Bekarlığa Veda Partiniz Hangisi?

Yıllarca bugünü beklemiş olmanıza rağmen tatlı bir hüzün sarmaya başladıysa veda vakti gelmiş demektir. Düğün gecesi için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündünüz. Peki ya bekarlığa veda geceniz için her şey hazır mı? Onun da en az düğün kadar muhteşem geçmesini kim istemez ki! Bu kez bekarlığa veda için hazırlıklara başlayanları düşündük ve küçük önerilerle gecenizi renklendirecek konseptleri bir araya getirdik. Bu son gecenizde arkadaşlarınızla beraber unutulmaz bir geceye imza atmak istiyorsanız yazımıza göz atmayı unutmayın!

Çılgın Bir Partiyle Kutlamak İsteyenlere…

Bekarlığa veda konsepti içinde belki de en çok tercih edilen konseptler çılgın seçenekler. Eğer siz de sınır tanımayan bir eğlenceyle arkadaşlarınızı sahneye dökmek istiyorsanız gecenin sonunda dansöz ya da zenne çıkarabilirsiniz. Kıvrak danslar, sürpriz hediyeler ve hoş bir büfe… Her şey sıradan gibi görünürken sürpriz bir oryantal şov tüm dostlarınızı sahneye dökmeye yetecektir. Küçük bir karaoke partisi düzenlemek de iyi bir seçenek olabilir. Ama biz sınırları aşalım diyorsanız gecenin başrolünde dans ve hareketli şarkıların olması gerektiğini unutmayın.

mikonosta-cilgin-parti

Hafta Sonu Biraz Uzaklaşmaya Ne Dersiniz?

Öyle telaşlı bir dönemden geçiyorsunuz ki biraz rahatlamak sizin de hakkınız! Bu yüzden şimdi küçük bir plan hazırlayın ve hafta sonunu il dışında hatta bir adım daha öne geçerek ülke sınırları dışında geçirin! Tabii ki tek başınıza değil, en yakın arkadaşlarınızı hemen aramaya başlayın. Çok uzaklaşmak istemiyorsanız Çeşme’de son bir bekarlığa veda tatili yapabilirsiniz. Bir gece sabahlara kadar eğlenin ve çılgınlar gibi dans edin. Ya da atlayın uçağa ve Yunanistan’ın kapısını çalın, hoş bir tavernada kırılacak tabak bırakmayın! Bu sizin bekarlığa vedanız, yepyeni bir başlangıç için biraz uzaklaşmak mutlaka iyi gelecek.

greecesantorini

Geleneklerden Vazgeçemeyenlere…

Sabahlara kadar süren partiler, dansöz eğlenceleri ya da sürpriz geceler bekarlığa vedaların vazgeçilmez olabilir fakat ben gelenekçiyim, ailemle ve dostlarımla birlikte usulüne uygun bir kına gecesiyle veda etmek istiyorum bekarlığıma diyorsanız sizin için de pek çok kına gecesi alternatifi var. Arkadaşlarınıza bindallı kiralayıp kınalarınızı birlikte yakabilirsiniz. Ya da bir sıra gecesi ekibiyle anlaşmakla kına gecenize bir fark getirebilirsiniz. Kız arkadaşlarınız için hazırlayacağınız küçük hediyeler ise gecenin olmazsa olmazı.

kina-ikramlari

Hamam Sefasında Kurtlarınızı Dökün!

En yakınlarınızı toplasanız şöyle tarihi bir hamamda tefli, zilli bir bekarlığa veda organizasyonu yapsanız nasıl olur? Hemen hamam alternatiflerini araştırmaya başlayın ve bu küçük planı hayata geçirin. Yıllar sonra bekarlığa vedanızdan bahsederken yaşadığınız harika anları hatırlarken kahkahalara boğulacağınızı garanti edebiliriz.

edirne-hamam-45

 Felekten Bir Gece!

Hayatınızın geri kalanında böyle geceler bir daha yaşanmayacağına göre bekarlığa veda gecenizde gösterişli bir final yapmalısınız. İşe ünlü fasıl mekanlarını araştırmakla başlayabilirsiniz. Ya da şehrin en renkli tavernalarından birinde yakınlarınızla beraber sirtaki yaparken bekarlığa veda edebilirsiniz. Sabaha karşı kendinizi masaların üzerinde bulacağınız bir geceyle bekarlığa veda ederken yeni bir hayat için de son hazırlıklarınızı tamamlamış olacaksınız.

131394

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!