Bir Gelin Saçı Aksesuarı Olarak Çiçek

Gelin saçı denildiğinde aklınıza ilk gelen sımsıkı topuzlar mı? O halde biraz yaratıcı olmanın vakti geldi de geçiyor. Klasik gelin saçı modellerinden sıkılıp yeni arayışlar içerisine girdiyseniz size taze bir bahar havası getirecek çiçek modellerine ne dersiniz? Açık bir saç ya da topuz… Gelin saçınız nasıl olursa olsun ona uygun bir çiçek modeliyle bambaşka bir görünüme kavuşabilirsiniz. Gelin saçı için çiçek modellerini araştırdık ve gelin saçının sizin için ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden birbirinden güzel çiçek modellerini bir araya topladık.

Siz de gelin saçı modeliniz için aksesuar olarak çiçek kullanmayı düşünüyorsanız saçınızın rengi, uzunluğu, nasıl bir saç modeli olacağı gibi detayların önemli olduğunu unutmayın. Seçim yaparken bu detayların hepsini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Size yol gösterecek birkaç öneri için ise yazımıza göz atmanız yeterli.

1- Koyu renk saçlar için beyaz orkideleri tercih edebilirsiniz. Özellikle bahar ve yaz aylarında yapılan düğünler için canlı çiçekler açık saç modelleriyle muhteşem bir görüntü yaratıyor. Doğallığınızı yansıtacak çiçek modelinizi seçin ve gelin saçınıza uygulatın.

2- Sade törenler için alttan toplanmış topuzlara minik çiçekler serpiştirebilirsiniz. Bir gelinin en özel aksesuarı aslında saçları bunu biliyoruz. Fakat düğün günü gelin saçı için şık detaylara ihtiyaç duyabilirsiniz işte bu durumda imdadınıza çiçek modelleri yetişiyor. Eğer saç renginiz açık tonlardaysa toz pembe ve sarıların iç içe girdiği minik güllerle topuzunuza renk katabilirsiniz.

3- Gelin saçı için çiçek modelleri o kadar geniş bir yelpazeye sahip ki bazen sizi kararsızlığa sürükleyebilir. Siz de gelin saçınız için çiçek kullanmak istiyor ama bir türlü karar veremiyorsanız saç modelinize uygun olanları kuaförünüz ile birlikte seçebilirsiniz.

4- Gelin saçı için çiçek seçerken saç modelinizin nasıl olacağı da oldukça önemli. Örneğin saçınızın boyu kısaysa alttan tutturulmuş bir topuz ile güzelliğinizi tamamlayabilirsiniz. Böyle bir saç modeli için de çiçeklerden yapılmış bir taç kullanabilirsiniz.

5- Saçlarınızın özgürce dans edeceği hareketli lülelere ne dersiniz? Gelin saçınızın şıklığına şıklık katacak çiçek modelini dalgalı saçlarınıza iliştirebilir gelinliğinizin büyüsünü bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Hayalinizde bir de kır düğünü yapmak varsa o hayale en çok bahar çiçekleriyle süslenmiş bir gelin saçı yakışacaktır, emin olabilirsiniz.

6- Romantik bir gelin adayı mısınız? İşte sizi yansıtan bir prenses saçı modeli. Üstelik çiçeklerle süslenmiş. Derli toplu saçları seviyorsanız saçınızın güzelliğine eşlik etmesi için gelin saçınızda gülleri kullanabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!