Bekarlığa Veda Partisi İçin Organizasyon Fikirleri

Evlilik masasında o malum soruya “evet” cevabını vermeden önce bekar günlerinize görkemli ve eğlenceli bir parti ile veda etmelisiniz.

Düğünden önceki en tatlı telaşlardan biri de bekarlığa veda partisidir. Herkes o günün nasıl olacağını, eğlencenin ne boyutta olacağını ve nasıl son bulacağını merak eder. Bekar günlerinize veda edeceğiniz bu son gece de özel ve son derece eğlenceli olmalıdır. Diğer partilerden farklı bir konsept seçmeniz, farklı ikramlarda bulunmanız ve çılgın bir eğlence anlayışı ile bu geceye yaklaşmanız hem sizin son bekar gününüzü hem de gelecek olan davetlileri bir hayli eğlendirecektir. İşte sizin için derlediğimiz Bekarlığa Veda Partisi için Organizasyon Fikirleri:

t1_Maori-Tattoos_535

Bekarlığa Veda Partisinde Davetlileri Dikkatli Seçin.

Zaten bu gece yakın arkadaşlarınızın olacağı ve hep birlikte eğleneceğiniz bir gece. Ancak eğlenmeyi seven, biraz çılgın, yer yer uçuk kaçık arkadaşlarınızı davet etmeniz gecenin çok daha eğlenceli olmasını sağlayacaktır.

mustehcen_ikramlar

İkram Seçimlerinde Biraz Çılgınca Davranın.

İç çamaşırı şeklinde cupcakeler, topuklu ayakkabı şeklinde pastalar, bekarlığa veda kurabiyeleri ve iç çamaşırı şeklindeki gecenin pastası. Hem eğlenceli ve keyifli görünecek hem de tatlı ihtiyacınızı karşılayacak ikramlar seçmenizde yarar var. Gece uzun ve eğleneceksiniz, enerjiyi yüksek tutmanız gerekir.

Eğer Evde Yapmayı Planlıyorsanız Süslemeyi de Biraz Abartabilirsiniz.

Makyaj malzemeleri şeklinde dekorlar, rengarenk duvar süsleri, elmas şeklinde ışıltılı süsler veya aklınıza gelen daha uçuk ne varsa evi süslemek için kullanabilirsiniz. Geline kraliçe tacı ve gelin için özel hazırlanmış bir koltuk yapmayı da unutmayın. Ayrıca rengarenk balonlara sevdiğinizle fotoğraflarınızı asabilir ve tavanda onların gezinmesini izleyebilirsiniz.

Eğer bekarlığa veda organizasyonunu bir mekanda yapmayı düşünüyorsanız bunu etkinliği başarıyla tamamlayacağına inandığınız, güvenli bir yeri tercih etmelisiniz.

?

Maskeli Balo Tarzında Bir Parti de Sizi Eğlendirecektir.

Mekanı belirledikten sonra bekarlığa veda gecenizi ufak bir maskeli baloya çevirebilirsiniz. Hatta gelin adayının tüm arkadaşları damat adayının fotoğrafını maske yaptırtıp takarak geline de güzel bir sürpriz yapabilir.

Peki kadınlar bu kadar eğlenirken erkeklerin eğlenmeye hakkı yok mu? Elbette var. Bir tekne partisi düzenleyebilirsiniz ya da şık bir gece kulübünde sabahlara kadar dans edebilirsiniz. Erkeklerin bu konuda sınırları daha geniş ve gönüllerince her şeyi yapabilirler. Hatta eğer izin kopartabilirseniz veya “ben bu işi gizli gizli hallederim” diye kendinize güveniyorsanız bol dansözlü bir mekanda olmanız gecenizi epey şenlendirecek ve keyifle bekarlığa veda etmenizi sağlayacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!