Bekarlığa Veda Etmek İçin En İyi Mekanlar

Bekarlığa veda gecesinde doyasıya eğlenerek düğün stresini üzerinden atmak isteyenler için farklı mekan alternatiflerini bu yazıda inceledik.

damat-dugun-e1309439152906

Bekarlıktan evliliğe adım atmak gerek kadının, gerekse erkeğin hayatındaki en önemli dönüm noktalarından bir tanesidir. Hayatınızın bir anda değiştireceği ve mutlu bir ailenin sorumluluğuna sahip olacağınız o büyük günden önce, yakın arkadaşlarla yapılacak eğlenceli bir bekarlığa veda partisi rahatlamanıza olanak tanıyacak. Düğün gerginliğini üzerinizden atarken bekarlığın son gününün tadını doyasıya çıkaracağınız bu özel gün için özel bir mekan seçimi de olmazsa olmazdır.

Yaşadığınız yere göre çok farklı bekarlığa veda alternatifi üzerinde karar kılmak kimi zaman zor olabilir. Kimileri evinin rahatlığını ve konforunu tercih ederken bazıları, açık havada eğlenmeyi arzu edebilir. Ancak iyi bir organizasyona sahip olmak, eğlencenin tadına doymak ve geri kalan tüm hizmetleri işin uzmanlarına bırakmak için iyi bir mekan tercihinde bulunmak ön şarttır. Siz sadece eğlencenin dozunu belirleyin, çılgın fikirleriniz varsa bunları paylaşın, bırakın gerisini sizin için profesyoneller organize etsin.

Bulunduğunuz bölgenin adetlerine uygun bekarlığa veda konseptini size sağlayacak mekan alternatifleri değerlendirilirken size ne tür hizmetler sağlayacağının mutlaka detaylıca araştırılması gerekir. Yiyecek ve içecek sunumları, mekanın kapasitesi, tercihe göre canlı müzik yapılıp yapılmadığı, mevsimine göre açık ve kapalı alanlara sahip olup olmadığı konularına titiz bir değerlendirme sonucu karar vermekte fayda var. Tüm şartlar bir araya getirildiğinde, sizin için yapılacak tek şey doyasıya eğlenmekten fazlası olmamalı.

Üç büyük şehrimizde yaşayan evlilik adayları için bekarlığa veda partisi yapılabilecek mekan alternatiflerinden birkaçını sizin için belirledik.

İstanbul’da yaşayanlar için bekarlığa veda mekanları

1) Reina – Ortaköy

http://www.reina.com.tr/

2) In The Van – Beyoğlu

http://www.inthevan.org/

3) Nomads İstanbul – Ortaköy

http://www.nomads.nl/istanbul/

4) Cahide Greek – Maçka

5) Arabesque – Nişantaşı

İzmir’de yaşayanlar için bekarlığa veda mekanları

1) Nicci Lounge & Meyhane – Alsancak

http://www.niccilounge.com/index2.html

2) 360 Kemerlihan Deluxe Hotel – Kemer

http://www.kemerlihandeluxehotel.com/

3) Beygua – Kemer

http://www.beygua.com/

4) Wyndy Beach Albüm Club – Alaçatı

http://www.albumalacati.com/

Ankara’da yaşayanlar için bekarlığa veda mekanları

1) Club Bonjour – Gölbaşı

http://clubbonjour.com/anasayfa

2) Hotel İçkale – Kızılay

http://www.hotelickale.com/

3) Kuzey Yıldızı Wedding – Keçiören

http://www.kuzeyyildizidugunsalonu.com/

4) Şehr-i Sima – Gazi

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!