Bindallı Modelleri

Kına gecesinde giyilen bindallı modelleri arasından hangileri en moda ve ünlülerin tercihleri neler gelin bir göz atın.

Erkeklerin bekarlığa veda partisi varsa, kadınların da kına gecesi var. Evliliğe adım atmadan önce gelin adaylarının kadın kadına birlikte eğlendiği bu eğlenceli gece, son dönemde düğün kadar büyük önem taşımaya başladı. Özellikle tanınmış ünlü isimlerin düzenlediği gösterişli kına geceleri, kadınların bu özel gecelerine daha da özenmelerine neden oluyor. Yakında kına gecesi olacak gelin adaylarından biriyseniz ve bindallı modelleri arasından hangisini giyeceğinize karar vermediyseniz, önerilerimize kulak verebilirsiniz.

Kız tarafının düzenlediği kına geceleri, iyi organizasyon olunduğunda düğün kadar renkli gözükebiliyor. Artık en ufak detaylar için bile yaratıcı fikirler bulunuyor. İkramlıklar için küçük kutular, misafirlere dağıtılan renkli kına keseleri, mumlar, mendiller ve kırmızı tülden yapılmış kına taçları gibi birçok yenilik kına gecelerinin vazgeçilmezi olmuş durumda.

Kına gecesi için alınan elbise kadar kına yakma sırasında giyilen bindallı da kadınların en dikkat ettiği detaylardan biri. Farklı birçok modelde satılan bindallı çeşitleri arasında kırmızı ve bordo tonlarında olanlar daha çok tercih ediliyor. Şunu da es geçmeyelim, kına gecesinin vazgeçilmezi olan bindallı, gelin adaylarına Hürrem havası da katıyor. Düğün gecesinde giyilen gelinlik nasıl olmazsa olmaz bir detaysa, bindallı da kına gecelerinde neredeyse zorunlu olmuş durumda.

Bindallı modelleri arasında kaybolmamak için önceden renk seçiminize karar verebilirsiniz. Çünkü hepsi birbirine benzese de her renkte farklı birçok bindallı modeli bulunuyor. Son yılların modasına bakacak olursak ünlü isimler bindallı seçimlerini çoğunlukla kırmızı, pembe ve mor tonlarında yapmışlar. Bu sene içinde kına gecesi yapacaksanız bu modelleri tercih edebilirsiniz.

aD6abR

Bindallı satın alırken elbiseli yerine şalvarlı modelleri de tercih edebilirsiniz. Genellikle elbiseli modeller tercih edilse de bazı adetlere göre 3-5 kostüm değiştiren gelin adayları, şalvarlı modelde bindallıları da giymeden edemiyor. Kimisi kilolu gösteriyor diye tercih etmese de daha rahat etmek için kullanan da oluyor.

ylXvka

Kına gecesinde giydiğiniz elbiseyi çıkarmak istemiyorsanız, elbise üzerine giyilebilen bindallı modelleri de bulunuyor. Böylece giyip çıkarırken vakit kaybetmemiş oluyorsunuz. Ayrıca oynayıp kurtlarınızı dökmek için size daha çok zaman kalmış oluyor. Elbise üzerine giyilebilen bindallı modellerinin de birçok rengi mevcut. Elbisenizin rengine en uygun olanını seçerek kombin yapabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz bindallı’dan sonra kostümü tamamlayıcı olarak şık bir fes de saçtaki yerini alıyor. Muhteşem Yüzyıldan sonra daha da moda olan saç aksesuarları, festen daha çok kullanılmaya başladı. Saçtan alına doğru düşen taşlı bir aksesuar, bindallı seçiminize daha çok yakışacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!