Balerinlerden İlham Aldık, Zarif Gelinler İçin Hazırladık

Düğün günü hem şık hem de sıra dışı görünmeyi hangi gelin istemez ki! Hele bir de geleneksel çizgilerden uzaklaşmak isteyen, denenmiş şeylerden uzak durmak isteyen bir gelinseniz. Mesela misafirleriniz sizi ve güzelliğinizi yıllar boyu dillerinden düşürmese fena mı olur? Üstelik bir de sizden sonraki gelinlere idol olsanız hiç de fena olmaz bizce. Eğer bu fikir sizi de bizim kadar heyecanlandırıyorsa tam da yerindesiniz diyebiliriz. Size özel harika bir sürprizimiz var çünkü. Mesela düğün günü bembeyaz bir kuğuya dönüşmeye ne dersiniz? Şaka yapmıyoruz, size balerinlerin şıklığından ilham alacağınız bir gelin olmaktan bahsediyoruz. Nasıl mı, peki? İşte o sorunun cevapları…

balerin-1

Gelinlik Modelinizde Tütü Eteklerin Şıklığı

Tütü etek modelleri ile tanışmaları çocukluk yıllarına rastlayan gelin adayları, balerinlerden ilham alırken çok da zorlanmayacaklar aslında. Çünkü neredeyse her genç kızın çocukluk yıllarında mutlaka bir tütüsü olmuştur. Peki, yıllar boyu o eteğe özenle baktığınıza göre neden düğün günü de bir tütü giymiyorsunuz!

Tabii ki gelinlik modelinizde balerin tütüleri kadar kısa boylar kullanmaktan da bahsetmiyoruz. Ancak  kat kat tüllerin getirdiği kabarık etekler, sizi düşlerinizdeki prensese ulaştırabilir. Hatta kat kat tülleri uzun gelinlik modellerinde kullanabileceğiniz gibi retro rüzgarlar estiren bir düğün için diz altı etekler için de tercih edebilirsiniz. Bu konuda zevkinize güzenin, o size doğru yolu gösterecektir.

Gelin Ayakkabısı mı, Point mi?

Bizce her ikisi de! Şık pointler neden gelinliğinizin bir parçası olmasın ki! Hem çok zarifler hem de fazlasıyla rahatlar. Gece boyu özgürce hareket ederken bir yandan da ayakkabınızın zarifliği ile göz dolduracaksınız. Üstelik sadece tütü eteklerin altına değil herhangi bir gelinlik modelinin altında da harika görünecekleri kesin. Gelin ayakkabısında her şeyden önce rahatlık arıyorsanız karar vermeden önce point modellerine de bir göz atın deriz.

balerin-2

Zarif Gelinler Balerin Topuzlarına Ne Dersiniz?

Eğer Carolina Herrera, Prada ya da Roberto Cavalli’nin 2014-2015 koleksiyon defilelerini izlediyseniz önümüzdeki yıl balerin topuzlarının ne kadar revaçta olacağınız fark etmişsiniz demektir. Ancak biz bir kez daha hatırlatalım yeni yılın saç trendlerindeki en büyük yeniliklerden biri, günlük hayata bile balerin topuzlarının girmesi! Bu demek oluyor ki trendleri kaçırmayan bir gelin olmak istiyorsanız balerin saç modelleri sizin de rehberiniz olabilir. Tepede toplanmış bir balerin topuzu gelinliğinize fazlasıyla yakışacaktır örneğin, bizden söylemesi.

balerin-3

Yoksa Zaten Bir Balerin Misiniz?

Cevabınız “evet” ise çok şanslısınız. Yeteneklerinizi gün yüzüne çıkarabileceğiniz harika bir mekana sahipsiniz çünkü. Bu sizin düğününüz olduğuna göre bir yandan yeteneklerinizi gösterirken diğer yandan düğün atmosferini değiştirebilirsiniz. Üstelik yıllardır hayalini kurduğunuz o sahnede dans etme fırsatını da yakalamış olacaksınız. Kendi düğününüzden daha özel bir sahne bulamazsınız herhalde. Hem konuklarınızı hem de damat adayını büyüleyecek olmanız da işin en güzel tarafı bizce.

balerin-4

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!