İÇİNDEKİLER

İçindekiler

DüğünYardımcısı.com editörleri olarak İstanbul düğün mekanları incelememiz ile karşındayız. İstanbullu çiftlere özel olarak hazırladığımız bu içeriğimiz; düğün salonları ve kır düğün mekanları dahil olmak üzere, tüm konseptlerdeki fiyatları barındırıyor. İstanbul düğün, kına gecesi yerleri ve nişan için cafeler hakkında da bilgiler bulabileceğin yazımızda indirim fırsatları ve kampanyalar da yer alıyor.

İstanbul Düğün Fiyatları

Sitemize özel indirimli İstanbul düğün fiyatları ve kampanya fırsatları hakkında bilgi almak için ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımızı aramalısın. Son olarak İstanbul düğün ve dış çekim fotoğrafçıları özelindeki indirim fırsatları da seni cezbedebilir. “Ücretsiz Teklif Al” butonları sayesinde bu kampanyalı fiyatları anında görüntüleyebilirsin.

İstanbul düğün mekanları ve kır düğün salonları incelememize başlamadan önce şehri iki kolda inceleyeceğimizi belirtelim. Anadolu ve Avrupa Yakası düğün yerleri özelindeki fiyatları keşfetmek için sayfayı aşağıya doğru kaydırabilirsin. Tarafımıza en çok sorulan soruyu yanıtlayarak başlıyoruz; “İstanbul, Avrupa Yakası’nda düğün fiyatları ne kadar?

Avrupa Yakası’ndaki En İyi Düğün Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Boğazı manzaralı lüks bir düğün gecesi hayali kuranlar veya sade bir düğün gecesi ile dünya evine adım atmayı düşleyenler… Avrupa Yakası içerisinde barındırdığı düğün mekanları ve kır düğün salonları ile her bütçeye hitap ettiği gibi her zevke de hitap ediyor. Beşiktaş düğün mekanları ise Avrupa Yakası özelindeki en popüler tercih olarak öne çıkıyor. Ancak bu tercih aynı zamanda bölgedeki en tuzlu tercihlerden bir tanesi.

Portaxe Sarıyer İstanbul Düğün Fiyatlarıİstanbul Boğazı manzaralı bir düğüne ne dersin? Portaxe'i keşfetmek için hemen tıkla.

Sarıyer, Bakırköy ve Fatih düğün mekanları ise kendilerine has düğün mekanları ile misafirleri kabul ediyor. Ortalama fiyatları bünyesinde bulunduran ilçeler; manzaraları ve tarihi dokuları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Başakşehir ve Gaziosmanpaşa ise hem uygun fiyatları hem de kaliteli hizmeti sunması ile biliniyor. GOP olarak da bilinen Gaziosmanpaşa, sınırları içerisindeki düğün yerleri ile bölgedeki çeşitliliği sağlıyor.

Aşağıdaki tabloda Avrupa Yakası düğün fiyatları ile alakalı ortalama değerleri inceleyebilirsin;

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Avcılar 30 TL 50 TL
Beşiktaş 100 TL 150 TL
Bakırköy 60 TL 80 TL
Başakşehir 40 TL 60 TL
Fatih 60 TL 100 TL
Gaziosmanpaşa 30 TL 50 TL
Sarıyer 80 TL 100 TL
Bayrampaşa 10 TL 30 TL
Esenler 30 TL 50 TL
Şişli 60 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Avcılar Kır Düğün Salonları ve Fiyatları

Kır düğünü mekanları ve düğün salonları ile revaçta olan Avcılar, deniz manzaralı düğün yerleri ile İstanbullu çiftlerin ilgisini çekiyor. Buna ek olarak Avcılar’da düğün fiyatları, 30 TL'den başlıyor. DüğünYardımcısı.com editörleri olarak “Fiyat / Performans” açısından ilçeyi farklı bir kefeye koyabiliriz.

Baler Garden Avcılar Kır Düğünü Fiyatları İstanbulHem uygun fiyatlı, hem de deniz manzaralı. Baler Garden fiyatları bir tık uzağında.

Eğer sen de hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir düğün organizasyonu düzenlemek istiyorsan Avcılar ilçesini daha detaylıca araştırmalısın. En iyi İstanbul düğün mekanları arasında gösterilen Baler Garden, Salon Armoni ve Gölpark Davet ise incelemeni önerdiğimiz yerler arasında sıralanıyor.

