Bazıları Klasik Sever: Düz Gelinlik Modelleri

Gelinlik her genç kızın hayali. Kimi uçuş uçuş sade bir gelinlik kimi kabarık gelinlikler tercih eder. Bazıları da klasik sever. Gelinlik yelpazesinde herkesin hayalini süsleyecek kadar model de gelinlik var. Klasik sevenlerin tercihi ise düz gelinlik modelleri.

Günlük hayatınızda giydiğiniz kıyafetleriniz gibi, en güzel gecenizde sizi gösterecek olan gelinliğiniz de tarzınızı yansıtmalı. Klasik bir tarzınız varsa abartılı ve kabarık etekli gelinlikler sizin için uygun olmayabilir.

En güzel gününüzde bütün gözler üzerinizde olsun istiyorsanız, düz gelinlik modelleri içinden size en uygun olanı seçip ruhunuzu yansıtın. Düz gelinlik modelleri arasından yapacağınız harika bir seçimle, düğününüzde yıldız gibi parlayın. Size en çok yakışacak gelinlik, giydiğiniz de sizi en mutlu eden gelinlik olacaktır.Bu yüzden etraftan gelen seslere kulak asmayıp sade ve düz bir gelinlikle, nasıl şık bir gelin olunabileceğini herkese gösterin!

Modacıların göz bebeği olan düz gelinlik modelleri, sadeliği şıklık ile buluşturuyor. Modellerin çok fazla olması kafanızı karıştırıyor olabilir. Tamamen düz mü yada biraz işlemeli mi olsun derken kendinizi engin gelinlik denizi içinde kaybetmiş olabilirsiniz. Eğer klasik tarzınızda kararlı iseniz, düz gelinlik modelleri arasından sizler için derlediklerimize birlikte göz atalım.

Düz gelinlik modelleri içinde, en çok tercih edilen modellerden biri olan sırt dekolteli bu düz gelinlik, ister uzun ister minyon boylu olun atletik bir vücudunuz varsa, tam size göre. Armut tipi vücuda sahip gelinlerin kalça bölgesini, elma vücut tipindeki gelinlerin bel bölgesindeki problemleri kamufle edebilen bu modeli duvak ile tamamlamanızı öneriyoruz.

Klasik tarzı bir yaşam biçimi olarak benimsemiş gelin adaylarına önerdiğimiz bu gelinliği tamamlamak için, gösterişli bir takı takmalısınız. Armut vücut tipine sahip gelinlerin de rahatlıkla giyebileceği bu saten gelinlik, klasik severlerin favori düz gelinlik modelleri arasında.

Sadeliği, çok uzun olmayan kuyruğu ve fransız dantel işlemeli bu gelinlik ile kendi masalınızın prensesi olabilirsiniz. Minyon vücut tiplerini de uzun gösterebilecek bu gelinliği, dekolte bölgesindeki dantel işlemelere dikkat çekmek için tepeden bir topuz ile tamamlamalısınız.

Düz gelinlik modelleri arasından seçim yaparken, eğer bacaklarınız üst bedeninize kıyasla daha kısa ise, yüksek bel bir gelinlik eğer bacaklarınız üst bedeninize kıyasla daha uzun ise, düşük bel bir gelinlik tercih etmelisiniz.

“Son zamanın gelinlerinden farklı olmak istiyorum, hem tarzımı hem de hayalimi yansıtsın” diyorsanız bu düz gelinlik modelleri tam size göre.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!