Beyaz Atlı Prensler İçin Beyaz Damatlık Modelleri

Hikayenin sonunda genç adam küçük bir öpücük konduruyor ve güzel prenses yıllar süren derin uykusundan o anda uyanıyor. Sizin masalınızın sonu da tıpkı çocukluk hikayeniz Uyuyan Güzel’deki kadar güzel bitiyor. Fakat sahne dekoru biraz farklı üstelik sizin masalınızda kötü kalpli büyücüler olmasa da tıpkı masallardaki kadar yakışıklı bir prens var. Her damat adayı gelinleri için gerçek bir prenstir ama sarayın ihtişamı ve gösterişini yansıtmak için beyaz bir damatlığa ihtiyaçları var. Biz de bu yazımızda beyazın asaletinden vazgeçemeyen damat adayları için beyaz damatlık modelleri konusundan bahsedelim istedik. İlk dansınızı ederken centilmen bir prensin havasını taşımak istiyorsanız beyaz damatlık modellerine bir göz atın deriz. İşte masalların büyüleyici atmosferini günümüze taşıyan birbirinden şık beyaz damatlık modelleri…

Cool Damatlar İçin… – Beyaz Damatlık Modelleri

Beyaz damatlık modelleri arasında en çok tercih edilenler cool bir hava estirenler belki de. Damat stiline hoş bir çizgi getiren beyaz damatlık modelleri, her genç kızın hayallerini süslese de birçok damat adayı beyazdan uzak durma çabasında. Beyler, beyaz damatlıklar sandığınızın aksine en az siyah kadar keskin hisler uyandıran modellerden. Siz yeter ki ona gereken özeni göstererek size en çok yakışan modeli bulun. Son yıllarda damat tıraşının popülerliğini yitirmesi ve kirli sakalların atağa geçmesi, en çok beyaz damatlık modellerini tercih edenlerin işine yaramış gibi görünüyor.

p19ce6003q1mm81q51vec5d8o6b7

Ketenin Karşı Konulamaz Rahatlığı – Beyaz Damatlık Modelleri

Birkaç haftaya ilkbaharın ilk günlerine rastlayacağımız günlerde keten beyaz damatlık modellerinden bahsetmemek olmaz. Özellikle damatlığın içerisinde rahat edemeyeceğini düşünen damat adayları için kurtarıcı bir rol üstlenen keten kumaşlar da kendini en çok beyaz damatlık modelleri üzerinde gösteriyor. Gökyüzünün renklerini de gömleğinize taşırsanız istediğiniz görünüme kavuşmanızda hiç bir engel kalmayacaktır.

Denizi Sevenlere Özel

Marin temalı düğünlerin hayatımıza girmesinin üstünden çok zaman geçmese de, biz beyaz damatlıkların mavi kravat modelleriyle olan uyumuna çoktan alıştık. Birazdan derin maviliklere doğru demir alacakmış gibi bir havayı düğünün orta yerine getiren denizci damatlara en güzel beyaz damatlık modelleri eşlik ediyor. Marin temasının en güçlü rengi mavi ise küçük aksesuarlara taşınarak göze hitap eden bir şıklığın altı çiziliyor.

Siyah-Beyaz Şıklık

Siyahın asilliğinden vazgeçemiyor ama beyaz damatlık konusunda da ısrar ediyorsanız siyah-beyaz damatlık modelleri iyi bir seçenek olabilir. Üstelik şık duruşlarıyla da oldukça hoş bir izlenim yaratıyorlar. Damatlık modelleri konusunda iddialı bir yere sahip olan Vakko’nun 2014 koleksiyonunda da siyah-beyaz damatlıklara hatrı sayılır bir yer verilmiş. Seçiminizi yapmadan önce mutlaka göz atmalısınız.

Kaliteden Vazgeçemeyenlere

Muhteşem Gatsby hikayesinin hepimizi etkilediği bir gerçek. İlk çekiminin 1974’te yapıldığı filmin 2013’te Leonardo Di Caprio’yla yeniden hayat bulmasıyla beraber filmdeki nefes kesen performanslar kadar gösterişli kıyafetler de kendinden söz ettirmeyi başardı. Özellikle Jay Gatsby’nin giydiği beyaz takım, damatlık modellerine de ilham oldu. Modern prens hikayelerinin etkisini yaratan beyaz damatlıklar aradığınız Gatsby şıklığını kapınıza getirecek, bizden söylemesi.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!