Ankara Kına Gecesi Mekanları

Evlilik hazırlıkları sırasında öyle bir süreç geçirdiniz ki kız arkadaşlarınızla son bir gece doyasıya eğlenmek en büyük hakkınız. Kına geceleri en çok da bu yüzden yok mu zaten! Biz de hem geleneği yerine getirin hem de en yakınlarınızla doyasıya eğlenmenin tadını çıkarın diye bu yazımızda Ankara çiftlerinin kına geceleri için mekan araştırması yaptık.Ankaralılar kına gecesi mekanı konusunda oldukça şanslı. Birbirinden geniş bir yelpazeye sahip Ankara kına gecesi mekanları, bölgenin kendisiyle özdeşleşen eğlence anlayışını gelin adayları ve arkadaşları için kusursuzca sunuyor. İşte sizin için seçtiğimiz Ankara’nın gözde kına gecesi mekanları…

Altındağ Kına Konağı – Ankara Kına Gecesi Mekanları

Altındağ Belediyesi tarafından restore edilen konak, tam da kına gecelerinin geleneksel havasını yaşatıyor. Saray atmosferinde, her şeyin geleneklere göre olmasını istiyorsanız Altındağ Kına Konağı iyi bir seçenek olabilir.

Has Bahçe – Ankara Kına Gecesi Mekanları

Geleneksel bir kına gecesinden biraz uzaklaşmak istiyorsanız Has Bahçe’yi mutlaka görmelisiniz. Kendini Ankara’nın yoğunluğundan izole etmiş kına geceleri için de oldukça uygun olan hoş bir bahçe burası. Kınayla bekarlığa vedanın harmanlandığı bir gece düzenlemek istiyorsanız tam da size göre.

Erguvan Kasrı – Ankara Kına Gecesi Mekanları

Ankara düğün mekanları arasında adından sıklıkla bahsedilen Erguvan Kasrı, kına geceleri için oldukça hoş bir ortam sunuyor. Sizin istekleriniz doğrultusunda kına gecenizi renklendirecek hizmetler sunan mekanda Pembe Limonata Köşesi oldukça ilginizi çekecek.

İlayda Rose Garden – Ankara Kına Gecesi Mekanları

Ankara’da yapılacak kına geceniz için açık bir alan düşünüyorsanız İlayda Rose Garden deneyimli kadrosuyla size ve arkadaşlarınıza unutulmaz bir gece yaşatabilir.

Velo – Ankara Kına Gecesi Mekanları

Velo, Ankara’nın en şık düğün ve kına gecesi mekanlarından. Dekorasyondan servise kadar her şeyin muhteşem bir uyum içerisinde gerçekleştiği Velo’da konuklarınıza unutulmaz bir kına gecesi yaşatabilirsiniz.

Şehri Sima – Ankara Kına Gecesi Mekanları

Başkentin dillere destan düğün eğlencelerinin ünü tüm ülkeyi sardı. Kına gecenizde bir adım ileri giderek düğün geceniz kadar eğlenceli ve şaşalı bir akşama imza atmak istiyorsanız Şehri Sima kına gecenizin mekanı olmaya aday.

 

Çakıl Wedding – Ankara Kına Gecesi Mekanları

Ankara’da olacak kına geceniz için hem şık hem de ferah bir alan arıyorsanız kendinizi Çakıl Wedding’in profesyonel kadrosuna bırakabilirsiniz. İstediğiniz renklere göre dekore edilen mekan, düğün ve kına geceleri için sorunsuz organizasyonlar düzenliyor..

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!