Esenler Kır Düğün Salonları

İstanbul, Esenler konumunda otelde düğün mekanları ve düğün salonları çoğunlukta bulunuyor. Esenler düğün fiyatları ise İstanbul düğün fiyatları ile karşılaştırıldığında ortalamanın altında bir maliyet sunuyor. Geniş çaplı düğün organizasyonları için sıkça tercih edilen ilçe; ulaşım olanakları ile de İstanbullu çiftlerin yüzünü güldürüyor.

Ramada Plaza İstanbul Tekstilkent Otelde Düğün Fiyatları EsenlerEsenler'in en şık oteli Ramada Plaza, DüğünYardımcısı.com'a özel fiyatlarıyla seni bekliyor.

Esenler’de düğün fiyatları 30 TL ile 80 TL bandında değişkenlik gösteriyor. Ancak bu fiyatları etkileyen bazı faktörler olduğunu da belirtelim. İlçedeki en net düğün fiyatları ve aktif düğün kampanyaları için organizasyon planlamacılarımız ile görüşebilirsin. DüğünYardımcısı.com olarak bu görüşmelerden hiçbir ücret talep etmiyoruz!

Fatih Düğün Otelleri ve Fiyatları

Tarihi düğün mekanları, teknede düğün olanakları ve birbirlerinden ihtişamlı düğün otelleri. İstanbullu çiftlere Fatih ilçesi sınırları içerisinde birçok düğün konsepti en kaliteli hali ile sunuluyor. Fatih’te düğün fiyatları ise 80 TL’den başlıyor. Konseptlere bağlı olarak farklılık gösteren fiyatları, yazımız içerisindeki yönlendirmeler sayesinde öğrenebilirsin.

Reji By Kalyon Otelde Düğün Fiyatları Fatih İstanbulTarihi İstanbul surları arasında unutulmaz bir düğün gecesi için ücretsiz fiyat teklifi al.

Eresin Hotels Topkapı, Reji by Kalyon Hotel ve Radisson Hotels ise en popüler İstanbul düğün mekanları arasında gösteriliyor. İstanbul teknede düğün konsepti özelindeki yıldız isim Bosphorus Organization da Fatih ilçesinde yer alıyor.

Bayrampaşa Otel Düğünleri ve Kır Düğün Mekanları

Bayrampaşa düğün mekanları ile karşındayız. Lionel Hotel, Beyaz Çırağan ve Alvina Davet üçlüsü ile popüler olan ilçe, her bütçeye uygun fiyatları ile de öne çıkıyor. 30 TL’den başlayan Bayrampaşa’da düğün fiyatları, aynı zamanda dönemlik indirimleri ile de DüğünYardımcısı.com kullanıcıları tarafından ilgi ile takip ediliyor.

Lionel Otelde Düğün Fiyatları Bayrampaşa İstanbulLionel Hotel'in düğün paketlerini keşfetmek için hemen tıkla, indirimler burada.

Bu mekanlara ek olarak Alize Düğün ve Davet Salonu ile Mihver Davet Evi, en iyi Bayrampaşa, İstanbul düğün salonları arasında sıralanıyor. Ayrıca ilçede yemekli düğün konsepti özelinde birçok farklı lezzetler de misafirlerin beğenisine sunuluyor.

Beylikdüzü Kır Düğün Salonları ve Fiyatları

En popüler İstanbul düğün salonları incelememize Beylikdüzü ilçesi ile devam ediyoruz. Avrupa Yakası’nın hızlı bir gelişim gösteren konumu, İstanbullu çiftlere sunduğu birbirlerinden modern düğün yerleri ile de gelişmişliğini gösteriyor. Deniz manzaralı düğün mekanları ile yoğun bir talep gören Beylikdüzü, yemekli düğün fiyatları 40 TL’den başlıyor ve de cep yormuyor.

Saklı Deniz Beylikdüzü Düğün Fiyatları İstanbulBeylikdüzü'nün en ferah kır bahçesi, en özel gecen için kapılarını açıyor. Hemen incele.

Villa Rose, Deniz Bahçe, Saklıdeniz, Valentine ve Ata Garden ise en iyi Beylikdüzü, İstanbul düğün salonları listesinde üst sıralarda yer alıyor. Ayrıca Beylikdüzü merkezinde bulunan Ansu Davet Salonları da incelenmesi gereken uygun fiyatlı İstanbul düğün mekanları arasında bulunuyor.

Sarıyer Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Yemyeşil bir bahçe, masmavi bir deniz… İstanbul düğün mekanı seçimi için Sarıyer konumunu tercih eden İstanbullu çiftler, hem manzaraya hem de doğaya doyuyor. Peki sen de yaşamındaki en özel geceyi İstanbul Boğazı manzaralı Sarıyer düğün mekanları kılavuzluğunda geçirmek ister misin? Cevap “Evet!” ise seni hemen en iyi Sarıyer kır düğün salonları listesine doğru yönlendirelim.

