Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Avrupa yakası düğün mekanları hakkında araştırma yapılınca binlerce seçenek çıkar karşınıza. Tarihi yerler, Boğaz’ın kıyısı, sosyal tesisler, irili ufaklı yüzlerce düğün salonu ve daha fazlası. İnsanın önüne bu kadar çok seçenek sunulunca da tercih yapmak zorlaşır. Avantajları ve dezavantajları yazmak, menülere bakmak, kapasitesini hesaplamak, fiyatına bakmak gibi kriterlerle eleme yapılabilse de yine de emin olunamaz. Sonuç olarak insan bir kez evleniyor ve bu en mutlu gününde hiçbir şüpheye ya da sıkıntıya yer bırakmak istemez. Sürpriz kaldırılamayacak zamanlardır bunlar. Bu yüzden Avrupa yakası düğün mekanlarını araştırırken ya yakın zamanda evlenmiş eşe dosta sorular sorulur ve onlardan tavsiyeler alınır ya da bu işi profesyonelce yapanlara başvurulur. İşte biz de  Avrupa yakası düğün mekanlarının en iyilerden bazılarını sizler için seçtik.

kapak

Düğün Salonları

Ülkemizde en çok düğün mekanı olarak kullanılan yerler düğün salonlarıdır. Hemen hemen her mahallede bulunurlar  ancak Avrupa yakasında düğün mekanı arıyorsanız biraz seçici olmalısınız. Bütün düğün salonlarından istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Mesela Yıldız Davet Organizasyon, 800 kişiye oldukça kaliteli ve uygun hizmet verebilecek kapasitede. İhtişamlı iç tasarımıyla kendinizi kral ve kraliçe gibi hissedebileceğiniz bir düğün salonu.

Oteller

Benim düğünüm dillere destan olmalı, uzun süre hakkında konuşulmalı diyorsanız Avrupa yakasında düğün mekanı olarak lüks otellerden birini seçmenizi tavsiye ederiz. Bu özel gününüz için hiçbir masraftan kaçınmamayı göze aldıysanız Grand Cevahir Otel’i düşünebilirsiniz. Devasa salonunda oldukça görkemli bir düğün organize edebilir, sultanların bile kıskanacağı güzellikte bir akşam geçirebilirsiniz.

Tarihi Yerler

Sofistike bir düğün isteyenlerdenseniz ve Avrupa yakasında düğün mekanı arıyorsanız ilk adresiniz muhakkak Sait Halim Paşa Yalısı olmalı. Osmanlı’nın son büyük paşalarından olan Sait Halim Paşa’nın boğazdaki yalısı, başına gelen onca badireye rağmen bugün hala ayakta ve günümüzde hem sosyetenin hem de modern ama köklerine bağlı insanların Avrupa yakasındaki düğün mekanları listesinin zirvesinde.

Sosyal Tesisler

Kaliteli ama daha sakin bir düğün planlayanlar için sosyal tesisler gibisi yoktur. Hem hizmetlerde standartlar yüksektir hem de fiyatlar görece daha makuldür. Avrupa yakasında düğün mekanı olarak kullanabileceğiniz sosyal tesislerden biri de Beyoğlu Öğretmenevi. Sanatın, kültürün ve eğlencenin harmanlandığı Beyoğlu Öğretmenevi’nde sakin ve huzurlu bir düğün töreni gerçekleştirebilirsiniz.

Kır Düğünleri

Düğününde kapalı mekana tıkılmak istemeyenlerdenseniz eğer ilkbaharla birlikte Avrupa yakasında kır düğünü yapabileceğiniz yerleri araştırmaya başlayacaksınızdır. Bizim bu konudaki tesviyemiz Korupark İstanbul.  Osmanlı padişahlarının gezi alanı olan Boğaz kıyısındaki bu güzel alan, Avrupa yakası düğün mekanları listesinin gizli favorilerinden sayılır. Kusursuz hizmet anlayışları ile içiniz rahat edecek ve size yalnızca düğününüzün keyfini çıkarmak kalacak.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!