Ankara’da Gelin Saçı için Kuaför Önerileri

Ankara bürokrasinin kalbinin attığı yer olması yanı sıra güzellik, bakım ve modada da iddialı bir kentimiz. Ankara’da o özel gününüz için harika kuaförler var. 

Harika gelin saçı modelinizi yaptıracağınız Ankara’nın en iyi kuaförlerine bir bakalım. Öncelikle tavsiyemiz gitmeden önce internet sitesini inceleyip, kafanızda bir fikir oluşturmanız. Bir randevu alıp ön görüşmeye gittiğiniz zaman da size en çok güven veren, yanında rahat edebileceğiniz, nazınızı geçirebileceğiniz kuaförü seçmelisiniz.

1- Magic Touch Bayan Kuaförü- Ankara Gelin Saçı Kuaförleri

Saçlarınıza sizden sonra en iyi biz bakarız sloganıyla hizmet veren, en güncel gelin saçı modellerini yaptırabileceğiniz bir kuaför. Güzellik ve saç tasarım uzmanları yurt içi ve yurt dışı profesyonel eğitimler almış başarılı kişiler. Burada kendinizi evinizdeki kadar rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz.

2- Paris Kuaför- Ankara Gelin Saçı Kuaförleri

Politika ve sanat dünyasının seçkin isimlerine hizmet veren 55 yıllık müthiş bir tecrübe, vizyon. Dünya modasını yakından takip eden profesyonel kadrosuyla güvenli ellerdesiniz. Ankara’nın en seçkin muhitlerinde sizlere hizmet verebilmek için şubeler açılmış. Burada hayalinizdeki saç modelini yaptırabilirsiniz.

3- Red & White Kuaför-Ankara Gelin Saçı Kuaförleri

Saçınıza kimin dokunduğu önemlidir sloganıyla, üstün hizmet ve sanat anlayışı ile hizmet vermektedir. Değişen trendleri yakalayabileceğiniz bu uzman kadronun sihirli dokunuşları ile hayalinizdeki harika gelin saçı modellerini yaptırabilirsiniz. Ankara’nın bir çok yerinde şubeleri var. Yurt içi ve yurt dışında moda haftalarında ve yarışmalarda çok başarılı şovlar yapmışlar.

4- Mos Kuaför-Ankara Gelin Saçı Kuaförleri

Kendinizi Türkiye çapında bir üne sahip, kalitesi tescilli ve şubeleri olan bir kuaföre bırakmak istiyorsanız Mos kuaför tam size göre. İster eşsiz ve kalıcı, ister sade ve çarpıcı sınır tanımayan iddialı tasarımlar ve zarafetinize katılacak sihirli dokunuşlar Mos da sizi bekliyor. Düğün günü tarzınız ile iz bırakacağınıza hiç kuşkunuz olmasın.

5- Sezar Sak Make Up Agency- Ankara Gelin Saçı Kuaförleri

Makyaj ve saç ile ilgili eğitim de alabileceğiniz trendleri takip eden, uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Sezar profesyonel makyaj ve saç hizmetlerinde

ister topuz, ister dağınık, ister örgü saç modeli olsun hayalinizdeki saç modeline sahip olacağınıza emin olabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!