Yıldız Hisar Tesisleri Sarıyer Düğün Fiyatları İstanbulManzarası, aranjmanları ve dekorasyonuyla öne çıkan Yıldız Hisar'ı kesinlikle incelemelisin.

Kişi başı başlangıç olarak Sarıyer'de düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor. Ayrıca birçok uzmanda birçok Sarıyer düğün yerini öne çıkarıyor. Bu bağlamda Spicy İstinye, Villa Ozan ve Beyaz Konak en çok tercih edilen Sarıyer düğün salonları listesinde üst sıralarda bulunuyor. Ayrıca Yıldız Hisar Tesisleri, Boğaz Bahçe, West 34, Secret Garden ve Portaxe ise incelemeni önerdiğimiz Sarıyer düğün mekanları arasında sıralanıyor.

Anadolu Yakası’nın En Çok Tercih Edilen Düğün Mekanları ve Fiyatları

Anadolu Yakası ile en iyi İstanbul düğün yerleri incelememize devam ediyoruz. Kadıköy ve Adalar bölgesindeki düğün mekanları ile büyük bir sükseye sahip olan yaka, görsel anlamda da kusursuz düğün salonları barındırıyor. Geniş bir skalaya yayılmış olan Anadolu Yakası düğün fiyatları ise İstanbullu çiftleri bir hayli memnun ediyor. Peki, en uygun fiyatlı Anadolu Yakası, İstanbul düğün mekanları listesi hangi ilçelerden oluşuyor?

Şile ve Pendik ilçeleri; kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunması ile Anadolu Yakası, İstanbul düğün mekanları arasında farklı bir yere sahip. Ayrıca Sultanbeyli, Sancaktepe, Tuzla, Maltepe ilçeleri de uygun fiyatlara kaliteli düğün hizmeti sunan ilçeler arasında sıralanıyor. Beykoz, Üsküdar ve Ataşehir ise ortalama üzerindeki düğün fiyatları ile biliniyor.

Aşağıdaki tabloda Anadolu Yakası, İstanbul düğün fiyatları ile ilgili ayrıntıları inceleyebilirsin;

İlçe Hafta İçi Hafta Sonu
Kadıköy 80 TL 120 TL
Adalar 60 TL 100 TL
Şile 30 TL 50 TL
Pendik 10 TL 30 TL
Sultanbeyli 10 TL 30 TL
Sancaktepe 10 TL 30 TL
Tuzla 10 TL 30 TL
Beykoz 60 TL 100 TL
Ataşehir 60 TL 80 TL
Üsküdar 80 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı başlangıç fiyatlarıdır. Taleplere göre farklılıklar gösterebilir.

Beykoz'un En Uygun Kır Düğün Mekanı

Teknede düğün, İstanbul Boğazı manzaralı düğün, açık hava düğünü ve kır düğün salonları… Anadolu Yakası özelinde Beykoz, İstanbullu çiftlere geniş bir düğün konsepti yelpazesi sunuyor. Beykoz’da düğün fiyatları ise ortalama olarak 50 TL ile 150 TL bandında seyrediyor. Peki en iyi Beykoz, İstanbul düğün yerleri hangileri?

Çavuşbaşı Kasrı Düğün Fiyatları Beykoz İstanbulÇavuşbaşı Kasrı yönetiminden dakikalar içerisinde düğününe özel ücretsiz fiyat al. Hemen tıkla.

Ceremony Kanlıca, Boğaz Garden, Enorme Jardin, Koru Bahçe, Senfoni Garden ve Çavuşbaşı Kasrı DüğünYardımcısı.com kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca Ivory Wedding Venue, Cess Wedding, Rustik Kır Düğünü ve Villa Amikos da en popüler Beykoz düğün mekanları arasında sıralanıyor.

Pendik Kır Düğün Salonları ve Fiyatları

Uygun fiyatları ve bol düğün salonu seçenekleri ile Pendik, sadece İstanbullu değil Kocaelili çiftler tarafından da rağbet görüyor. Sınırları içerisindeki düğün salonları ile ferah bir atmosfer sunan ilçe, kapasite yönünden de misafirleri memnun ediyor. İstanbul, Pendik düğün fiyatları ise 10 TL gibi cüzi bir miktardan başlıyor.

Crowne Plaza İstanbul Asia Otelde Düğün Fiyatları PendikKaliteyi uygun fiyata yaşamak isteyenler için harika bir öneri; Crowne Plaza İstanbul Asia.

