Bir Tatlı Telaş: Düğün Alışverişi

Yeni bir hayat bu, ailenizden ayrıldığınız için biraz hüzünlü biraz buruk ama  çokça mutlu. Sevdiğiniz kişiyle yeni bir hayata başlıyorsunuz, her şey mükemmel olmalı, eviniz de öyle. Düğün alışverişi yapmak en tatlı telaş. Birlikte geçireceğiniz hayatı en baştan beraber kuruyorsunuz. Yemek takımları, çatal-bıçaklar, fincan takımları, kahvaltılıklar ve havlular… Düğün alışverişi yapmak zahmetli, aynı zamanda keyifli. İşte düğün alışverişi yaparken almanız gerekenlerin listesi…

1- Yemek Takımları

Günlük yemek takımları ve misafir takımları ayrı alınmalı. Baş başa yemekler için kuracağınız sofraların yemek takımı da en az misafirler için aldığınız kadar şık olmalı çünkü en özel anlarınızın ortağı olacaklar. Misafir için alacağınız yemek takımlarını seçerken titiz olduğunuz kadar kırılmalara karşı parçalarını rahatlıkla bulabileceğiniz markaları seçmenizde fayda var.

2-Tencere Takımları

Lezzetli yemekler, hünerli ellerden çıkar! Maharetli sofraların kurulması için ise, düğün alışverişinde kaliteli ve doğru tencere takımlarının alınması gerekiyor. Günlük kullanım için çelik, nefis pilavlar için seramik ve kahvaltının baş tacı omletler için yapışmaz tavalar… Alışveriş sırasında hem sağlıklı hem de kaliteli seçimler yapmayı unutmayın!

3- Çatal-Bıçak Takımları

Düğün alışverişinde çatal-bıçak alırken de yemek takımları gibi günlük kullanım için ayrı, misafirler için ayrı set alınmalı. Günlük kullanım setleri sık kullanım nedeniyle çizilebilir ve misafirler için kullanmak doğru olmayabilir. Düğün için alışveriş yaparken misafirler için aldığınız çatal-bıçak takımınızın yemek takımınızla uyumlu olmasına da özen göstermelisiniz.

4- Nevresim Setleri, Yatak Örtüleri ve Battaniyeler

Belki de en renkli düğün alışverişi, yatak odası için yapılanlar. Rengarenk nevresim takımları, şık yatak örtüleri ve beraber izleyeceğiniz filmlerin 3. konuğu battaniyeler var bu alışverişin içinde. Yatak odası için düğün alışverişi yaparken en çok dikkat etmeniz gereken şey, aldığınız her ürünün sağlıklı kumaştan üretilmesi.

Hem bütçenize hem zevkinize göre alışveriş yapın ve düğün alışverişi yaparken telaştan unutmamanız gereken şeyler için hazırladığımız alışveriş listesine göz atmayı unutmayın!

Mutfak Gereçleri :

12 Kişilik Yemek Takımı (Misafir Takımı)

6 Kişilik Yemek Takımı (Günlük Kullanım İçin)

12 Kişilik Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı (Misafir Takımı)

6 Kişilik Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı (Günlük Kullanım İçin)

Seramik Tencere Seti

Çelik Tencere Seti

Sahan Seti

Teflon Tava Seti

Çay Bardağı Takımı

Fincan Takımı

Çaydanlık

Düdüklü Tencere

Tepsi Takımı

Kepçe Takımı

Çatal-Bıçak Takımı

Meyve Bıçağı Seti

Kahvaltılık Saklama Seti

Kek Kalıbı

Baharat Takımı

Tuzluk-Biberlik

Yağlık-Sirkelik

Saklama Kavanozları

Salata Kaseleri

Çerez Takımı

Makarna Süzgeci

Limon Sıkacağı

Derin Plastik Kaplar

Rende

Oklava

Merdane

Elek

Havan

Kesme Tahtası Ve Nihale

 

Ev Tekstili :

Yatak Örtüsü

Pike Takımı

Nevresim Takımı

Battaniye

Uyku Seti

Masa Örtüsü

Bornoz Takımı

Havlu Takımı

Yorgan,Yastık

Salon İçin Örtü Takımı

 

Elektrikli Ev Aletleri :

Elektrikli Süpürge

Ütü

Su Isıtıcısı

Çay Makinesi

Mutfak Robotu

Tost Makinesi

Saç Kurutma Makinesi

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!