Antalya Nikah Salonları

Hayatınızın belki de en unutulmaz günü, evliliğe adım attığınız bu özel günde dostlarınızın mutlu anlarınıza şahitlik edeceği nikah salonları. Antalya’da yaşıyorsanız, ya da Antalya’da evlenmek istiyorsanız; Antalya’daki en güzel nikah salonlarını sizler için araştırdık.

Antalya doğal ve tarihi güzellikleriyle insanı büyüleyen şehirlerden biri. Böyle güzel bir şehirde mutluluğa ilk adımı atmak, ‘’evet’’ demek hiç şüphesiz mükemmel bir duygu. Antalya nikah salonlarını sizler için araştırdık.

Konyaaltı Belediyesi Nikah Salonu: Liman Mahallesi 42. Sokak No:2’de bulunan Konyaaltı Evlendirme Dairesi, merkezi konumuyla misafirlerinizin de bulmakta zorlanmayacağı bir konuma sahip. İlk nikah işlemleri için belediye hizmet binası 4. kat yazı işleri ve kararlar müdürlüğüne gitmeniz gerekiyor. Gerekli belgelerle beraber evlendirme dairesine başvurduktan sonra nikah günü alabiliyorsunuz. Yaklaşık 250 kişi kapasiteli ve şık bir dizayna sahip.

Kepez belediyesi Nikah Salonu

Kepez belediyesi Nikah Salonu: Eğer Kepez Belediyesi Evlendirme Dairesini tercih ediyorsanız; çiftlerin iki tane fidan dikmeleri gerekiyor. Belediye yıllardır bu kampanyayı yürütmekte çok başarılı. 150 kişilik kapasitesi olan bu salonda nikah kıydırmak için, hiçbir ek ücret talep edilmiyor. En fazla yoğunluğun yaşandığı salonlardan olduğu için; gerekli testleri yaptırıp bir an önce belgelerle birlikte başvurmanız gerekiyor. Cuma günleri müracaat kabul edilmiyor. Ayrıca müracaatlarınızı telefonla da yapabilirsiniz. 0(242) 310 58 58 dahili (024-022) numarasından ulaşabilirsiniz. Tesis içinde küçük bir havuz bulunan bu tesis, beyazla içinde şık bir tasarıma sahip.

Muratpaşa Nikah Salonu: Muratpaşa Evlendirme Dairesi, Kara ali Parkı içinde, Antalya’ da merkezi bir konuma sahip. Konumu bakımından Antalya’ da sık tercih edilen nikah salonlarından. Kepez Belediyesi nikah salonu gibi, Muratpaşa Evlendirme Dairesi de Cuma günleri müracaat kabul etmiyor. Büyük ve ferah bir salona sahip bu tesiste birlikte bir hayata evet diyeceksiniz. Tesis gelin ve damadın fotoğraflarını ücretsiz çekiyor fakat video klip hizmeti yok. Arzu eden çiftler, başka bir fotoğrafçıyla da anlaşabiliyor. Nikah masasının hemen arkasındaki büyük bir Türk Bayrağı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün fotoğrafı dikkatlerden kaçmıyor. İlk müracaat için 0 242 320 22 22 dahili 1427 numarasından başvuru yapabilirsiniz. Serkan Yörük size yardımcı olacaktır. Muratpaşa Nikah Salonunda 250 kişilik kapasitesiyle konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabilir, onları da mutluluğunuza şahit edebilirsiniz.

Eğer Antalya’ nın güzel ilçelerinden Manavgat’ ta nikahınızı kıydırmak isterseniz; üzülerek söylemeliyim ki, beldenin bir nikah salonu yok. Özel tutabileceğiniz salonlar tabi ki mevcut. Fakat belediye binasına şahitlerinizle beraber gittiğinizde yaklaşık 5 kişi kapasiteli bir odada imzaları atıp çıkmanız muhtemel. Eğer düğün yapmayı planlıyorsanız, nikahı da düğün sırasında kıydıracaksanız, mesai saatleri dışında olduğu için ek ücret talep ediyorlar.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!