En uygun fiyatlı İstanbul düğün salonları listesine de birden fazla mekan sokmayı başaran ilçede, birden fazla indirim kampanyası da bulunuyor. Pendik’te indirimli düğün fiyatları hakkında bilgi vermek için ise ücretsiz hizmet sunan organizasyon planlamacılarımız aramanı bekliyor.

Ümraniye Düğün Mekanları ve Fiyatları

En popüler Anadolu Yakası, İstanbul düğün salonları incelememizde rotamızı Ümraniye bölgesine çeviriyoruz. İlçe, hem uygun fiyatlı hem de gösterişli bir düğün gecesi geçirmek isteyen İstanbullu çiftler tarafından sıkça incelenen mekanlar barındırıyor. Ortalama 30 TL’den başlayan Ümraniye'de düğün fiyatları, İstanbul düğün fiyatları düşünüldüğünde ise gayet makul bir düzeyde seyrediyor.

Aşkın Davet Balo Salonları Düğün Fiyatları Ümraniye İstanbulAşkın'dan DüğünYardımcısı.com'a özel ücretsiz fiyat teklifi almak için görsele dokunabilirsin.

Aşkın, Asmina ve Elisa markaları ise en iyi Ümraniye düğün salonları arasında liderlik koltuğunu paylaşıyor. Ayrıca Salon Zigana, Neşe Düğün Sarayı ve Vuslat Düğün Salonu da en popüler Ümraniye düğün yerleri listesinde yer alıyor. Tüm bunlara ek olarak Ümraniye düğün otelleri arasında ise Bof Hotels başı çekiyor.

Kartal Düğün Otelleri ve Fiyatları

Natürel bir düğün konsepti düşünen İstanbullu çiftler, Kartal ilçesi sınırlarındaki kır düğün salonları özelinde sıkı araştırmalar yapıyor. Aydos Ormanı Düğün Davet ve Forest Garden Aydos ise en popüler Kartal kır düğünü yerleri arasında öne çıkıyor. Peki, Kartal’da düğün fiyatları ne kadardan başlıyor?

Aydos Ormanı Düğün & Davet Fiyatları Kartal İstanbulKişiye özel aksesuarları ve kaliteli hizmet anlayışıyla Aydos Ormanı'nı kesinlikle incelemelisin.

Organizasyon tarihi, katılımcı sayısı ve mekandan talep edeceğin taleplere göre Kartal’da düğün salonu fiyatları değişebiliyor. Ancak kişi başı düğün maliyeti için ortalama 40 TL rakamını sana sunabiliriz. Ayrıca Kartal merkezli Pembe Köşk Düğün Davet Salonu da incelemeni önerdiğimiz bir diğer popüler düğün mekanı.

Ataşehir Düğün Salonu ve Fiyatları

En iyi Anadolu Yakası, İstanbul düğün salonları incelememize Ataşehir ile noktayı koyuyoruz. Peki, son zamanlarda İstanbullu çiftler tarafından oldukça yoğun bir ilgi gören Ataşehir’de düğün fiyatları ne kadar? DüğünYardımcısı.com ziyaretçileri tarafından sıkça sorulan bu soruyu en güncel düğün fiyatları ile cevaplayalım; 30 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

Dedeman Bostancı İstanbul Otelde Düğün Fiyatları AtaşehirAnadolu Yakası'nın en şık düğün otelinden ücretsiz fiyat teklifi almak için buraya.

Taç Spor Kulübü kılavuzluğundaki Golden Chef başta olmak üzere birçok düğün yeri de Ataşehir’in popülerliğini arttırıyor. Ayrıca Ataşehir konumlu Bof Hotels ile birlikte Dedeman Bostancı Hotel en iyi İstanbul düğün otelleri arasında gösteriliyor. Tüm bu İstanbul düğün mekanları özelindeki aktif kampanyaları ve indirim fırsatları ise bir tık uzağında yer alıyor.

“Ücretsiz Teklif Al” butonları sayesinde dakikalar içerisinde işletmeler tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel indirimli İstanbul düğün fiyatlarını görüntüleyebilirsin.

