Bekarlığa Veda Organizasyonu Yapmanın İncelikleri

bekarliga-veda-kapak

Kaç sene oldu ki bekarlığa veda partileri hayatımıza gireli? Çok uzun zaman olmasa da artık düğün öncesinde eğlencenin dozunu biraz artırmak isteyenler için çoktan olmazsa olmazların arasına girdi diyebiliriz. Önceleri kına gecelerinin konseptinde küçük bir değişikliğe gidilerek hazırlanan bekarlığa veda partileri, son birkaç yılda bizim için de bağımsızlığını ilan etti! Hal böyle olunca hazırlık sürecinde daha ciddi bir organizasyon yapmak kaçınılmaz oldu. Bekarlığa veda olayına ciddiyetle bakan çiftler için bu işin inceliklerini anlatmak da bize düştü. Eğer siz de eğlencenin tavan yaptığı bir partinin hayalini kuruyorsanız sıkı durun! Aklınızdan çıkmayacak bir veda gecesi için bu işin inceliklerini araştırdık çünkü.

bekarliga-veda-1

İşe Mekan Araştırmaları İle Başlayın!

Kusursuz bir bekarlığa veda partisinin yolu doğru mekanı bulmaktan geçer. Şaka yapmıyoruz! Hafızalara kazınacak bir bekarlığa veda partisi organize etmek istiyorsanız en başta doğru bekarlığa veda mekanını bulmanız gerekiyor. Mesela şehrin en eğlenceli gece kulüplerini gözden geçirmeye başlayabilirsiniz. Eğlencenin sabahlara kadar sürdüğü mekanlar, size bu konuda yol gösterebilir. Ya da sadece size özel bir mekan düşlüyorsanız konuklarınız için de ortak bir noktada buluşabileceğiniz restoran seçeneklerine göz atmanızda fayda var.

bekarliga-veda-2

Organizasyon Firmasıyla Anlaşın

Bekarlığa veda gecesi organize etmek sandığınız kadar kolay bir iş olmayabilir. Bu nedenle uzmanlardan destek almanızda fayda var. Örneğin konuklarınızı karşılayan ikramlardan gece sonunda sergilenecek oryantal şova kadar pek çok detayla ilgilenmeniz gerekecek. Düğün öncesinde yeterince telaşınız olacağı için bu detaylarla ilgilenmeniz işleri biraz zorlaştırabilir. Ancak güvenilir bir organizasyon firması ile anlaşırsanız tüm bunları sizin yerinize yapacak birileri olduğu için rahat bir nefes alabilir ve kendinizi harika bir bekarlığa veda gecesine hazırlayabilirsiniz.

bekarliga-veda-3

Küçük Sürprizleri Unutmayın

Son yıllarda pek çok çiftin bekarlığa veda partisi düzenlediğini düşünürsek işin içine fark katmak kaçınılmaz olmaya başladı. Şehrin en iyi mekanında en ünlü DJ’ler eşliğinde bir bekarlığa veda partisi yapsanız dahi her şey sıradansa istediğiniz etkiyi yaratmak mümkün olmayacaktır. Bu yüzden olabildiğince sınırların dışına çıkarak eğlenceli seçenekleri gözden geçirmelisiniz. Mesela sıra dışı bir bekarlığa veda partisi konseptiyle harikalar yaratabilirsiniz. Ya da konuklarınızın aklını başından alacak sürprizlerle geceye renk katabilirsiniz. Geçtiğimiz yılın Biscolata erkeklerini partiye davet etmek trendinden ilham alabilirsiniz mesela.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!