Aşkınızı Ölümsüzleştirin: Düğün Hikayemiz

Hem yorucu hem de keyifli düğün hazırlıklarından sonra o muhteşem gün sonunda geldi. Binbir çaba ve emekle hazırladığınız o en özel gününüzü, düğün gününüzün bir gecede son bulmasını kimse istemez. Düğününüzün hikayesini oluşturarak en mutlu gününüzü sonsuza dek yaşatabilir ve aşkınızı hikayelere dökebilirsiniz.

Gelişen sosyal medya platformuyla birlikte hayatımızın her alanında değişiklikler yaşanıyor ve bu değişikliklerden düğünler de etkileniyor. Düğünün yapılacağı mekandan seçilen müziklere, giyilen kıyafetlerden aklınıza gelebilecek her alanda değişiklikler yaşanıyor ve yaşanmaya da devam ediyor. Bu değişiklere en çok maruz kalan da düğün görüntüleri olduğunu söyleyebiliriz. Eskiden düğün anılarını geleceğe taşımak için birkaç fotoğraf ve genelde pek de memnun kalınmayan kamera görüntüleriyle yetinmek gerekiyordu. Ayrıca hevesle elinize geçmesini beklediğiniz düğün anılarınızdan, kötü çekim nedeniyle kimi zaman nefret dahi edebiliyordunuz. Artık tüm bunları geride bırakabilir,  aşkınızı ölümsüzleştirin düğün hikayemiz oluşturabilir, muhteşem geçen düğün gününüzü hiç de muhteşem olmayan kamera görüntüleri, fotoğraflarla anmak yerine düğün hikayeleri yaratabilir ve aşkınızı geleceğe taşıyabilirsiniz. Eskilere nazaran artık oldukça eğlenceli, dinamik, tam olarak sizleri anlatan ve memnuniyetle arkadaşlarınıza gösterebileceğiniz düğün hikayesi oluşturabilirsiniz.

Gelecek Nesilleri Aşkınızla Büyüleyin

Çarpıcı düğün hikayemiz filminizle büyüleyin! İleride çocuklarınızla izleyeceğiniz hikayeniz, yüzleri gülümsetsin, yürekleri ısıtsın. Sıkıcı, eski moda görüntülerle yetinmeyin ve gelecek nesillere aşkınızı gösterin. Düğün hikayemiz adıyla sosyal medyada paylaşın ve aşkınızın hikayesini herkese gösterin.

Aşkınızı en iyi şekilde yansıtacak olan düğün hikayeleri, düğünlerin son trendi “Düğün Hikayemiz” başlığı altında çekilen mini filmlerdir. Filmde gelin ve damat görüntüleri eşliğinde kurgu bir hikaye işleneceği gibi çiftlerin yaşantısı ile ilgili bir kesit de ele alınabilir. Konu seçiminde çiftler özgürdür. Hoşlarına giden komik ya da duygusal bir konuyu işleyebilirler. Popüler olan “Düğün Hikayemiz” başlıklı videolar internette artarak yayılmaya devam ediyor. Siz de baş rolünü oynayacağınız hayatınızın belki de en önemli filminde yer almak istemez misiniz?

Geçmiş Trendleri Geride Bırakın

Alışılagelmiş düğün videolarını bir kenara bırakın ve aşkınıza uygun hikayeler yaratın. Son zamanlarda artan rağbet ve sizlere “İyi ki yaptık.” dedirtecek düğün günü hikayesi ile sonsuzluğa adım atın. Standartlığın görmezden gelindiği günümüzde farkı yakalayın ve kendi hikayenizi yazın. Gönlünüzde geçen her masalı gerçeğe dökün ve bu masalı herkesle paylaşın. Kısa film çekimlerine başlamadan önce filmin konusunu belirleyin. Romantik bir film tadında ya da komediyle harmanlanmış aşk filmleri, hüzünlenebileceğiniz veya gülmekten kırıp geçeceğiniz filmler… Aklınıza gelebilecek her konuya uygun filmleri çekin. Yapacağınız tek şey konuyu belirlemek, gerisi çok daha kolay.

Her Anınızı Ölümsüzleştirin

Düğün gecesi hikayesi oluştururken sadece düğün anınızla yetinmeyin. Düğün gününüzü baştan aşağı kapsayacak hikayeler oluşturun. Böylece düğün hikayelerinizi izlerken sizleri o kusursuz ana hazırlayan serüvenleri yeniden yaşayabilir, o tatlı heyecanı yeniden hissedebilir ve tüm o sevimli telaşlarınızı yüzlerinizde tebessümlerle yeniden görebilirsiniz.

Kısa film çekme konusunda eşinizle mutabık kaldıktan sonra öncelikle filmi kendi imkanlarınızla mı yoksa profesyonel yardımla mı çözeceğinizi kararlaştırmalısınız. Profesyonel yardımda fotoğrafçınızın tecrübeli dokunuşları olacağından maddi artılar getireceğini hesaba katmalısınız. Çekimi kimin yapacağı belli olduktan sonra adeta “Derya-Deniz” niteliğinde kurgu seçeneklerinden birine karar vermeniz gerekiyor. Bu zor seçimi sevdiğiniz bir filmin etkileyici sahnesini kullanmak gibi tek bir seçeneğe düşürmek işinizi kolaylaştıracaktır.

Kurgu mu? Gerçek mi? Klip mi?