İstanbul Düğün Dış Çekim Fotoğrafçısı Fiyatları

İstanbullu çiftler tarafından en çok merak edilen bir diğer konu ise dış çekim düğün fotoğrafçıları. En iyi İstanbul düğün yerleri incelemesi ardından seni en iyiler ve en merak edilenler ile karşılaştırmaya son hız devam ediyoruz. En az düğün mekanı seçimi kadar önemli olan bir diğer konu olan dış çekim düğün fotoğrafçısı için önerilerimiz ile karşındayız. Ayrıca sana birkaç önerimiz de olacak :)

DüğünYardımcısı.com ziyaretçileri tarafından bizlere en çok yöneltilen soru ile seni bilgilendirmeye başlayalım; İstanbul düğün fotoğrafçıları ve dış çekim fiyatları ne kadar? Bu soru içerisinde tek bir doğru cevap bulunmuyor ancak ortalama fiyatları vererek bu konudaki merakını giderebiliriz. Talep ettiğin hizmetlere ve servislere bağlı olarak İstanbul düğün dış çekim fotoğrafçıları fiyatları 750 TL ile 2500 TL civarında değişkenlik gösteriyor.

Aytuğ Ulutürk Photography İstanbul Düğün Fotoğrafçısı & Dış Çekim FiyatlarıAytuğ Ulutürk'ün geçmiş çalışmalarını incelemek için de görsele tıklayabilirsin.

Nesillerden nesillere aktarılacak baktıkça o günkü heyecan hatırlanacak düğün fotoğrafları için en profesyonel isimler ile çalışmak istediğini biliyoruz. Bu bağlamda en iyi İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında gösterilen firmaları aşağıya kaydırarak inceleyebilirsin.

By Yekta Wedding Photography

Merkezi Şişli ilçesinde bulunan By Yekta Wedding Photography, bugüne kadar somutlaştırdığı düğün anları ile İstanbullu çiftlerin beğenisini kazanmış durumda. Kendine has bir stili olan İstanbul düğün dış çekim fotoğrafçısı, birçok farklı türde de İstanbullu çiftlere hizmet sunuyor. Trashday, save the date, düğün albümü, düğün belgeseli ve düğün klibi bu hizmetler arasında sıralanıyor.

By Yekta Wedding Photography İstanbul Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı FiyatlarıBy Yekta Wedding'in DüğünYardımcısı.com okuyucularına özel fiyat fiyat teklifi için buraya.

Başlangıç paketi fiyatı 1500 TL’den başlayan By Yekta Wedding Photography ile iletişime geçmek ise çok kolay. Hiçbir ücrete tabii tutulmayacağını hatırlatarak danışmanlık servisimiz ile irtibat kurman durumunda firma ile iletişime geçebilirsin. Ayrıca bu görüşmeler esnasında İstanbul düğün fotoğrafçısı tarafından sitemize özel sunulan indirimli fiyatları da öğrenebilirsin.

Ebru Aydemir Photography

En iyi İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında gösterilen bir diğer isim ile devam ediyoruz; Ebru Aydemir. Kadıköy merkezli çalışan ve talep durumunda Türkiye’nin her ilinde hizmet verebilen Ebru Aydemir Photography, ölümsüzleştirdiği düğün portreleri ile ustalığını konuşturuyor. Genellikle dış çekim düğün fotoğrafları için tarihi mekanlar kullanan İstanbul düğün fotoğrafçısı, talebine göre farklı çekim mekanları da sunabiliyor.

Başlangıç paketi için 1500 TL talep eden Ebru Aydemir, hazırladığı düğün belgeselleri ile de bir hayli sükse yaratmış durumda. Ayrıca popüler İstanbul düğün fotoğrafçısı; kına gecesi, nişan & söz töreni ve mezuniyet partileri için de konsept çekimler yapabiliyor. Ebru Aydemir Photography kampanyalı düğün paketi fiyatı ve irtibatı için tamamen ücretsiz organizasyon yardımcılarımız ile görüşmelisin.

En popüler İstanbul dış çekim & düğün fotoğrafçıları için buraya!

İstanbul Kına Mekanları ve Organizasyon Fiyatları

İstanbul düğün mekanları ve İstanbul düğün fotoğrafçıları hakkında en detaylı bilgileri seninle paylaştık, ya kına gecesi? Sen de nedimelerin ile birlikte dillere pelesenk olacak bir kına gecesi düzenlemek ister misin? O zaman kına organizasyonu için ilk adımları atmak adına doğru yerdesin. Öncelikle sana şu soruyu soralım; Kaç kişilik bir kına gecesi organizasyonu düşünüyorsun?

Asmina Balo Davet Salonu Kına Gecesi Fiyatları Ümraniye İstanbulAsmina Balo Salonu'nun geniş kapsamlı kına paketlerini inceledin mi? Olanakları hemen keşfet.

