Ankara Kır Düğünü Mekanları

Evlenme tekliğiniz harika bir zamana denk geldi ve  hayallerinizi süsleyen kır düğünü konseptiniz gerçek oluyor! Bahar ve yaz ayları için oldukça uygun olabilecek kır düğünleri; taze meyve ağaçlarının kokusu, yeni yeni açmaya başlayan papatyaların şahitliğinde sizin için daha da güzel olsun.

Evlenme teklifi sonrası, vakit kaybetmeden mekan arayışına girmek çok doğru bir karar olur çünkü bahar ve yaz aylarında evlenecek olanlar epey fazlalaşır. Bunun için ilk iş, içinize sinen güzel bir kır düğünü mekanı bulmaktır. Bu endişe ve panik halinize kulak verdik, sizler için Ankara kır düğünü mekanlarını araştırdık.

Has Bahçe- Ankara Kır Düğünü Mekanları

Böyle bir yerin varlığına inanamayacaksınız. Has Bahçe o kadar kendine özgü bir yer ki bir benzeri daha olmayabilir. Cennet gibi bir alana sahip olan Has Bahçe, kendinizi doğanın kucağında hissedebileceğiniz  müthiş bir yer. Has Bahçe’nin kendine özgü olduğunu yazdık ama nedenini yazmadık. Burası kendine özgü, çünkü; ceylanların, kuğuların, ala geyiklerin, dağ keçilerinin ve tavus kuşları ile peri masallarını bile kıskandıracak güzelliklte. Binbir çeşit çiçekleri, ağaçları da cabası.

Ankara’da kır düğünü için nasıl bir yer hayal ediyordunuz bilemiyoruz  ama size hayallerinizin de ötesinde şahane bir atmosferin adresini veriyoruz. Elinizi çabuk tutun ve bir an önce rezervasyonunuzu yaptırın.

Erguvan Kasrı- Ankara Kır Düğünü Mekanları

“Hayal gücünüzün bizi götürdüğü yerde  buluşalım” sloganı ile dikkat çeken Erguvan Kasrı, samimi ve sıcak atmosferi ile sizi kendisine hayran bırakabilir. Zevkli peyzajı ile dikkat çeken ve harika bir alana sahip olan Kasr, sizi kendi evinizdeymişcesine rahat hissettirecek. Davetlilere yakın olabilecek, onların memnuniyetini görebilecek bir samimiyette olan mekanda, siz de kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Ankara Vilayetler Evi- Ankara Kır Düğünü Mekanları

Yepyeni umutlara ve güzelliklere adım attığınız bugünde, Ankara’nın Gölbaşı manzarasına karşı masalsı bir düğünün ne kadar etkileyici olduğunu bir  hayal edin. Kır düğünün en güzel yanı; yakamozun ve yıldızlarında size eşlik ediyor olması. Bu ikilinin yarattığı romantik anlar, Ankara Vilayetler Evi’nin atmosferini daha da çekici kılıyor. Ankara kır düğünü mekanları arasında bu benzersiz yeri sakın ola es geçmeyin, sonra çok pişman olursunuz.

Bizim Çatı- Ankara Kır Düğünü Mekanları

Hayatınızın en önemli günlerinden birini yaşıyorsunuz ve her şey kusursuz ve güzel olsun istiyorsunuz. Kır düğünü yapmayı planlıyor ve iyi bir organizasyonun yanı sıra iyi bir hizmette bekliyorsunuz. Rüya düğününüzde kimsenin mutsuz olmasını ya da bir sorunla karşılaşmasını istemiyor, davetlilerinize unutulmaz dakikalar yaşatmak istiyorsunuz. İşte Bizim Çatı, sizlere beklediğiniz her şeyi verebilecek kapasitede, konumu ile sizi mest edecek güzellikte bir yer.

Sevgi Çiftliği- Ankara Kır Düğünü Mekanları

Sanki gerçek değilmişcesine, yemyeşil bir alan içerisinde, çiçekleri ve ağaçları ile bir ahenk oluşturan Sevgi Çiftliği, adından anlaşılacağı üzere bakış açısını sevgi üzerine kurmuş bir mekan. Adı gibi güzel bu mekanın, sevgililerin hayat boyu birlikte olmalarına ortak olması da mekana ayrı bir hoşnutluk kazandırıyor. Mekanın adı size daha çok sevgi, şans ve mutluluk versin!

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!