniz ile istediğiniz gibi oynama şansınız olacak. Şimdi sıra Ankara’daki gelinlik dikim evlerini araştırmaktaysa eğer, yılların tecrübeli isimlerinden olan Şemsinur Hanım’ın sahibi olduğu Moda Evi isteklerinize cevap olacaktır. Sizi dinleyen ve anlayan biri ile çalışmak da doğru sonuçlar doğuracaktır.

Mehtap Moda Evi- Ankara Gelinlik Dikim Evleri

İçinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz, sizi yormayan, kalıplarınıza göre dikim yapılıp tasarlanan Mehtap Moda Evi’nde, her şey sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleşiyor. Burada, standart kalıplar, malzemeler ve formlar bir kenara bırakılarak, tamamıyla size özel gelinlik tasarlanıyor. Müşteri memnuniyetine de en az tasarımları kadar titizlenen Mehtap Moda Evi, gelinliğiniz hususunda sizi oldukça memnun edecektir.

 

Sema Moda Evi

Sema Doğan tarafından, 1998 yılından beri hizmet veren Sema Moda Evi, özgün tasarımları ve dikişteki ayrıcalığı ile sektörün önde gelen isimlerinden. 3000’e yakın gelinlik modeli ile size birçok alternatif sunan Doğan, bunun yanı sıra sizin için özgün tasarımlarda ortaya çıkarıyor. Hayalinizdeki gelinliğe  kavuşmanın yolu da Sema Moda Evi’nden geçiyor.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!