İstanbul kına mekanları fiyatları özelinde katılımcı sayısı belirleyici bir nitelik rolü oynuyor. Aynı zamanda mekandan talep edeceğin ek hizmetler de kına gecesi fiyatları üzerinde oynamalara sebep olabiliyor. İstanbul kına gecesi salonları fiyatları ise 10 TL’den 400 TL’ye kadar uzanabiliyor. Her bütçeye ve cebe uygun kına yerleri İstanbul’da bulunabiliyor, peki en uygun fiyata en kaliteli kına gecesini yaşamak? Senin için inceledik ve bulduk!

İstanbul'da Uygun Fiyatlı Kına Gecesi Mekanları

Kına gecesi organizasyonu, düğün organizasyonu ile karşılaştırıldığında içerisinde daha fazla detay barındırması ile farklılaşıyor. Kına tahtı, bindallı, kaftan, kına tepsisi ve daha birçok kına malzemeleri ve kına aksesuarları organizasyon maliyetini bir hayli yükseltiyor.

Park Night Davet & Balo Salonları Kına Gecesi Fiyatları Üsküdar İstanbul Hem uygun hem de şık! Park Night Davet'in kına gecesi tasarımlarını kesinlikle incelemelisin.

Gelin adayları ise kına mekanı araştırmalarında hem eksiksiz hem de uygun fiyatlı bir kına gecesi organizasyonu sunan mekanlara yöneliyor. DüğünYardımcısı.com editörleri olarak kaliteden taviz vermeyen en uygun fiyatlı İstanbul kına salonları ile seni buluşturuyoruz!

Violet Kına Salonu

Violet Kına Gecesi Salonu Fiyatları İstanbulViolet Kına Salonu'ndan hemen ücretsiz kına fiyatı teklifi al. Fırsatı kaçırmamak için tıkla.

Kişi başı yemekli kına gecesi fiyatı 30 TL’den başlayan Violet Balo & Davet, Beylikdüzü merkezinde yer alıyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı mimarisi ile görenleri kendine hayran bıraktıran Beylikdüzü kına mekanı, sunduğu hizmetleri ile de farklılaşıyor.

Kaftan ve bindallı kiralama servisi sunan Violet Beylikdüzü Kına Salonu, kına tahtı için de senin zevklerine ve isteklerine göre hareket ediyor.

Etkinlik sorumlusu ile tüm kına gecesi organizasyonu özelinde kusursuzluğu vadeden kına mekanı, DüğünYardımcısı.com ziyaretçileri tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

 

Tink Davet

Tink Davet Kına Gecesi Fiyatları İstanbulTink Davet, kaftan, bindallı ve aksesuar kiralama servisi ile öne çıkıyor.

Bir diğer uygun fiyatlı İstanbul kına salonu önerimiz ise Tink Davet. Beylikdüzü Skyport Residance içerisinde bulunan İstanbul kına mekanı; tanıdığı özgürlükler ve sağladığı eğlenceli kına programı ile öne çıkıyor. Nedime ekibi ile birlikte dans performansları sunan Tink Davet, dışarıdan kına organizasyonu firması ile iş birliği yapmana da olanak tanıyor.

Kişi başı kına gecesi fiyatı 30 TL ile 50 TL bandında değişkenlik gösteren Beylikdüzü kına salonu, 400 kişiye aynı anda hizmet verebiliyor. Talebin doğrultusunda kadın DJ temini de sağlayabilen mekan, tecrübesi ile de dikkat çekiyor. Ayrıca catering olanakları içerisinde sunulan menü tadımı ve menü değişimi Tink Davet’i farklılaştıran unsurlardan.

Daha çok kına gecesi salonu alternatifi görmek ister misin? Buraya tıkla!

İstanbul Kına Organizasyon Şirketleri ve Fiyatları

İstanbullu gelin adayları, daha kişiselleştirilmiş bir kına gecesi organizasyonu için firmalar ile anlaşma yoluna gidiyor. İstanbul kına gecesi organizasyonu firmaları ise sundukları hizmetler ve sağladığı olanaklar ile kına gecesi etkinliklerine boyut atlatıyor. Nasıl mı? Özel tasarım kına tahtı, kına mekanı dekorasyonu ve süslemesi, sayısız bindallı ve kaftan seçenekleri ve sayamadığımız birçok kına olanakları.

Er Kına Organizasyonu Fiyatları İstanbulTecrübesiyle dikkat çeken Er Organizasyon'un kına gecesi paketlerini incelemeden geçme!

