Aşkınızın Sadakatini Safir Küpe ile Arttırın

En değerli taşlar arasında yer alan safir taşı, gökyakut ya da yıldız taşı olarak da bilinmektedir. Bu eşsiz taş gece gökyüzünde oluşan o harika maviyi almış en göz alıcı haliyle bizlere sunmuştur. Aslında rengi çeşitlilik gösterir fakat en bilineni ve değerlisi gece mavisi olanıdır. Elmastan sonra en değerli taş olan safir sert yapıdadır ve kırılması, çizilmesi çok zordur.

Safir taşının inancı kuvvetlendirdiğine, kişiye güven verdiğine, şefkat duygusu oluşturduğuna, aşkta sadakati sağladığına inanılır. Geçmişte de bugün olduğu gibi hayranlık uyandıran safir taşı ve safir küpe, özellikle batıda krallar, kraliçeler tarafından tercih edilirken Osmanlı’da da tercih edilen değerli bir taş olmuştur. Bu taşın kutsal olduğuna da inanılır. Papalığın sembolüdür ayrıca rivayete göre Hz. Musa’ya on emirin safir bir zeminde verildiği söylenir.

Safirin enerjisinin sağlanması için renklerine göre takılacak günleri olduğu söyleniyor. Mavi safiri kullanacak kişi bu taşı ilk kez cumartesi sabahı erken saatlerde takarak taşın enerji temizliğini yapabiliyormuş. Böylece bu nadir taş kullanılacak ortama ve kişiye uyumlu hale gelebiliyormuş.

Safirin takılarla buluşması göz alıcı bir güzelliği ortaya çıkarmaktadır. Günümüzde özellikle bayanların tercih ettiği taşlardan biridir safir. Olağanüstü görüntüsü ve rengiyle tercih edenler haklı gözüküyor. Asilliğiyle tanınan birçok kişinin seçtiği safir sizin de tercihleriniz arasında yer almalı. Mesela safir küpe ile güzelliğinizi arttırmaya ne dersiniz?

??????????

Dünyanın en değerli taşlarından olan safir muhteşem ışıltısı ile göz alıcıdır. Bayanların takı denildiğinde en fazla tercih ettiği küpelerle buluştuğunda da harika bir görüntü oluşturur. Safir küpe rengi, dokusu ile en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bir kadının en güzel aksesuarlarından biri olan küpe eminiz safirle buluştuğunda daha da etkileyici olmaktadır.

Safirlerle süslenen küpeler bir süs olmanın yanı sıra safirin doğal taş olmasından dolayı olumlu etkiler de bırakıyor. Kişiye huzur veren, pozitif düşündüren bir yapısı var bu özel taşın. Ayrıca özgüveni de arttırıyor. Güzelliğiyle dillere destan safir taşlarla süslenen küpeler aşkınızın da simgesi olacak.

Birçok kültürde evliliğin de simgesi olan safir taşlar kalıcı aşkın, sadakatin, özlemin sembolüdür. Sadakati arttıran bu güzel taşlara süslenmiş küpeleri kullanarak güzelliğinizi ve aşkınızdaki sadakati arttırabilirsiniz. Gökyüzünün kalbinden eşsiz rengini alan bu harika taş aşkınızdaki sadakati arttırsın…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!