Beren Saatin Gelinliği

Uzun zamandır merakla beklenen, her adımları olay olan Kenan Doğulu ve Beren Saat’in düğünü nihayet gerçekleşti! Mutlu beraberliklerine her daim şahit olduğumuz çiftin birkaç kez ertelenen düğün tarihleri nihayet son bularak mutlu sona erdiler. Düğünün nerede olacağından Beren Saatin gelinliği ‘ne kadar merak konusu olan unsurlar hayranlarını da aşıp neredeyse herkesin diline pelesenk olmuştu. Bugün bu merak son buldu! Ünlü çift düğüne ait özel kareleri basınla paylaşınca meraklar da giderilmiş oldu.  Düğün ile ilgili detayları çok net göremesek de konsept ve Beren Saat’in gelinliği hakkında fikir sahibi olmuş olduk. Zaten en önemli kısmı da buydu. Oynadığı dizilerde bile en çok merak edilen şey giydiği kıyafetler olan Beren Saat’in kendi düğününde giydiği gelinliğin bu kadar merak edilmesine şaşırmamak gerek.

Kumsal Konsepti –  Beren Saatin Gelinliği

Ünlü oyuncu Beren Saat ve şarkıcı Kenan Doğulu’nun düğün töreni, gözlerden uzak Los Angeles’ın Malibu kumsalında gerçekleşti. Düğünün ilk fotoğraflarına baktığımızda, kumsal konsepti ferahlığı ve şıklığı ile göz dolduruyor. Bembeyaz bir kumsal, Beren Saat’in gelinliği ve aksesuarları, Kenan Doğulu’nun buz mavisi takımı ile üzerine oldukça düşünülmüş bir tören olduğunu da ispatlıyor. Doğal ve sade meteryallerle süslenmiş olan kumsalda çekilen fotoğraflar çiftin birbirlerine duyguğu aşkı bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. Malibu sahilinde gerçekleşen törene çiftin aileleri dışında yakın dostları da katıldı. Çiftin düğününe katılan ünlü isimler arasında; Kıvanç Tatlıtuğ, Ece Yörenç, Hilal Saral, Belçim Erdoğan ve Başak Dizer vardı.

Beren Saat Gelinliğini Nereden Aldı?–  Beren Saatin Gelinliği

Kumsal temalı bir düğün için Beren Saat’in gelinliği kusursuz görünüyor. Abartıdan ve gösterişten uzak ama sadeliği ile göz dolduruyor. Gelin adaylarının merakla beklediği tek konu Beren Saat’in gelinliğiyken, ilham alan da çok olur diye düşünüyoruz. Bu gelinlik birçok tasarımcının tasarımlarına yer veren Browns Bride’dan satın alındı. MIRA ZWILLINGER’a ait bu modelin adı ‘Jade’ Wedding Dress… Gelinliğin fiyatı ise 7.500 dolar. Kumsalda gerçekleşen bir düğün için Beren Saat’in gelinliğinden şapkasına, kullandığı aksesuarlardan takılarına kadar her şey kusursuz. Beren Saat’in gelinliğinin üst kısmı dantel ile hareketlendirilmişken, etek kısmı oldukça sade ve dökümlü.  Kolye ve küpesi gelinliği ile ahenk içerisinde.  Baştan aşağı beyazlar içerisinde olan Beren Saat’in şapkası ise gelinliğini bir tık daha şık gösteren çok önemli bir detay oluyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!