Peki, bu özel kına gecesi olanakları için maliyet ne kadar tutuyor? İstanbul kına gecesi organizasyonu firmaları fiyatları 500 TL ile 2000 TL arasında belirleniyor. İndirim fırsatları ve kampanyalar ile de bu fiyatları daha da düşük seviyelerde görmek mümkün. İndirimli kına gecesi organizasyonu firmaları fiyatları hakkında bilgi almak için ücretsiz organizasyon yardımcılarımız ile görüşebilirsin.

Nis Kına Organizasyon

Nis Kına Organizasyonu Fiyatları İstanbulKişiye özel kına aksesuarı yaratması ile tanınan Nis Organizasyon'un özel fiyatları burada.

Nis Kına Organizasyon, etkinlik tecrübesi ve geniş olanak yelpazesi ile en çok tercih edilen İstanbul kına organizasyonu firmaları arasında bulunuyor. Kadın DJ temini ile öne çıkan Nis, kişiye özel aksesuar & dekorasyon tasarımı ve nedime ekibi ile de farklılaşıyor. Kına etkinliği şirketi ayrıca kaftan ve bindallı kiralama hizmeti de veriyor. Nis Kına Organizasyon fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

Wedding Palace Organizasyon

Wedding Palace Kuyumcukent Kına Organizasyonu Fiyatları İstanbulWedding Palace Organizasyon'un her şey dahil paketleri tüm kına ihtiyaçlarını karşılayacak!

En iyi İstanbul kına organizasyonu firmaları listesindeki bir diğer şirket ise Wedding Palace Organizasyon. Düğün, sünnet ve mezuniyet gibi birçok etkinlik türünde hizmet veren kına organizasyonu firması şirketi fiyatları 2500 TL’den başlıyor. Ayrıca Wedding Palace işletmesi tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel kampanyalar da bir hayli ilgi çekiyor.

İstanbul Nişan Mekanları ve Organizasyon Firmaları

En iyi İstanbul kına gecesi mekanları ve düğün salonları sunuşlarımızın ardından seni daha da geriye götürelim mi? DüğünYardımcısı.com organizasyon uzmanlarına göre nişan & söz töreni, önemlilik açısından hem düğün hem de kına etkinliklerini geride bırakıyor. Etkinlik profesyonelleri bunun sebebini ise “ilk izlenim” olarak açıklıyor.

Peki, iki ailenin ilk defa resmi bir ortamda bir araya gelmesine hazır mısın? Nişan & söz merasimi hazırlıkları için sana birkaç tüyo verelim. İstanbullu çiftler nişan & söz töreni için genellikle cafeleri tercih ediyor. Nişan için cafe & restaurantlar ise sundukları imkanlar ve özgürlükler ile keyifli bir akşam vadediyor.

İstanbul Nişan İçin Cafeler ve Fiyatları

En iyi İstanbul nişan için cafe mekanları sunuşumuza geçmeden önce fiyatları ve hizmetleri konusunda seni genel olarak bilgilendirelim. Öncelikle sana şu soruyu soralım; Kaç kişilik bir nişan etkinliği düşünüyorsun? İstanbul’da nişan için cafe seçimi yaparken dikkat etmen gereken şeylerden biri de katılımcı sayısı. Ayrıca davetli sayısı nişan için cafe kiralama fiyatları üzerinde de büyük bir etkiye sahip.

Sophia Garden Çekmeköy Nişan & Söz Fiyatları İstanbulSophia Garden'ın nişan & söz merasimi için olanakları incelenmeye değer. Hemen tıkla ve keşfet.

Peki, nişan organizasyonu konsepti için herhangi bir karar verdin mi? Yemekli bir nişan mı düşünüyorsun? Yoksa kokteyl düzeni ile geçirilecek bir nişan etkinliği mi planlıyorsun? İstanbul’da nişan için cafe kiralama fiyatları yemekli ve kokteylli düzene göre de ayrılıyor. Yemekli nişan fiyatları 50 TL ile 150 TL bandında seyrederken kokteylli nişan fiyatları ise 10 TL ile 80 TL arasında belirleniyor.

İstanbul’un en iyi nişan & söz mekanları örnekleri vermeden önce seni bir konuda daha bilgilendirelim. Ücretsiz olarak çiftlere hizmet veren organizasyon planlamacılarımız ile iletişime geçerek kampanyalı nişan fiyatları hakkında bilgi alabilirsin. DüğünYardımcısı.com’un avantajlı dünyasına adım atmaya bir telefon uzaklıktasın.

Ganache Patisserie Altunizade

Ganache Patisserie İstanbul Nişan & Söz FiyatlarıButik nişan etkinliğin için aradığın adres Ganache Patisserie olabilir!

