Aşkınızı Düğün Şarkıları ile Gösterin

Düğün, sizin şovunuz! Hayatınızın en özel gününde seçeceğiniz düğün şarkıları anılarınızda iz bıraksın, yıllar sonra da hatırlansın.

Düğün organizasyonu belki de hayatınızın tek şovu olacak! Bunun için tepeden tırnağa her ayrıntıyı bol reytingli bir şovmen gibi dikkatli hazırlamalısınız. Yakın akraba, arkadaş ve değer verdiğiniz insanların katılımı ile gerçekleşen düğününüz sizin, eşinizin ve davetliler açısından yıllar sonra da hatırlanacak izler bırakır. Bunlardan en önemlisi düğün şarkıları seçimidir. Her düğünde çiftlerin kültür kökenini yansıtan eğlenceli müzikler çalınırken, çiftlerin flört döneminde etkilendikleri kalpleri yaklaştıran duygusal aşk parçaların çalınması da adettendir.

Düğün organizasyonlarında çiftlerin salona ilk giriş seremonilerinde, ilk dansı sergilerken ve pasta keserken çalınacak müzikler, titizlikle ve anlamlı seçildiği takdirde etkileyici olacaktır.

Düğüne gelen insanlar bu gün için seçtikleri özel kıyafetler, takılar ve benzeri aksesuarlarla güzel görüntü vermek, çiftlerin mutluluklarına şahit olmakla birlikte eğlenceli vakit de geçirmek isterler. ‘Düğünde kendinden geçen yenge’ ya da ‘enişte halayı caddeye taşıdı’ tarzında haber başlıklarına medyada rastlamışsınızdır. Bunlar eğlenceli hoş haberler, davetlileri bu denli coşturacak müzik seçimleri yapmak mühimdir ancak düğün sahibi sizsiniz ve akılda kalacak olan görüntüler sizi ve eşinizi içermelidir. Bunun için özenle düğün şarkıları üzerinde kafa yormak gerekir. Düğünde kendi şovunuzu gerçekleştirmeniz için bir kaç öneri…

Romantik Giriş Müziği Seçimi

Eğer şimdilerde moda olan ‘retro’ tarzında bir giriş yapmak isterseniz ilk seçeneğiniz efsanevi romantik şarkıcı Frank Sinatra şarkılarından beğendiğiniz biri olabilir. ‘Strangers in the Night’ herkesin mutlaka bir yerlerde duyduğu ve beğendiği şarkı olarak akıllarda kalacak romantik girişi sağlamaya aday.

Etkileyici İlk Dans Müziği

Düğün şarkıları seçiminde önemli basamaklardan biri de ilk dans müziğidir. Çiftlerin kendilerine özel ‘bizim şarkımız’ dedikleri bir seçenek varsa kullanılabilir. Eğer bir arayış söz konusu ise Sting ‘den ‘Shape of my Heart’ anlamlı ve romantizmi doruklara taşıyacak nitelikte bir parça.

Şaşırtıcı ve Eğlenceli Pasta Kesim Şarkısı

Retro başlayan, yine romantik yakın geçmişte akıllarda kalan romantik dans müziği ile devam eden düğününüzün akışını, bir anda kanları kaynatacak hareketlilikte pasta kesim müziği ile değiştirebilirsiniz.

Jennifer Lopez ve Pitbull’un muhteşem düeti, yaşlıdan gence tüm davetlilerin piste akın etmesine neden olacak nitelikte hareketli ve sıcak bir parçadır. Nakarattaki ‘On the Floor’ sözü ile birlikte pastanızı keserken konfetileri patlattırabilirsiniz. Kulaklara ve göze hitap eden muhteşem bir görüntü yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Davetlilerin Oyun ve Dans Müzikleri

Bu konu tamamı ile sizin aile kültürünüze bağlıdır. Örneğin Karadeniz kökenli iseniz ‘horon havaları’, Ege kökenli iseniz ‘zeybek havaları’ ve benzeri kültürlerin hareketli ve slow parçalarını kullanarak akrabalarınızın hoşça vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Aralarda arkadaşlarınızı da düşünerek güncel pop müzik türlerinin beğenilen örneklerini kullanmayı ihmal etmeyin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!