Baharın Müjdecisi Pembe Gelin Buketleri

Neredeyse tüm gelin adaylarının küçük bir kız çocuğuyken pembelere bayıldığını biliyoruz. Çoğunun büyümesine rağmen pembeye olan tutkuları hala aynı. Pembe ayakkabılar, pembe tshirt’ler hatta pembe pantolonlar derken gelinliğinde pembe giyemeyeceğini iyi bilen gelinler, en azından gelin buketlerinde hala pembeden vazgeçemiyor. Biz de bu kez pembe tutkunu gelinler için gelin buketi önerileri hazırladık. Hayallerini süsleyen gelin buketlerinde şeker pembeleri tercih eden gelinlerdenseniz işte sizin için seçtiklerimiz…

Pembe Gelin Buketleri Önerileri – 1

Romantik gelinlerin ilk tercihi olan irili ufaklı güller pembelerle buluşunca ortaya nefis bir görüntü çıkıyor. Özellikle yaz düğünleri için kullanabileceğiniz pembe güllerle aranje edilmiş bir gelin buketi romantik bir hava estirecektir. Düğün mekanı olarak bir de otel balo salonu seçtiyseniz bu tarz gelin buketleri tam da sizin için seçilmiş diyebiliriz.

Pembe Gelin Buketleri Önerileri – 2

Pembe lalelerin gelin buketine bu kadar yakışacağını tahmin edebilir miydiniz? Beyaz cipsolarla toparlanan pembe laleler en çok naif gelinlerin aklını çelecek gibi görünüyor. Harika görüntüleriyle bahar düğünleri için en iyi seçenekler arasında olan taze laleleri, düğün günü taşımak istiyorsanız bu güzelliği sadece ilkbaharda yaşayabileceğinizi unutmayın. Çünkü onlar en taze haliyle sadece ilkbaharda çiçekleniyor.

Pembe Gelin Buketleri Önerileri – 3

Eğer pembelerden vazgeçemiyor ama sadece aynı renkte yüzen bir buket tercih etmek istemiyorsanız beyaz callalarla pembe krizantemlerin dans ettiği bir gelin buketi tercih edebilirsiniz. Zarif görüntüsünün yanı sıra gösterişli de görünen bu tarz modelleri yine bahar ve yaz aylarında yapılan düğünler için kullanabilirsiniz.

Pembe Gelin Buketleri Önerileri – 4

Sonbahar ve kış düğünleri için de pembe gelin buketleri iyi bir seçenek olacaktır, yeter ki mevsimin atmosferini yansıtan aranjmanı seçin. Koyu pembelerle toparlanan bir gelin buketlerinin dantelli gelinlik modelleriyle çokça yakıştığını söyleyebiliriz. Özellikle uzun kollu dantelli bir gelinliğe sahip olan gelinlerdenseniz ve buketinizin gelinliğin gölgesinde kalmasını istemiyorsanız bu tarz bir çiçek harika bir seçim olacaktır.

Pembe Gelin Buketleri Önerileri – 5

Son yılların gözdesi taze gelin çiçeklerine her renk yakışsa da pembe bir başka hava yaratıyor. Yeşillerle pembelerin birbirine karıştığı gelin buketleri, kır düğünleri gelinlerinin en önemli aksesuarları arasındaki yerini şimdiden aldı. Siz de kır düğünlerini tercih edenlerdenseniz pembe kır çiçekleri sizin için de nefis bir seçim olabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!