Ankaralılar İçin Sevgililer Günü Etkinlikleri

Sevgililer Günü’nde yaşadığınız yeri sevginin başkentine çevirmeye ne dersiniz? Bu özel günü onunla doyasıya yaşamak için yapabileceğiniz pek çok şey var. 14 Şubat’ı Ankara’da geçirecekler için harika Sevgililer Günü önerilerimize göz atmak ister misiniz?

sevgililer-gunu15

Ne büyük talih! Sevgililer Günü bu yıl cumartesi gününe denk geliyor. Tüm günü sevgilinizle birlikte geçirebilmek için harika bir fırsat. Şahane bir kahvaltı ile güne başlamak iyi bir fikir olabilir. Ev ortamında zaman geçirmek istemiyorsanız zevkinize göre seçeceğiniz mekanlardan bir tanesi ile güne dinamik bir başlangıç yapın. Size birkaç alternatif önerecek olursak; Dorya Pasta, Eğriçimen Restaurant, Değirmen Kebap, Brown Bistro Cafe, The Crank seçeneklerden birkaçı olabilir.

Akşam yemeğini dışarıda yemeyi planlıyorsanız rezervasyon yaptırmakta acele edin. Özellikle beş yıldızlı mekanlarda yer bulabilmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Görkemli bir atmosferin içinde, kaliteli müzik ve yemek eşliğinde Sevgililer Günü programına katılabileceğiniz birkaç mekan; Sheraton, Rixos Grand Ankara, Divan Ankara, Bilkent Otel, Swiss Otel olabilir.

Eğer tercihiniz biraz daha az resmi ve eğlenceli ortamlardan yana ise canlı müzik yapan mekanlar sizleri bekliyor olacak. Rock, pop, fantezi, türkü, Türk sanat müziği gibi her çeşit türden müziğin yapıldığı mekanlar size sınırsız eğlence vadediyor. Joly Joker Ankara, If Performance Hall, Meşrep Restoran & Meyhane, Dip Sahne, Nada size önerebileceğimiz birkaç mekan alternatifi.

Romantik bir film eşliğinde de sevginizi paylaşabilirsiniz. Film Evi gibi iki kişilik butik sinemalar size bu konuda yeterli imkanı sunacaktır. Eğer ev imkanlarınız yeterli ise evinizin konforunda film izlemek de romantik bir öneri olabilir.

sevgililer-gunu14

Ankara’da Sevgililer Günü’ne özel pek çok konser ve organizasyonlar da sizleri bekliyor. Biletlerinizi almanız için acele etmenizi öneririz.

Tüm bu alternatiflerin yanı sıra Ankara’nın farklı mekanlarında birbirinden değişik etkinlikler sizleri bekliyor olacak. Ancak tercihiniz kalabalık ortamlara karışmamak, evinizde romantik bir akşam geçirmek ise harika bir masa, mum ışığı, romantik bir müzik ve aşk dolu sözler size unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşatmaya yetecektir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!