By Yekta Wedding Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

By Yekta Wedding Photography Hakkında

70 kişilik büyük bir ekip ile çalışan By Yekta Wedding Photography sizlere oldukça profesyonel bir hizmet sunuyor. Dış mekan çekimlerinizi hem sıradanlıktan uzak hem de eğlenceli bir şekilde yapılmasını istemez misiniz? Size fotoğraf çekiminiz için bir çok imkanı bir arada sağlayan By Yekta Photography istediğiniz her yerde çekimlerinizi gerçekleştirebiliyor. By Yekta Wedding Photography’nin ekibi işinde uzman kurgucular, fotoğrafçılar, ışıkçılar, kameramanlar, kamera operatörleri ve grafik tasarımcılardan oluşmaktadır.

By Yekta Wedding Photography Olanakları

By Yekta Wedding Photography ve ekibi sizin harika fotoğraflarınızı çekebilmek için isteğinize bağlı olarak yurt dışına ve Türkiye’deki tüm şehirlere gelebilme imkanına sahiptir. Yine isteğinize bağlı olarak seçtiğiniz her bölgede farklı mekanlar da sizlerin tercihine göre çekim yapabilme imkanı bulunmaktadır.

Hangi Çekim Türlerini Gerçekleştiriyor?

Çekim türleri arasında düğün çekimi, düğün klibi, katalog çekimi, düğün hikayesi, konsept çekim, düğün belgeseli, nişan çekimi, save the date ve trash day çekim türleri bulunmaktadır. By Yekta Photography ve ekibi sadece fotoğraf değil video ve montaj konusunda da uzmandırlar. Uzun yıllardan beri bu sektörde başarılı işler yapmış olan By Yekta Photography ile düğün fotoğraflarınız güvende olacak. Ayrıca size özel farklı konsept ve pozlar sunan By Yekta Photography profesyonel ekipmanları ve aksesuarları çekim günlerinde yanlarında getirmektedir. Sıkıcı ve yorucu değil son derece eğlenebileceğiniz bir çekim günü yaşayacaksınız.

Hangi Hizmetleri Sağlıyor?

Sizlere sağladığı imkanlar arasında orijinal kopya fotoğraf teslimi de bulunmaktadır. Son teknoloji fotoğraf makineleri ile yüksek kalitede hizmet veren bu düğün fotoğrafçısının sizlere hazırlamış olduğu albüme bayılacaksınız. By Yekta Wedding Photography ile yaklaşık 3 hafta önceden iletişime geçerseniz sizler için iyi olacaktır. Fotoğrafların teslim süresi 2 haftadır. Ortalama başlangıç paketi 1000 ila 1500 Tl’den başlamaktadır. İstanbul/Mecidiyeköy’de bulunan bu düğün fotoğrafçısına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. By Yekta Wedding Photography‘nin açık adresi şu şekildedir : Profilo AVM Giriş Kat No:38 Mecidiyeköy, İstanbul . Dilerseniz bilgi için Düğün Yardımcısı ücretsiz danışma hattını arayabilir, size uygun fiyatları ve By Yekta Photography hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Şimdiden tüm çiftlerimize mutluluklar dileriz!

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil çekim paketlerinde erken rezervasyon indirimleri, aksesuar temini ve ekipman gibi pek çok ayrıcalık yer alıyor. Paketler hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz "Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Farklı bölgelerde çiftlerin istedikleri yerde çekim hizmeti avantajı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi, nişan çekimi, save the date, düğün klibi, katalog çekimi, trashday gibi farklı çekim türlerinde hizmet alabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekiminizden en az 3 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

By Yekta Wedding Photography Türkiye'nin her yerine çekim hizmeti sağlıyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept çekimlerinizde By Yekta Wedding Photography'i tercih edebilirsiniz.

Sipariş teslim süresi?

Çekimlerinizi 2 hafta içerisinde teslim alabilirsiniz.

2 görüş

  1. Çok güzel fotoğraflarımız oldu 🙂

    çekimimizi ormanda yapmak istemiştik beklediğimizden çok daha güzel fotoğraflar çekildi başta Yekta Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.

  2. En güzel günümüzün çok daha güzel olmasını sağladılar.Her şey dört dörtlük ve harika bir şekilde ilerledi.İyiki sizi tercih etmişiz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