Bahar Düğünleri için Kıyafet Önerileri

Baharın ilk günleri geldi çattı. Tabii yakınlarınızın, sevdiklerinizin ya da en yakın arkadaşlarınızın düğünleri de kapınızı çaldı. Onların en özel günlerinde sizin de şıklığınızı konuşturmanız önemli. Bu kez gelinler yerine davetlilere özel, bahar düğünlerinde tercih edebilecekleri kıyafetleri listeledik. Birbirinden şık bahar düğünleri için kıyafet önerilerimizle ilkbaharı kıskandıracak bir stili taşımak ister misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise yazımıza mutlaka göz atın!

Baharın Renklerini Taşımaya Ne Dersiniz?

Bahar düğünleri için kıyafet seçmek hava şartları sebebiyle biraz kafa karıştırıcı olabiliyor. Fakat doğru bir kıyafeti bulabilirseniz baharın ışıltısını yansıtırken hava değişimlerini de kazasız atlatabilirsiniz. Örneğin bahar düğünleri için hafif kumaşlı uzun kollu ve mini bir kıyafet seçebilirsiniz. Kombininize renkli bir çanta ve ayakkabı ekleyerek rengarenk bir stil yaratabilirsiniz.

Pastel Tonlar Işıltınızı Yansıtın

Bahar düğünleri için kıyafet modelini seçmeden önce kumaş seçimine özen göstermenizi gerekiyor. Uçuş uçuş bir kıyafet bahar düğünleri için en uygun olan model alternatiflerinden. Uzun ipek ya da şifon elbiseler ise bahar düğünleri için kıyafet arayanların her zaman yardımına koşuyor. Mavi ve yeşillerin birbirine geçtiği minik turuncu çiçeklerle bezeli bir bahar düğünü kıyafeti, her zamankinden daha hoş bir görüntü yakalamanızda önemli bir rol oynayacaktır.

Düğünün En Önemli Konuğu Sizseniz…

Bu önerimiz bahar düğünlerinin ağır konukları için. Eğer kız kardeşiniz, en yakın arkadaşınız ya kuzeninizin düğünü için hazırlanmaya başladıysanız Eli Saab’ın 2014 elbise koleksiyonuna göz atmanız gerek, aralarında mutlaka sizin sitilinize uygun bir seçenek var! Bu bahar birkaç önemli düğün için hazırlanıyorsanız tek elbiseyi farklı bahar düğünleri için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tabii bunun için düğün davetlilerinin aynı olmaması gerek. 2014 yılının rengi mavileri bahar düğünü kıyafetlerinde çok sık görecek gibiyiz. Siz de böyle pırıltılı bir modelle muhteşem bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Şıklığınızı Konuşturun

Siyah gözlükler ve siyah stilettolar tabii ki en sevdiklerimiz. Onları doğru bir kombinle sergilerseniz bahar düğünleri için hayat kurtarıcı bir kıyafet modeli olabilir. Hatta her kadının hayallerindeki Audrey Hepburn şıklığını kısa kollu, mevsimin renklerinin olduğu mini bir kıyafetle sağlamanız mümkün. Kıyafetinize uygun kemer ise şıklığınıza şıklık katacaktır.

Ve Siyahlar…

Siyah tüm mevsimlerin en büyük kurtarıcısı. Tabii düğün mevsimine göre farklı formlarda elbiseler tercih etmek önemli, özellikle mevsimlerden bahar ise. Bahar düğünleri için kıyafet önerilerimiz arasında yerini alan siyah modellere, mevsimin taze havasını yansıtmak için bahar çiçeklerini serpiştirebilirsiniz. Böylece baharın en şık düğün davetlisi olurken siyah tutkunuzdan da vazgeçmemiş olacaksınız.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!