Üsküdar konumunda bulunan Ganache Cafe & Restaurant, 200 kişi kapasiteli davet alanı ile seni bekliyor. İstanbul’da nişan için cafe arayan çiftler tarafından sıklıkla incelenen mekan, 50 TL’den başlayan fiyatları ile cep de yormuyor. Ayrıca Üsküdar nişan yeri, geniş menü yelpazesi ile de misafirlerine müthiş bir ziyafet sunmanı sağlıyor.

Limma Brasserie ve Restaurant

Limma Brasserie Nişan & Söz Fiyatları İstanbulLimma Brasserie'nin DüğünYardımcısı.com'a özel kampanyalı fiyatları bir tık uzağında.

Şişli konumunda bulunan Limma Brasserie ve Restaurant, en iyi İstanbul nişan için cafe mekanları arasında gösterilen bir diğer işletme. 300 kişiye ev sahipliği yapabilen Avrupa Yakası nişan mekanı, 30 TL’den başlayan fiyatları ile de farklılaşıyor. Ayrıca Limma, süsleme ve dekorasyon olanakları ile de İstanbul nişan salonları arasından sıyrılıyor.

Aradığını bulamadın mı? İstanbul'da nişan için cafeler keşfetmek için buraya!

İstanbul Nişan Organizasyon Firmaları

Nişan organizasyonu için “ilk izlenim” nedeni ile çok önem verilmesi gerektiğini belirtmiştik. Sen de iki ailenin resmi bir ortamda ilk defa bir araya gelmesini sorunsuzca kurgulamak isteyenlerden misin? O zaman nişan organizasyonu firmaları hakkındaki bu araştırmamızı dikkatlice okumalısın.

Nişan tepsisi, yüzük yükseltici, nişan süslemeleri ve ayrıntılar… Tüm bu saydıklarımız ve sayamadıklarımız bir nişan organizasyonu için olmazsa olmazlar arasında. Bu önemli geceyi sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde yaşamak isteyen çiftler, genellikle nişan organizasyonu firmaları ile görüşüyor. Peki bu firmalar hangi hizmetleri sunuyor?

Elizi Nişan Organizasyonu Fiyatları İstanbulElizi Organizasyon kılavuzluğunda nişan merasimini daha unutulmaz bir hale getirebilirsin.

Nişan dekorasyonu ve süslemesi ile görsellik anlamında organizasyona boyut atlatan nişan töreni firmaları, tüm malzemeleri de zevklerine göre belirliyor. İstanbul nişan organizasyonu firmaları fiyatları ise 500 TL ile 1250 TL arasında değişiyor. En net İstanbul nişan organizasyonu fiyatları için ise “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Mis Organizasyon

Tecrübesi ile İstanbul nişan organizasyonu firmaları arasında öne çıkan Mis Organizasyon, dilediğin tüm ilçelerde hizmet verebiliyor. Nişan & söz töreni için tüm ihtiyaçlarını karşılayan firma; mekan tasarımı ve oturma düzeni dahil tüm ayrıntılarda profesyonelliğini konuşturuyor. Mis İstanbul’da nişan organizasyonu fiyatları ise 500 TL ile 1000 TL bandında seyrediyor.

Organizasyon Melekleri

İstanbul nişan organizasyonu firmaları arasında adından söz ettiren Organizasyon Melekleri, nişan aksesuarları özelinde farkını ortaya koyuyor. Kişiye özel tasarımlar ve nişan hediyelikleri ile tercih edilirliğini arttıran İstanbul nişan organizasyonu şirketi, fiyatları ile de bütçe dostu. 500 TL’den başlayan Organizasyon Melekleri fiyatı, talep edilen hizmetlere göre 1250 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Daha alternatifli bir İstanbul nişan organizasyonu firmaları listesi için buraya!

-

En iyi İstanbul düğün salonları ile başladığımız incelememize İstanbul düğün fotoğrafçıları, kına ve nişan mekanları araştırmamız ile sona erdiriyoruz. Düğün hazırlıkları konusunda her kategoriye değindiğimiz bu yazıda, kampanyalı ve indirimli fiyatları kaçırmamanı öneriyoruz.

İşletmeler ve firmalar tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel ayrıcalıkları keşfetmek için hemen organizasyon danışmanlarımız ile görüşebilirsin. Üstelik sitemizin bu hizmeti tamamen ücretsizdir!

ARA

İstanbul Düğün Salonu ve Kır Düğün Mekanları

İstanbul merkezli kır düğün salonları, otelde düğün mekanları, düğün fotoğrafçıları, kına ve nişan yerleri, fiyatları ile birlikte aşağıdaki içeriğimizde bulunuyor.