Kısa filmin konusuna karar verdikten sonra nasıl bir hikaye ortaya çıkarma kararına varın. Aklınızda ve yüreğinizde geçen hikayeleri kendinize uyarlayabilirsiniz. İsterseniz en çok sevdiğinizin bir filmden sahneler isterseniz sevgilinizle favori filminizden kesitler dilerseniz de bambaşka hikayeleri kendinize uyarlayabilir ve düğün hikayenizi gerçekleştirebilirsiniz.

“Kurgu olmasın düğün günü heyecanını yansıtalım.” derseniz, sabah ayrı evlerde uyanan gelin ve damadın gün içindeki kuaför, terzi, çiçekçi, fotoğrafçı, düğün mekanı gibi yerleri tatlı heyecanla ziyaret etmelerini ve en sonunda birlikte düğün salonuna muhteşem bir giriş yaparak davetlileri selamlamaları ile ilgili klasik bir konu seçebilirsiniz.

Düğün hikayesi kısa film oluştururken o her zaman içinde bulunmak istediğinizi gerçeğe dökebilir ya da eşinizle birlikte en çok sevdiğiniz filmin favori sahnesinde bulunabilirsiniz. Tüm bunların yanında kurgudan uzaklaşıp gerçek hikayelerle insanların kalplerine dokunmak isteyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece karar vermek olacak. Siz hayal edin, düğün hikayenizde gerçekleşsin.

Son zamanlarda rağbet gören bir uygulama, sevilen bir parçanın klibini, düğün hazırlık aşamasına adapte etmek. Örneğin, Tarkan’ın ‘Öp’ adlı hareketli parçası eşliğinde yer yer sözlerini gelin ve damadın düğün günü telaşı içerisinde söylemeleri üzerine kurgulanmış eğlenceli ve akıcı bir “Düğün Hikayemiz” videosu çekilebilir. Arada vokal sesleri varsa arkadaşlarınızdan ya da kardeş, kuzen gibi yakın akrabalarınızdan eşlik etmelerini isteyebilirsiniz. Düğün hikayesini klip haline getirebilirsiniz.

Sadece Güzel Anlar mı?

Klasikleşmiş ve her yerde görebilen düğün görüntüleri, hiçbir zaman düğün gününüzde yaşadığınız tatlı telaşlar, heyecanlar, küçük aksilikler gibi kısaca sizleri daha sonra güldürecek olan tüm o anları yok saymış, görmezden gelmişti. Artık bu çok eskide kaldı. Düğününüz her anıyla tekrar tekrar yaşayabilir ve hatıralarınızı sonsuza dek yanınızda taşıyabilirsiniz.

Bütün bu tatlı telaş içerisinde yaşanan aksilikler, komik durumlar, yardımcı olan yakın akrabalar ve arkadaşların görüntüleri ile sıcak, samimi bir hava yakalayabilirsiniz.

Her Şey İyi, Güzel. Peki, Fiyatları?

Düğün hikayesi fiyatları net bir ücrete denk gelmemekle birlikte tercihlerinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Eğer imkanınız varsa düğün hikayenizi kendiniz çekebilir ve daha uygun bir ücretle karşılaşabilirsiniz. Buna karşın düğün gününüzde bir de çekimlerle uğraşmak istemiyor, çekimlerinin başkası tarafından yapılmasını istiyorsanız tercih ettiğini fotoğraf stüdyosu, konu, çekim alanları gibi içeriklerdeki farklılıklar fiyatlardaki farklılıklara yansıyacaktır.

Arkadaşlarınızın, akrabalarınızın, sevdiklerinizin düğün günü görüntülerini izlerken yer yer sıkılıyor ya da videoların biteceği anı sabırsızlıkla bekliyordunuz. Düğün hikayelerinizi oluştururken başkalarına bu sıkıntıyı yaşatmayacak, hatta aynı kişilere tekrar tekrar düğün hikayelerinizi izlettirebileceksiniz. Hiçbir zaman izlemekten sıkılmayacağınız görüntülerin başkalarının da sıkılmamasını sağlayacak, hevesle yeniden izleyebileceksiniz. Kusursuz gününüzü kusursuz görüntülerle süsleyebileceksiniz. Artık hayal etmek yalnızca size kalmış. Düğün görüntülerinizi, videolarınızı, hikayelerinizi kendinize göre düzenleme şansını elde edebileceksiniz. Hangi kurguyu kullanırsanız kullanın içerisinde sizin ve sevdiklerinizin bulunduğu bir klip her şekli ile güzel ve anlamlı olacaktır. Arka fonda, hayatınızı birleştireceğiniz özel insanla yarattığınız sevgi sinerjisi, filminizi diğer bütün filmlerden farklı ve özel kılacak. Unutulmaz bir esere imza attığınızı izleyen herkes hissedecek.

ib_api_p_2098223

Her aşk kişiye mahsustur. Her çift aşkı kendine göre yaşar. Her bir sevginin farklı alanları çıkar. Sevginin farklı farklı, renk renk, çeşit çeşit olması düğün günlerine de yansımalı. Herkesle aynı olan görüntüleri bir kenara bırakın. Düğünlerle ilgili eskimiş şeyler geçmişte kaldı. Artık yeni trendler ve farklı seçenekler mevcut. Standartlaşmış görüntüleri, hikayeleri geride bırakın ve aşkınızın farklılığını düğün hikayelerinize yansıtın. İlişkinize ve o sadece size özel olan günü, yine size özel hikayelerle süsleyin ve sonsuza dek o anlarınızı saklayın. Bu yollardan çoktan geçmiş ve düğün hikayelerinizi oluşturmuş olabilirsiniz. Yorum yaparak kendinize has yaşadığınız bu özel anlarla ilgili deneyimleri paylaşabilir ve yaşadığınız deneyimleri başkalarına aktarabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!