Bekarlığa Veda Partisi Aksesuarları

Kabul etmek lazım ki artık gelinlerin bekarlığa veda partisi damatların bekarlığa veda partilerinden çok daha havalı ve eğlenceli geçiyor. Çünkü her gelinin bekarlığa veda partisi rengarenk bir cümbüşe dönüyor. Geleneksel bir kına gecesinden ziyade, en yakın kız arkadaşlarıyla çılgın bir bekarlığa veda partisi düzenlemeyi tercih eden gelinler, bu partileri birbirinden orijinal ve birbirinden sevimli bekarlığa veda partisi aksesuarlarıyla unutulmaz birer anıya dönüştürüyorlar. Her bir bekarlığa veda partisi yeni sürprizler, yeni keşifler demek. Bütün bu yenilikleri görmek güzel de sıra size geldiğinde, ne yapacağınıza karar veremiyor musunuz? Şimdiye kadar yapılanlardan farklı bir şey mi arıyorsunuz? Kimsenin kullanmadığı bekarlığa veda partisi aksesuarlarını mı kullanmak istiyorsunuz? Mumlar, sabunlar, ojeler ve duvaklar tamam ama daha fazlası lazım diyorsanız işte size birbirinden güzel bekarlığa veda partisi aksesuarları önerilerimiz…

1- Aynalar – Bekarlığa Veda Partisi Aksesuarları

Kadınların çantalarından eksik etmedikleri şeylerin başında gelir küçük aynalar… Üzerinde adınızın yazdığı küçük ve sevimli aynaları partinize gelen arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

2-  Gözlükler – Bekarlığa Veda Partisi Aksesuarları

Bu özel gün için hazırlanmış üzerinde “Bride to be” yazan gözlüklerini parti günü aksesuarı olarak seçebilirsiniz. Bu renkli gözlükler güzel birer hatıra olacaktır.

3- Uyku Bantları  — Bekarlığa Veda Partisi Aksesuarları

Uyku bandı, özellikle kadınlar için özenle hazırlanmış süslü mü süslü olanlar, bekarlığa veda partiniz için ideal.

4- Fotoğraf Aksesuarları —- Bekarlığa Veda Partisi Aksesuarları

Partinizde kim bilir kaç yüz fotoğraf çekilecek ve bunların kaçı sosyal medyada paylaşılacak. Öyleyse bu fotoğraflara küçük bir dokunuş lazım. Bu sevimli aksesuarlarla çekilen fotoğrafları mutlaka tek bir yerde toplamayı unutmayın.

5- Kurabiyeler – Bekarlığa Veda Partisi Aksesuarları

Misafirlerinize ikram etmek üzere, günün anlam ve önemine uygun bu nefis kurabiyelerden hazırlatabilirsiniz.

6- Tişörtler

Partinizin tişörtlerini girişte dağıtarak herkesten bunları giymelerini de isteyebilirsiniz. Fotoğraf çektirmek için de giyilip daha sonra çıkartılabilir.

7- Kokular 

Küçük şişerde parfümler ya da çekmecelerde saklanacak lavanta kokuları… Üzerinde adınızın ve bekarlığa veda partinizin tarihinin işlenmiş olduğu küçük keseler içinde sunduğunuz bu lavanta kokuları güzel bir parti aksesuarı olacak.

7-Kokular

Seçenekler çok fazla. Yaratıcılık size kalmış. Büyük hediyeler de hazırlayabilirsiniz, küçük bütçelerle sevimli hatıralar da yaratabilirsiniz. Bekarlığa veda partisi aksesuarları bu günü hatırlatan özel anılar olacaktır.

 

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!